Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

pakeitė kažką, ar pagūžčiojo pečiais ir išsiskirstė?

Ko tik nedarėm ir ko nekeitėm, keitėm ir traktorius ir padargus ir įrangą. Tam pačiam važiavime sugeba tiesiai nuvažiuoti, kitą kartą toj pačioj vietoj vingiuoja. Patys matė problemą, bet sprendimo nerado. Dar bandė kaltinti traktorių, bet jei jis blogas, tai kaip sugeba tiesiai nuvažiuoti... klišom kojom, juk tiesiai nepaeisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , JCB pranešimas:

Ko tik nedarėm ir ko nekeitėm, keitėm ir traktorius ir padargus ir įrangą. Tam pačiam važiavime sugeba tiesiai nuvažiuoti, kitą kartą toj pačioj vietoj vingiuoja. Patys matė problemą, bet sprendimo nerado. Dar bandė kaltinti traktorių, bet jei jis blogas, tai kaip sugeba tiesiai nuvažiuoti... klišom kojom, juk tiesiai nepaeisi.

O apie kokį ne tikslumą kalba eina? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-08-30 at 00:13, prancius pranešimas:

Tai realiai ką aš randu VAIRAS+RTK iš tokių populiariausių pagal google ir video:

1. G7 Farmnavigator agrotekos (nuo 8000 prasideda be PVM)

2. LandMaster iš luxera (~5600 be PVM, užsienyje matau 7999$)

3. John deere AutoTrack iš dojus (???)

4. Reichardt Smart comand (15294€)

 

Gal kas žinote dar kitokių ir kainas?

Trimblas toks dar yra,esu l.patenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai buvau jaunas durnas (dabar jau nebe toks ir jaunas) padariau tą pačią klaidą, ant savaeigio putkštuvo motoriuką ant vairo sumontavau o žmogus tikėjosi su juo technologines išpjauti. Ir ko tik nedariau ir RTK ir kalibravimų belenkiek. Žodžiu ko tik neišbandžiau, jau rodos viskas ok važiuoja kaip reikia, apsisuki ir vėl vingiuoja..... mechanika elementarioji, prieš ją nepašokinėsi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , shaulinis pranešimas:

Kai buvau jaunas durnas (dabar jau nebe toks ir jaunas) padariau tą pačią klaidą, ant savaeigio putkštuvo motoriuką ant vairo sumontavau o žmogus tikėjosi su juo technologines išpjauti. Ir ko tik nedariau ir RTK ir kalibravimų belenkiek. Žodžiu ko tik neišbandžiau, jau rodos viskas ok važiuoja kaip reikia, apsisuki ir vėl vingiuoja..... mechanika elementarioji, prieš ją nepašokinėsi ;)

Taip kaip pirmoj foto? O kodėl šone pasėja ryškiai tiesiau su nemokamu signalu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , JCB pranešimas:

Taip kaip pirmoj foto? O kodėl šone pasėja ryškiai tiesiau su nemokamu signalu?

Matavimas ir vairavimas skirtingi dalykai. Integruota pravažiuos tiesiai tiesa nebūtinai tom pačiom vėžiom jei nemokamas signalas.

Pagalbinė (motorukas prie vairo) net su RTK pravairuos kaip iš rankos, kiek tiksliau nes roboto reakcija greitesnė nei žmogaus bet vis tiek principas tas pats. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , JCB pranešimas:

Apie 30cm tarpai lieka. Antroj foto tik pusę lauko taip pavyko.

Screenshot_20211005-193921_Photos.jpg

Screenshot_20211005-193750_Photos.jpg

gal biški durni pamastymai, bettoks jausmas, kad pas tave koreliuoja i bloga puse pagal pasvirima kabinos. tikrai visi dacikai gerai prisukti ir niekas neapsuko keisdamas kaip nors ne taip kaip buvo kalibruojant?

kaip sakau, durni pamastymai, bet  visko buna. Ar nevairuoja geriau kai dirva kaip stiklas lygi, o grybauja kai kabina vartosi i sonus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kreivojimų kaip nuotraukoje. N+k galimų priežasčių. 

