Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

As ant savo kubotos B1502M 17ag. uzsidejas EF-115, 1,15metro plaktukini mulceri, tai "droziau" metrine zole su visokiais stagarais vaziuodamas 1-ma paletinta pavara veleno greiti parinkau 1-ma, nes greiciau vaziuojant variklis pradedavo stoti. Bet neauksta zole puikiausiai sudoroja ir vaziuojamt isjumgus paletintoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o is frezos neimanoma perdaryt?nes kiek ziurejau principas taspats tik kitus peilius reikia uzsidet. galvoju apie perdarima tik nezinau ar kas gausis?ir gal zinot kur buna tu peiliu pirkti?

Is frezos abejoju. Aopsisukimai manau keliskart didesni turetu buti. Gausi reduktoriu perdarinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Bulvių sodinimas

Bulvių kasimas

Kaip iškrato bulvių kasamoji bulves, po to su "knablium" kapstyti nereikia? Nes kai kasdavom bulves su lenkiškom dvivagėm, tai būdavo skirtumas kur su pakabinama ir kur su prikabinama iškratydavo , nes prikabinama būdavo ilgesnė ir su dviem transporteriais , tai skirtuma būdavo žymus prikabinamos naudai, o čia transporteriukas išvis trumpas. Pakomentuokit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulvių sodinimas

Bulvių kasimas

Kaip iškrato bulvių kasamoji bulves, po to su "knablium" kapstyti nereikia? Nes kai kasdavom bulves su lenkiškom dvivagėm, tai būdavo skirtumas kur su pakabinama ir kur su prikabinama iškratydavo , nes prikabinama būdavo ilgesnė ir su dviem transporteriais , tai skirtuma būdavo žymus prikabinamos naudai, o čia transporteriukas išvis trumpas. Pakomentuokit.

..."pagrindinio kasimo metu surenkama 80–90 proc. gumbų derliaus. Kad ir kokiomis mašinomis būtų kasamos bulvės, vis tiek dalis gumbų lieka dirvoje. Likęs derlius surenkamas pakartotinai kasant, akėjant ir kultivuojant arba perariant dirvą..."

Kadangi dar neakėjau, tai nežinau kiek liko bulvių. Kasamosios transporteris toks pat kaip ir akpil bulwa1. Kadangi buvo nedaug žolių, tai manau, kad iškratė gerai. Pasodinau šešis maišus (maišelis 40-50 kg) "iškratė" 80 (mažų bulvių 11 maišelių).

O prikabinama su guminėm transporterio apsaugom kainuoja nei daug nei mažai - 5000 Lt. :o

post-4864-141521796988_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Bulvių sodinimas

Bulvių kasimas

Kaip iškrato bulvių kasamoji bulves, po to su "knablium" kapstyti nereikia? Nes kai kasdavom bulves su lenkiškom dvivagėm, tai būdavo skirtumas kur su pakabinama ir kur su prikabinama iškratydavo , nes prikabinama būdavo ilgesnė ir su dviem transporteriais , tai skirtuma būdavo žymus prikabinamos naudai, o čia transporteriukas išvis trumpas. Pakomentuokit.

..."pagrindinio kasimo metu surenkama 80–90 proc. gumbų derliaus. Kad ir kokiomis mašinomis būtų kasamos bulvės, vis tiek dalis gumbų lieka dirvoje. Likęs derlius surenkamas pakartotinai kasant, akėjant ir kultivuojant arba perariant dirvą..."

Kadangi dar neakėjau, tai nežinau kiek liko bulvių. Kasamosios transporteris toks pat kaip ir akpil bulwa1. Kadangi buvo nedaug žolių, tai manau, kad iškratė gerai. Pasodinau šešis maišus (maišelis 40-50 kg) "iškratė" 80 (mažų bulvių 11 maišelių).

O prikabinama su guminėm transporterio apsaugom kainuoja nei daug nei mažai - 5000 Lt. :o

Praeitą savaitę nukasėm ir mes su Akpil Bulwa 1. Jau antrą kartą. Bet taip gražiai nesigauna man. Ar tai žolių pas mus perdaug, ar žemė sunkesnė (šlapesnė) ar per giliai leidžiu. Ar šiaip kažko dar nemoku. Ber bulvių užaugo pakankamai, net ir per daug :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi reguliavau, reguliavau. Ratukus iki pat viršaus kiek eina prisukau, paskui su centrine trauke regulliavau. Jei per giliai, tai susikaupia daug žemių ir pradeda byrėt per to norago šonus, jei per sekliai - pjauna bulves. Aišku ir nuo žolių kiekio priklauso. Mano kasamoji lenkų, bet ne Akpil. Bulwa 1

Akpil nauja brangi, o aš už naują lenkišką mokėjau 2250 Lt. :eusa-clap: Reikės paskaityt ką ant korpuso rašo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi reguliavau, reguliavau. Ratukus iki pat viršaus kiek eina prisukau, paskui su centrine trauke regulliavau. Jei per giliai, tai susikaupia daug žemių ir pradeda byrėt per to norago šonus, jei per sekliai - pjauna bulves. Aišku ir nuo žolių kiekio priklauso. Mano kasamoji lenkų, bet ne Akpil. Bulwa 1

Akpil nauja brangi, o aš už naują lenkišką mokėjau 2250 Lt. :eusa-clap: Reikės paskaityt ką ant korpuso rašo.

Aš už naują Akpil mokėjau apie 2460lt su atvežimu iš Kretingos į Prienus. 2010 gegužę. Dabar galbūt pabrango

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sveiki mini traktoristai,

Noriu pirkti Japoniuka, tik klausimas, gal kas žino kada geriausias kainas siulo pardavėjai?

Ar yra koks sezoniškumas jiems?

