Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Vietoje lemken europal siuo atveju reiketu rinktis variopal, nes jo uzgriebis taip pat keiciamas hidrauliskai. Man asmeniskai labiau imponuoja Lemken plugas, nes jau antras sezonas kaip su juo ariu(Europal 4-iu korpusu). Kaltai laikys dar sezona, o gal ir ilgiau. Suarta apie 300ha. Beje, apie Overum plugus yra siek tiek atsiliepimu siame forume, tai susidariau apie juos nekokia nuomone...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodėl kvernelandas tik 85 cm tarp korpusų, kur kituose - po 90cm? Reikėjo ir kvernelandą imti bent 90cm, geriau visą 1m tarp korpusų. Aš priskirčiau prie privalumų ilgesnį atstumą tarp korpusų, hidrauliškai keičiamą korpusų užgriebio plotį (Lemkeno mechaniškai) ir gylio-transportavimo ratuką gale. O apsaugos tipas kiekvienam pagal skonį. Kaip suprantu, lemkeno ratukas per vidurį rėmo, o visų kitų gale, tai verčiant gali sudaryti problemų (priklausomai nuo traktoriaus pakabos ypatumų).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atstumai tarp korpusu aktualus jeigu arsi daug augaliniu liekanu. Mazesni atstumai- trumpesnis plugas- maziau bereikalingos apkrovos pakabai. Ratukas per viduri labai liuks dalykas, nelieka neartu pakrasciu, o apverciant jokios itakos neturi. Hidraulinis uzgriebio reguliavimas per brangus ir visiskai nereikalingas malonumas, niekad nejauciu poreikio ariant uzgriebi kaitalioti. Ir kaip kazkada minejo Arimas isdils tas mechanizmas ir turesi kledara arba brangiai remontuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodėl kvernelandas tik 85 cm tarp korpusų, kur kituose - po 90cm? Reikėjo ir kvernelandą imti bent 90cm, geriau visą 1m tarp korpusų. Aš priskirčiau prie privalumų ilgesnį atstumą tarp korpusų, hidrauliškai keičiamą korpusų užgriebio plotį (Lemkeno mechaniškai) ir gylio-transportavimo ratuką gale. O apsaugos tipas kiekvienam pagal skonį. Kaip suprantu, lemkeno ratukas per vidurį rėmo, o visų kitų gale, tai verčiant gali sudaryti problemų (priklausomai nuo traktoriaus pakabos ypatumų).

Verčiant Lemkena problemu nebutu del ratuko, nes pas ji komplektacijoi yra plugo susiaurinimo cilindras, plius lemkenas yra 4+1 komplektacijos kiek suprantu, todel esant nepalankioms salygoms galima arti 4 korpusais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Kverneland EG 85 su reguliuojamu užgriebiu ir esu labai patenkintas. Ypač gerai tas reguliuojamas uzgriebis, kai plūgas naudojamas prie mažesnio traktorio, kai nėra galios rezervo. Kur sunkesnė žemė susiaurini iki kokių 35 cm, kur lengva, ari visu 50 cm. Kiekvieną kartą prieš apsiversdamas jis automatiškai susisiaurina ir ne taip susiūbuoja traktorių. Be to ir kely važiuojant daug patogiau, ne taip laužomas traktorius, galulaukėse labai patogu. Aš tik už plūgą su reguliuojamu užgriebiu. O lūžt ten nėra kam, tik įvores reik neužmiršt karts nuo karto pasitept (P.S. plūgas jau tikrai nebe pirmos jaunystės ir tikrai niekas nekleba).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

komplektacija galiu keist dar, bet man idomu patys plugai kokia ju arimo kokybe? daliu kainos? patvarumas ir t.t.

Zvanas, sutinku su tavim del hidro reguliavimo, kai skambinau Lemken vadybininkui jis irgi nerekomendavo hidraulinio uzgriebio reguliavimo, klausiau kodel sako ilgai pasakot.

Radai pas ka klaust :D Vadibininkas pajuto, kad tamstai kaina yra pagrindinis faktorius, tai ir kalba atitinkamai. Jei pajustu, kad tamstai rupi funkcionalumas, patogumas ir pan. kalbetu visai kitaip:)

Beje, hidraulini reguliavima galima naudot ne tik iskelus pluga, patyres artojas beardamas istiesina vingius, baigiant lauka daznai lieka labai ilgas smailus trikampis, kur irgi galima panaudot ta reguliavima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

komplektacija galiu keist dar, bet man idomu patys plugai kokia ju arimo kokybe? daliu kainos? patvarumas ir t.t.

Zvanas, sutinku su tavim del hidro reguliavimo, kai skambinau Lemken vadybininkui jis irgi nerekomendavo hidraulinio uzgriebio reguliavimo, klausiau kodel sako ilgai pasakot.

Radai pas ka klaust :D Vadibininkas pajuto, kad tamstai kaina yra pagrindinis faktorius, tai ir kalba atitinkamai. Jei pajustu, kad tamstai rupi funkcionalumas, patogumas ir pan. kalbetu visai kitaip:)

Beje, hidraulini reguliavima galima naudot ne tik iskelus pluga, patyres artojas beardamas istiesina vingius, baigiant lauka daznai lieka labai ilgas smailus trikampis, kur irgi galima panaudot ta reguliavima.

seip as jam sakiau kad man nera skirtumo kiek moket ar su hidro ar be, svarbu paciu plugu kokybe.