Agresyvumas ir linijos priartėjimas

Kalibravimas

Anteną nuos togo ant kapoto priekio perkelti (atitinkamai sudėjus nustatymus)

Nustatymai, buvo kadaise užs... bekalibruodamas kol sugalvojau patikrinti nustatymus, pasirodo kas tai kablelį ne taip padėjo ir gavosi kad antena ne 3m o 30m nuo žemės, tas pats gaunasi ir kai kiti matmenys neteisingai suvesti. Gtybauja totaliai.

Jei palaidas gulsčiukas tai važiuoja visai kaip girtas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , manttys pranešimas:

gal biški durni pamastymai, bettoks jausmas, kad pas tave koreliuoja i bloga puse pagal pasvirima kabinos. tikrai visi dacikai gerai prisukti ir niekas neapsuko keisdamas kaip nors ne taip kaip buvo kalibruojant?

kaip sakau, durni pamastymai, bet  visko buna. Ar nevairuoja geriau kai dirva kaip stiklas lygi, o grybauja kai kabina vartosi i sonus?

Čia tipo naujoviškai, nėra jokių daviklių, viskas antenoj. Ritė, vairas, monikas, kabeliai, antena ir modemas. Mokamas RTK signalas Na matau jau pradedat suprast mane :) kaip ir minėjau iki rudens veikė gerai. Va žirniai-styga. Paskui po javapjūtės skutimai- styga. O paskui vėl skust išvažiavo ir viskas... 

prieš 12 minutes , shaulinis pranešimas:

Dėl kreivojimų kaip nuotraukoje. N+k galimų priežasčių. 

Agresyvumas ir linijos priartėjimas

Kalibravimas

Anteną nuos togo ant kapoto priekio perkelti (atitinkamai sudėjus nustatymus)

Nustatymai, buvo kadaise užs... bekalibruodamas kol sugalvojau patikrinti nustatymus, pasirodo kas tai kablelį ne taip padėjo ir gavosi kad antena ne 3m o 30m nuo žemės, tas pats gaunasi ir kai kiti matmenys neteisingai suvesti. Gtybauja totaliai.

Jei palaidas gulsčiukas tai važiuoja visai kaip girtas. 

Čia ne patys užsiimam. Man beveik savaitę laiko per sėją techniką stabdė, reguliavo, matavo pasukimus ir kitą, kalibravo, restartavo, keitė įrangą... vasarą antena buvo numirus pakeitė, paskui monikas pradėjo grybaut, keitė ir tą nauju... 

20210530_132858.jpg

20210811_153715.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , JCB pranešimas:

Čia tipo naujoviškai, nėra jokių daviklių, viskas antenoj. Ritė, vairas, monikas, kabeliai, antena ir modemas. Mokamas RTK signalas Na matau jau pradedat suprast mane :) kaip ir minėjau iki rudens veikė gerai. Va žirniai-styga. Paskui po javapjūtės skutimai- styga. O paskui vėl skust išvažiavo ir viskas... 

Čia ne patys užsiimam. Man beveik savaitę laiko per sėją techniką stabdė, reguliavo, matavo pasukimus ir kitą, kalibravo, restartavo, keitė įrangą... vasarą antena buvo numirus pakeitė, paskui monikas pradėjo grybaut, keitė ir tą nauju... 

20210530_132858.jpg

20210811_153715.jpg

Reikėjo tau pirkt iš manęs seną gerą cfx :D na jei specai neisprendė, tai čia mes jau mažai kuom padėsim jaučiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , JCB pranešimas:

Čia tipo naujoviškai, nėra jokių daviklių, viskas antenoj. Ritė, vairas, monikas, kabeliai, antena ir modemas. Mokamas RTK signalas Na matau jau pradedat suprast mane :) kaip ir minėjau iki rudens veikė gerai. Va žirniai-styga. Paskui po javapjūtės skutimai- styga. O paskui vėl skust išvažiavo ir viskas... 

Čia ne patys užsiimam. Man beveik savaitę laiko per sėją techniką stabdė, reguliavo, matavo pasukimus ir kitą, kalibravo, restartavo, keitė įrangą... vasarą antena buvo numirus pakeitė, paskui monikas pradėjo grybaut, keitė ir tą nauju... 

20210530_132858.jpg

20210811_153715.jpg

Na jo techniniai gedimai tai jau kita tema. O kaip maitinimas, prikurkė ar ant klėmų? Yra tekę turėti problemų vien dėl maitinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...