Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

center line emiau todel kad jis yra suderintas su jd 740 pukstuvo kompu ir jis automatiskai atjungs ta sekcija kuri jau pakartojamai eis per nupurksta lauko dali

Kad atjungia aisku labai gerai, bet jei tas center line yra tai apie ka as galvoju (t.y., kad nera ekrano normalaus), tai kituose darbuose is jo maza naudos bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

center line emiau todel kad jis yra suderintas su jd 740 pukstuvo kompu ir jis automatiskai atjungs ta sekcija kuri jau pakartojamai eis per nupurksta lauko dali

Kad atjungia aisku labai gerai, bet jei tas center line yra tai apie ka as galvoju (t.y., kad nera ekrano normalaus), tai kituose darbuose is jo maza naudos bus.

http://www.teejet.com/english/home/prod ... 230bp.aspx

va sitoks aparatas na man svarbiausia kad technologines man rodytu tarkim ant suskusto lauko na aisku galima ir autotrack paimti uz 50 stuku tada bus zymiai daugiau panaudojimo galimybiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiuosi nesupyksit, kad čia perkėliau, nes kalba jau nebe apie purkštuvus gaunasi :icon-wink:

taigi klausimėlis, kokias ten stebuklingas fuvkcijas už tuos 50000 gauni :icon-question:

Dabar baiginėjam Magnumui 335 montuoti pilnai integruota automatinio vairavimo sistemą su PRO 600 monitoriumi (valdo viską ir padargą (per ISOBUS purkštuvą sėjalką bet ką kas turi isobusą) ir traktorių ir GPS viskas viename monitoriuje) su Ag 262 antena (ima ir GPS ir GLONASS ir EGNOS ir OMNISTAR ir jei reiks tai ir RTK) žodžiu tikrai rimtą sistemą, kainuos ne ką daugiau. Taigi kokį stebuklą tau pasiūlė :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

center line emiau todel kad jis yra suderintas su jd 740 pukstuvo kompu ir jis automatiskai atjungs ta sekcija kuri jau pakartojamai eis per nupurksta lauko dali

Kad atjungia aisku labai gerai, bet jei tas center line yra tai apie ka as galvoju (t.y., kad nera ekrano normalaus), tai kituose darbuose is jo maza naudos bus.

http://www.teejet.com/english/home/prod ... 230bp.aspx

va sitoks aparatas na man svarbiausia kad technologines man rodytu tarkim ant suskusto lauko na aisku galima ir autotrack paimti uz 50 stuku tada bus zymiai daugiau panaudojimo galimybiu

viskas gerai, kaip matau ir ekraniukas yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

center line emiau todel kad jis yra suderintas su jd 740 pukstuvo kompu ir jis automatiskai atjungs ta sekcija kuri jau pakartojamai eis per nupurksta lauko dali

Kad atjungia aisku labai gerai, bet jei tas center line yra tai apie ka as galvoju (t.y., kad nera ekrano normalaus), tai kituose darbuose is jo maza naudos bus.

http://www.teejet.com/english/home/prod ... 230bp.aspx

va sitoks aparatas na man svarbiausia kad technologines man rodytu tarkim ant suskusto lauko na aisku galima ir autotrack paimti uz 50 stuku tada bus zymiai daugiau panaudojimo galimybiu

vaikas zirzia miegot neduoda, tai pasėdėjau paskaičiavau. jei grįžtum šitoj temoj kiek atgal, kur nuotraukos sudėtos, kaip aš sniegą akėjau :D tai vat tokia pat sistema su vairavimu ir padoria antena + EZ boom su visais kabeliukais jonio purkštuvui valdyti kainuotu max 30 000 (čia dar atsargai užmečiau jei kartais ką praleidau :icon-redface: vidurnaktis kaip ne kaip.Taigi tokią sistemą galėtum naudoti: Purškimui, tręšimui,skutimui/lėkščiavimui ir pan, ir netgi iš bėdos sėjai. Beje tas pats EZ boom gali valdyti ir sėjamąją (kad ir to paties JD) uždarinėti sėklų padavimą ar netgi keisti sėjos normą pagal derlingumo žemėlapį (jei toks noras kiltu). :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiuosi nesupyksit, kad čia perkėliau, nes kalba jau nebe apie purkštuvus gaunasi :icon-wink:

taigi klausimėlis, kokias ten stebuklingas fuvkcijas už tuos 50000 gauni :icon-question:

Dabar baiginėjam Magnumui 335 montuoti pilnai integruota automatinio vairavimo sistemą su PRO 600 monitoriumi (valdo viską ir padargą (per ISOBUS purkštuvą sėjalką bet ką kas turi isobusą) ir traktorių ir GPS viskas viename monitoriuje) su Ag 262 antena (ima ir GPS ir GLONASS ir EGNOS ir OMNISTAR ir jei reiks tai ir RTK) žodžiu tikrai rimtą sistemą, kainuos ne ką daugiau. Taigi kokį stebuklą tau pasiūlė :icon-rolleyes:

Hmm idomu... Kazkaip per pigu... 1. automatinio vairavimo sistema - pagalbine ar visiska? 2. Programiniai moduliai (viskas ir padargas) visi itraukti i kaina? 3. Kiek prapletimas iki RTK kainuotu (cia esme...)?