Siandien jau sutariau del Lemken plugu be hidrauliskai reguliuojamo uzgriebio. Nors uz tokia kaina buciau nupirkes tiek overumus tiek kverneland su hidrauliskai reguliuojamu uzgriebiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

komplektacija galiu keist dar, bet man idomu patys plugai kokia ju arimo kokybe? daliu kainos? patvarumas ir t.t.

Zvanas, sutinku su tavim del hidro reguliavimo, kai skambinau Lemken vadybininkui jis irgi nerekomendavo hidraulinio uzgriebio reguliavimo, klausiau kodel sako ilgai pasakot.

Radai pas ka klaust :D Vadibininkas pajuto, kad tamstai kaina yra pagrindinis faktorius, tai ir kalba atitinkamai. Jei pajustu, kad tamstai rupi funkcionalumas, patogumas ir pan. kalbetu visai kitaip:)

Beje, hidraulini reguliavima galima naudot ne tik iskelus pluga, patyres artojas beardamas istiesina vingius, baigiant lauka daznai lieka labai ilgas smailus trikampis, kur irgi galima panaudot ta reguliavima.

Patyres artojas neprisidaro vingiu ir zino kaip tinkamai pradeti ir uzbaigti arti lauka ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

komplektacija galiu keist dar, bet man idomu patys plugai kokia ju arimo kokybe? daliu kainos? patvarumas ir t.t.

Zvanas, sutinku su tavim del hidro reguliavimo, kai skambinau Lemken vadybininkui jis irgi nerekomendavo hidraulinio uzgriebio reguliavimo, klausiau kodel sako ilgai pasakot.

Radai pas ka klaust :D Vadibininkas pajuto, kad tamstai kaina yra pagrindinis faktorius, tai ir kalba atitinkamai. Jei pajustu, kad tamstai rupi funkcionalumas, patogumas ir pan. kalbetu visai kitaip:)

Beje, hidraulini reguliavima galima naudot ne tik iskelus pluga, patyres artojas beardamas istiesina vingius, baigiant lauka daznai lieka labai ilgas smailus trikampis, kur irgi galima panaudot ta reguliavima.

Patyres artojas neprisidaro vingiu ir zino kaip tinkamai pradeti ir uzbaigti arti lauka ;)

nu nu pristabdyk aklius :D kaip pats pasirinktum art, 400*200metru laukas, abi ilgosios krastines kreivokos, trumposios tiesios? pas tamsta gal visi laukai taisyklingi?;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi ne, pas mane apie 65 laukus dabar tai patikekit kokiu figuru tik nera ir tik vos keleta galeciau pavadinti taisyklingais staciakampiais.

O ta 400*200 aisku arciau tik isilgai, vingius po truputi ar po daug galima istiesinti, suart "kisenes" antskirai, jei tokios yra, ir be abejo butu lengviau taip padaryti esant uzgriebio reguliavimui is kabinos vaziuojant dede Jevgenijau, peace :eusa-pray:

Bet klausimas ar to reguliavimo tikrai reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi ne, pas mane apie 65 laukus dabar tai patikekit kokiu figuru tik nera ir tik vos keleta galeciau pavadinti taisyklingais staciakampiais.

O ta 400*200 aisku arciau tik isilgai, vingius po truputi ar po daug galima istiesinti, suart "kisenes" antskirai, jei tokios yra, ir be abejo butu lengviau taip padaryti esant uzgriebio reguliavimui is kabinos vaziuojant dede Jevgenijau, peace :eusa-pray:

Bet klausimas ar to reguliavimo tikrai reikia?

Jo, klausimas ar tikrai reikia kyla daznai ir ne tik del plugo:D

Lemken 70k + pvm.
o kaip del tu skirtumu lyginant su kitais gamintojais?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lemken 70k + pvm.

Neturi kur pinigu det? Pries tris metus irgi svaiciojau apoe visus lemkenus, kvernus.. Pasiemiau beveik perpus pigesni Unia XXLS su visais navarotais. Na ir nieko - uzarta jau apie 800ha, no problem. Nors anksciau as ir maniskiai buvome skeptikai lenkiskos technikos atzvilgiu, sis plugiecas priverte mastyt kitaip.

Kita vertus - tavo pinigai, tavo valia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lemken 70k + pvm.

Nrturi kur pinigu det? Pries tris metus irgi svaiciojau apoe visus lemkenus, kvernus.. Pasiemiau beveik perpus pigesni Unia XXLS su visais navarotais. Na nieko - uzarta jau apie 800ha, no problem. Nors anksciau as ir maniskiai buvome skeptikai lenkiskos technikos atzvilgiu, sis plugiecas priverte mastyt kitaip.

Kita vertus - tavo pinigai, tavo valia..

Tai sakykite Gerbiamasis kiek dylancios dalys atlaiko hektaru (ypač kaltai) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lemken 70k + pvm.

Nrturi kur pinigu det? Pries tris metus irgi svaiciojau apoe visus lemkenus, kvernus.. Pasiemiau beveik perpus pigesni Unia XXLS su visais navarotais. Na nieko - uzarta jau apie 800ha, no problem. Nors anksciau as ir maniskiai buvome skeptikai lenkiskos technikos atzvilgiu, sis plugiecas priverte mastyt kitaip.

Kita vertus - tavo pinigai, tavo valia..

Tai sakykite Gerbiamasis kiek dylancios dalys atlaiko hektaru (ypač kaltai) ?

Kaltus apverciu po 35-40. Nieko neiprasto. Po tiek pat versdavau ir Kverno. Beje tinka Kverno kaltai Uniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...