Jump to content

žieminių kviečių veislės


mechanikas

Recommended Posts

Tai kad aš nekraunu augalui visko per daug. Žemes našumai iki 36. Džiaugiuosi ir 5t galėdamas paimti. Tiesiog. Čia aprašiau tėčio bandyma, kurį pratesiau dabar ir aš. Žiuresim kas gausis :)

O dėl tų kainų, extros užauginti nemoku. Aplamai su kviečiais nelabai sekasi. Man miežiai labiau patinka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad aš nekraunu augalui visko per daug. Žemes našumai iki 36. Džiaugiuosi ir 5t galėdamas paimti. Tiesiog. Čia aprašiau tėčio bandyma, kurį pratesiau dabar ir aš. Žiuresim kas gausis :)

O dėl tų kainų, extros užauginti nemoku. Aplamai su kviečiais nelabai sekasi. Man miežiai labiau patinka :)

Na jei bandymas tai bandymas, aš už tai. Nepabandęs nesužinosi. O auginti aišku reikia tai kas geriausiai sekasi ir kas duoda geriausią pelną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Mano kaiminysteje bendrove pasejus akuotuota veisle,turbut,, edvins,,tai neblogai atrodo,rudeni labai issikrumyjo,galvojau kad kvietrugiai.paziuresim ka kuls.Kas turit pasiseje pasidalinkim ispudziais.

as turiu edvins veisle, manau kad ant kito savaitgalio tik kulsim turim dar olivino, is pirmo zvilgsnio olivinas turetu geriau deret nors tresimas toks pats. edvina trumpinau 2 kartus o labai gerus laukus 3 kartus tai kur 3 kartai trumpinti vistiek vietom sugriuve. kiti laukai pagriuve galulaukese kur susidvigubino sejant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...