Automatiniu vairavimu kai kurie vadina pagalbini machanizma kuris tik tiesiai tesugeba... Viskas kartais buna niekas... o prapletimas kartais kainuoja daugiau nei sistema... No offense just couriuos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad automatinis išjungimas būtų naudingas reikia kad sekcijos užsidarinėtų kas 4 ,o ne kas 6 metrus .Dabar įtariu tau firma iškiš tą ką turi kieme ,o ten ..... Geriau pasižiūrėk atydžiai :icon-wink:

mano purkstuvas bus su 6 sekciju paskirstytoju tai manau daugmaz efektyviai dirbs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va sitoks aparatas na man svarbiausia kad technologines man rodytu tarkim ant suskusto lauko na aisku galima ir autotrack paimti uz 50 stuku tada bus zymiai daugiau panaudojimo galimybiu

vaikas zirzia miegot neduoda, tai pasėdėjau paskaičiavau. jei grįžtum šitoj temoj kiek atgal, kur nuotraukos sudėtos, kaip aš sniegą akėjau :D tai vat tokia pat sistema su vairavimu ir padoria antena + EZ boom su visais kabeliukais jonio purkštuvui valdyti kainuotu max 30 000 (čia dar atsargai užmečiau jei kartais ką praleidau :icon-redface: vidurnaktis kaip ne kaip.Taigi tokią sistemą galėtum naudoti: Purškimui, tręšimui,skutimui/lėkščiavimui ir pan, ir netgi iš bėdos sėjai. Beje tas pats EZ boom gali valdyti ir sėjamąją (kad ir to paties JD) uždarinėti sėklų padavimą ar netgi keisti sėjos normą pagal derlingumo žemėlapį (jei toks noras kiltu). :icon-wink:

ne ne as neemu autotrac kur 50000 kainuoja imu paprastesne tai yra teejet center line 230bp ji kainuos 6500 lt kazkur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

To MC kalbu apie pilnai integruota automatinio vairavimo sistema sudderinama su ISOBUS ty jei padargas ISOBUS per ta pati telika galima ir ji valdyt. Prapletimas iki RTK kainuos siek tiek bet pati RTK iranga zinoma gerokai brangiau atsieis. Manau kad net ir tai padarysim. Tikslas buti kieciausiais sioj sferoj. Nieko asmenisko tik biznis. Beje but visai idomu kada susitikt ir pabendraut. Esu atviras visiems pasiulymams, kaip ne kaip mano biznis kombainai is jo gyvenu o ne is GPS pardavinejimo. Taigi tikslas geriausias produktas uz protinga kaina :icon-wink:

Staugai. Be automatinio ar pagalbinio vairavimo tos lempukes, kaip cia pasakius, kai pabandysi pats pamatysi koks tai "malonumas"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. rimtesne antena kainuoja 40k - 70k

Vat čia jau man klausimas iškilo. Kas tai yra "rimtesnė antena" ką ji tokio daro?

Asisted steering (pagalbinis vairavimas kaip vadini, arba kaip as vadinu motorukas prie vairo :D ) daro siek tiek daugiau nei tisiai. Nors jei atvirai, tai su jokia sistema perdaug kreivot nepatarciau :icon-wink:

P.S gal kolegos perdaug nesupyks, kad du posmai is eiles. I telefono ekrana labai mazai telpa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. rimtesne antena kainuoja 40k - 70k

Vat čia jau man klausimas iškilo. Kas tai yra "rimtesnė antena" ką ji tokio daro?

Asisted steering (pagalbinis vairavimas kaip vadini, arba kaip as vadinu motorukas prie vairo :D ) daro siek tiek daugiau nei tisiai. Nors jei atvirai, tai su jokia sistema perdaug kreivot nepatarciau :icon-wink:

P.S gal kolegos perdaug nesupyks, kad du posmai is eiles. I telefono ekrana labai mazai telpa

Sveikinimai perkopus 3000 pranesimu riba :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Kalbėk "lietuviškai". Akcentuok praktinius dalykus su konkrečiais pavyzdžiais. Gaila, kad negalėsiu ateit, nebent seminarą prie raudono Zil'o pravestum :icon-wink:

kolkas mastau gal daugiau apie žemėlapių analizavimą ir kokią naudą iš to galima išpešti (straipsnyje to neparodysi ką galima tiesiogiai per multimediją) na apie pačius palydovus gal tiek to užteks jau kiek galima ( na nebent apie OMNISTARĄ ir SF2 nes tai dar kiek matau daug kam mistika :) ką dar?...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma tai zmones manau domina kaina, poto eina tikslumas ir (ar mokama, ar ne), taciau jei nemokama, tai netiksli; jei netiksli (didele paklaida), tai ir pigi. Poto eina visas proceso automatizamimas (sejimo, purskimo). Ir dar norejau paklaust kaip su kliuciu apejimu (stulpas medis), suprantu pirma karta gal ir ne, bet antra karta purskiant ar sejant ta pati plota, tas kompas apeis ta kliuti (jei ji bus issaugota kompe, tiksliau zemelapyje), cia kalbu apie pilnai automatizuota autopilota, ar kazka pan..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma tai zmones manau domina kaina, poto eina tikslumas ir (ar mokama, ar ne), taciau jei nemokama, tai netiksli; jei netiksli (didele paklaida), tai ir pigi. Poto eina visas proceso automatizamimas (sejimo, purskimo). Ir dar norejau paklaust kaip su kliuciu apejimu (stulpas medis), suprantu pirma karta gal ir ne, bet antra karta purskiant ar sejant ta pati plota, tas kompas apeis ta kliuti (jei ji bus issaugota kompe, tiksliau zemelapyje), cia kalbu apie pilnai automatizuota autopilota, ar kazka pan..

Geras klausimas, nors pats beveik ir atsakei. Tikslumas priklauso nuo kainos. taigi kalbanrt apie kainą reikia apsispręst kokio tikslumo nori :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...