Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

http://www.farmergps.com/ sita omeny turiu.

O farworks man ir nepatiko

Yra ir kitų variantų analogiškų ir naxaliavu. kažkur buvau šitoj temoj nuorodą įdėjęs. naudodamas laptopą ar kompą, gali netgi VRS RTK naudoti parsiputes GNSS RADIO softą (jų windozei tinkle pilna naxaliavu taip pat)

PVZ. Čia pasiknaisiok

http://lefebure.com/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.farmergps.com/ sita omeny turiu.

O farworks man ir nepatiko

Yra ir kitų variantų analogiškų ir naxaliavu. kažkur buvau šitoj temoj nuorodą įdėjęs. naudodamas laptopą ar kompą, gali netgi VRS RTK naudoti parsiputes GNSS RADIO softą (jų windozei tinkle pilna naxaliavu taip pat)

PVZ. Čia pasiknaisiok

http://lefebure.com/

Sita buvau parsisiuntes. Nelabai jis ten nahaliavu.

O siaip, radus kazka free, reiktu pasidalint info, nes daug paprasciau butu negu kiekvienam individualiai knistis ir bandyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
klausimas kolega Bulvinykui, iš parodos nuotraukų daug kur pridėliojo, gal kartais ir iš technologijų srities ką naujo nužiūrėjo. :icon-wink:

Specialiai neieškojau, nes laikas labai ribotas buvo o aš turėjau savo taikinius. Case dileris automatinį vairavimą reklamavo visą kakiną padėjęs ir teliką priekį, tu pats tipo pavažiuoji, poto kompas. Kieno naudai rezultatas manau aiškint nereikia, plius iškart skaičiuoja kiek sutaupai. Labai vaizdinga pardavimo priemonė, lietuviams, kurie mėgsta viską pačiupinėt labai tiktų. Kažkaip akis neužkliuvo už jokių N sensorių pardavėjų. Ponas neplanuoji tokių dalykų vežtis, o gal jau veži?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas kolega Bulvinykui, iš parodos nuotraukų daug kur pridėliojo, gal kartais ir iš technologijų srities ką naujo nužiūrėjo. :icon-wink:

Specialiai neieškojau, nes laikas labai ribotas buvo o aš turėjau savo taikinius. Case dileris automatinį vairavimą reklamavo visą kakiną padėjęs ir teliką priekį, tu pats tipo pavažiuoji, poto kompas. Kieno naudai rezultatas manau aiškint nereikia, plius iškart skaičiuoja kiek sutaupai. Labai vaizdinga pardavimo priemonė, lietuviams, kurie mėgsta viską pačiupinėt labai tiktų. Kažkaip akis neužkliuvo už jokių N sensorių pardavėjų. Ponas neplanuoji tokių dalykų vežtis, o gal jau veži?

svajoju, bet tokius daiktus po stogu laikyt reikia ne lauke po atviru dangum

Šeip šioje srityje nemažas sujudimas, nemažai naujienų, sakyčiau pradeda braškėti dabartinių lyderių pozicijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

:eusa-dance: pagaliau įgyvendinta viena iš mano mokslinės fantastikos svajonių. Kombainas iškrovimo metu per bluetooth vairuos traktorių su kompensacine priekaba. Vos tik traktorius įvažiuos į ryšio zoną kombainas perims jo greičio valdymą ir vairavimą automatiškai išlaikydamas reikiamą atstumą.

Dar smagiau, kad tą fokusą padarė Case IH :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-dance: pagaliau įgyvendinta viena iš mano mokslinės fantastikos svajonių. Kombainas iškrovimo metu per bluetooth vairuos traktorių su kompensacine priekaba. Vos tik traktorius įvažiuos į ryšio zoną kombainas perims jo greičio valdymą ir vairavimą automatiškai išlaikydamas reikiamą atstumą.

Dar smagiau, kad tą fokusą padarė Case IH :eusa-dance:

dabar beliko sita sistema sujungti su NH smulkintuvo fr9000 IntelliFill sistema ir ispilant i priekaba net ziureti nereikes :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 9 mėnesių...

pažiūrėjau jau trys su puse metų nuo temos pradžios, manau progresas šioje srytije ne mažas per tiek laiko. Tai vat klausimėlis jau pažengusiems, ar naudojat kokias nors programas ūkio duomenim tvarkyti ar žemėlapiams. Čia po PM pokalbio su drapoku klausimas tols iškilo, ar kas bendėt perkasti Farm Works o gal telemetrijos sitemas naudojat? Tiesiog ydomu kiek pažengę tautiečiai šioje srytiję.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiūrėjau jau trys su puse metų nuo temos pradžios, manau progresas šioje srytije ne mažas per tiek laiko. Tai vat klausimėlis jau pažengusiems, ar naudojat kokias nors programas ūkio duomenim tvarkyti ar žemėlapiams. Čia po PM pokalbio su drapoku klausimas tols iškilo, ar kas bendėt perkasti Farm Works o gal telemetrijos sitemas naudojat? Tiesiog ydomu kiek pažengę tautiečiai šioje srytiję.

Esam pazenge tiek kiek firmos zu technikos suteikia apie tokius dalykelius informacijos ir galimybes tam pritaikyti technika ;) .

Tai kad visi esam pirmoje klaseje :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...