Reikalingas bus pavasarį, tai galvoju gal žiemą nelabai juda, tai kainas kiek nuleis, arba į derybas geranoriškiau eis :eusa-think:

Sezoniškumo jiems manau nėra.

Geriau pirkt iš didesnių importuotojų, kurie turi didesnį pasirinkimą.

Aš pirkau iš Litechnijos. Yra niuansų, kurie man nepatiko jų versle. Bet galbūt ir dar kart pirkčiau pas juos. Arčiausiai Kauno nelabai man buvo iš ko rinktis. Be to Vilniuje pakankamai dažnokai tenka būti. Kaune yra kažkokie traktoriai.eu, buvau nesenai pas juos užsukęs pažiūrėt, tai įspūdis nekoks. Vien kol radau :) Pas tokius tikrai nepirkčiau.

Vakarų Lietuvoj gal pasidomėčiau pas kretagro.lt. Esu pirkęs iš jų tik padargą, tai paliko labai gerą įspūdį.

Kainas pats lygink. Tik lygink panašaus amžiaus ir moto valandų, tos pačios galios, ir tos pačios transmisijos tipo traktorius. Gamintojas ne tiek svarbu.

Pirmiausiai žiūrėk ko tau reikia, o tik paskui kiek kainuoja. Tik tada džiaugsiesi pirkiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už patarimą.

Sklypas pas mane nedidelis, 6 ha. Kaimynai aplink didesnes technikas turi (lauko sarimui, kitiem darbam), tai tam ieškau mažesnio, kad pralyst visur galečiau, iki miško pašokti, kelia prasistumdyti, soda nupjauti.

Manau 16 AG užteks 4WD. Nesinoris į bankus kreiptis dėl paskolos. Bandau suktis su esamom lėšom (tuo pačiu dar ir sodybą restauruoju).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už patarimą.

Sklypas pas mane nedidelis, 6 ha. Kaimynai aplink didesnes technikas turi (lauko sarimui, kitiem darbam), tai tam ieškau mažesnio, kad pralyst visur galečiau, iki miško pašokti, kelia prasistumdyti, soda nupjauti.

Manau 16 AG užteks 4WD. Nesinoris į bankus kreiptis dėl paskolos. Bandau suktis su esamom lėšom (tuo pačiu dar ir sodybą restauruoju).

Nu 6-iuose ha su 16AG nelebai ką nuveiksi :)

Keliui stumdyti - priklauso kokį atstumą norėsi valyti. Bet į 16AG nedėk daug vilčių

Sodą nusipjausi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai jei dirbs, tai 05 -1 ha max. Tiesiog tėvai į pensija tuoj eis, tai užsiėmimui.

Tėvus į kaimą grūdame, kad vaikas turėtu tikrus senelius, o tikri seneliai kaime gyvena :lol:

Visas kitas plotas neatlygintinai kaimynui kaip ganykla paskolintas. Kad prižiūrėtu, ir neapželtu belekuo. Ateity tai reikės kokį planą susikurti ir koki MTZ imti, nauja ir brangų ant tokio lopo neapsimokės per visą gyvenimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nešvaistyk veltui pinigu iš karto imk koki didesni, su tuo mažiuku kol sniega vienam gale nuvalysi kitam užpustys.

Pritariu visu 100%. Jau geriau t-25 už tuos pačius pinigus o dar pigiau, bet ne geriu t-40 jei tik su vienu tiltu, tai išvis piguma už 5-6 k paimti galima. O jei jau visai porimčiai dirbti tai ir MTZ vieno tilto už 10 k drąsiai gali paimti ir visai dar padorų ir suges tikrai negreitai, nes kas 16 ag darbas 80 ag juokas. Pasikartosiu, bet netinka japaškės vejom šienauti į mišką irgi hemorojus geras, nes max greitis 8 km/h jei iki miško 3 km vienam reisui sugaiši pusdienį (3 val tikrai, nes ne visur gali lėkti tuo 8km/h-šokinėja per duobes išbandyta) o žiemą diena trumpa, kai t-25 eina 16 km/h, Mtz 35km/h, o jei žiema kaip šiemet buvo, tai gali iškart priekyje su kastuvu kelią kasti, nes užstringa tuščias ne tai kad su priekaba. Dabar dėl padargų: japaškei ką bepirksi viską turi pirkti naują. Jei pirksi ne made in china, tai kainuos praktiškai tą patį kas lenkiškos prie t-25 ir t.t.

Ant 6 ha tikrai 16 ag per mažai. Sakai samdysi sunkesniems darbams, tai tada kam traktorius išvis?

Taip, Litehcnijoje jie gražiai paruošti, nudažyti, uždėtos naujos sėdynės vairai, kai kuriems ir varikliai paremontuoti ir šiaip aptvarkyti, kurį laiką bėdų tikrai nebus, bet jei taip patvarkytum rusiškus irgi panašiai atrodys ir bėdų irgi nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir aš parašysiu savo nuomonę. Mano kaimynas turi t-25, pusbrolis MTZ 82.Tai va gerai, kai kaimynas nedirba ir savo 25 taisyt turi laiko, o vat pusbrolis turi darba ir kai laisvom dienom "pachalturina" kokias dvi dienas poto taiso savaitę. Gerai, kad dar technikoj gerai nusimano, o jai pats taisyt nemokėtų. O pažystamas kiek daugiau nei prieš metus nusipirko Kubota (modelio tiksliai nepamunu, bet šiek tiek vieš 20 ag) ir kol kas bėdu (bent jau sakė) nemato, tik galėtu but greitesnis. Tai va, o čia kaip suprantu seneliai kelsis iš miesto ir kas jiems taisys traktorius? Nes japonai vis tiek ne taip dažnai lūžta. Či tik mano nuomonė, galiu ir klysti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...