Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/lekstinis-skutikas-simba-x-press-4-6-20379394.html

 

Ka manot, ar verta toki daigta pirkti? Naudociau razienu skutimui pabirom daigint, sejai po ansktiniu, arimui islygint. Tik tas volas nelabai man patinka. Beja dojus jau neprekiauja simba, kur detales pirkt reiktu

 Manau už tokius pinigus kažka geresnio nelabai rasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/lekstinis-skutikas-simba-x-press-4-6-20379394.html

 

Ka manot, ar verta toki daigta pirkti? Naudociau razienu skutimui pabirom daigint, sejai po ansktiniu, arimui islygint. Tik tas volas nelabai man patinka. Beja dojus jau neprekiauja simba, kur detales pirkt reiktu

Tai kad sake prekiauja ,tik kitokia spalva nudazytas ,lygtai amerikonu firma perpirko.O kas liecia detales ,tai kol kas, jokiu problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip turiu tik mano 4m,nelankstomas,buvo pakabinamas,persidariau i prikabinama.Volas pas mane ne toks ,panasus i horso.Tie tarpai ne tokie gilus kaip sito.Siaip jo darbu asu patenkintas ,neisivaizduoju ka daryciau jei jo netureciau.Didelis pliusas, kad keiciasi atakos kampas,labai pravercia dirbant skirtingus darbus.Pvz.skutant po kombaino ar ruosiant dirva sejai.Priekyje uzdejau lyginimo lenta,tai labai gerai paruosia arima sejai.tada lekstes statau beveik tiesiai kad tik supjaustytu arima ir sutankintu.Su juo seju rapsa pries tai suares ar giliai su noraginiu isdirbes.Uz tokia kaina manau galima pirkti,tik nezinau del volo darbo ,Vienoj bendrovei kalbejau su chebra tai sake, kad palieka per gilias vagas.Sekmes apsisprendime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pardavejas sake kad pirma eile nauji sudeti tik biski dirbo su jais, o antroj eilej sudeti patys geriausi isrinkti is senu disku. Niekaip neapsisprendziu, viska gadina tas volas, youtubej ziurejau tai normalioj zemej gerai bet jei bus slapoka tai bus vagos

Volas nesunkiai issiardo per sona,manau nesunkiai butu galima sudet ziedus is kokio vamzdzio ispjovus.Tiesiog kad ussipildytu tie tarpai,Mano du ziedus buvo sugriauze valytuvai del neteisingo suriaguliavimo,ispjoviau sudejau ir viskas tvarkoj.Aplamai tai agregatas geras o del volu kazka sugalvosi arba dirbsi taip kaip yra ir veliau matysi.Arkliu reiktu nuo 150 iki200 tokiam agregatui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, gerai pagalvokit,agregatas jeigu buves pas tvarkinga gaspadoriu ,tikrai vertas tos kainos,naujas toks ar ne pusantro simto kainuoja.Savo darba tikrai gerai padaro.Pasikartosiu didelis pliusas kad rankeneles pagalba lengvai keiciasi disku atakos kampas.,kas labai pravercia ivairiuose darbuose.Skutant raziena po kombaino su tokiu 50ha per diena galima nulakstyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki! diskinio skutiko komplektavimas su sėjamąja? kas bandėte? būtų įdomu sužinoti atsiliepimus apie tokius komplektus nes pats žadu kažką panašaus naudoti.  :)

Naudoju tokį komplektą; unia ares tl drive 4m.+nordsten ,tempiu su 130 arkliukų.Įdirbimas arime viskas liuks tik trūksta lyginimo. Pritaisiau priekyje geležinkelio bėgį situacija pagerėjo .Standartinė lyginimo lenta būtų geriau.Į skutimą reiktų diskinės sėjamosios.   

.Čia tiesa sėta į kultivuotą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko išbandyti amazone catros, 6m. Patiko kad trumpas, gylis reguliuojamas hidrauliškai, volas guminis, gerai sutankino. Nepatiko kad iš tų 6m realiai dirba tik 5.5m, nes antru važiavimu reikia bent pusmetrį užkeisti dėl diskų eilių išdėstymo.

Koks guminio volo skersmuo? Pas mane ant unia tx apie 70 cm. Tai tankina gerai, bet pribanguoja žemės paviršių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

renkuosi is siu skutiku amazone catros,kuhn optimeter, lemkmen rubin. paramaetrai panasus, kainos skiriasi procentais nuo pirmo iki paskutinio nuo 25 iki 75 procentu. gal kas turit siuos agregatus, kokie atsiliepimai?

Rubin diskai 620 deametro, abiejų konkurentų po 510. Kai pas mane Rubin diskai nudilo iki 480-510 jau juos restauravau, nes nebekokybiškai dirbo.

Apsauga pas Rubin spyruoklinė garantuota, nebijanti net didžiausių puntukų, anų abiejų gumos, su gerokai mažesne eiga. Rėmas Rubin gerokai aukštesnis, todėl jokių šansų įstrikti kokiems akmenims. Už abiejų diskų eilių eina išlyginimo akėčios, kurios neduoda žemei sukristi dideliais kupstais.

Dėl paties lėkščių posvyrio kampo nelabai matos iš foto, bet panašu, kad Catros ir Optimeter diskai arba neturi posvyrio, arba jis labai mažas.

Todėl manau, jei naudojant grynai vien tik ražienų skutimui po kombaino, nėra didelio skirtumo, bet jei norint gilesnio ir gero įdirbimo sėjai, aš už Rubin.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks guminio volo skersmuo? Pas mane ant unia tx apie 70 cm. Tai tankina gerai, bet pribanguoja žemės paviršių.

Kiek pamenu lygtai ant unios tx nekomplektuoja 70 cm volo, berods ant ju eina 50 cm gumuotas volas, kas dėl bangavimo tai greičiausia netinkamai sureguliuotas skutikas, su kokiu traktorium trauki ir kokio pločio, prikabinamas ar pakabinamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...