Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

turiu kverveland pluga vartoma 3korpusu, gal galetumet patart kur nusipirkt dar viena korpusa ir kiek mazdaug kainuotu?

4000Lt, ieskok tokiose imonese kaip auridana, agrotaka ar kitose deveta technika parduodancias imones. Nepamirsk, kad uzdejes papildoma korpusa, kuris nera pritaikytas pagal technines charakteristikas susidursi su papildomomis problemomis. Del padidejusio plugo svorio prades trukineti remas, verciant pluga galinis ratukas sieks zeme, didesne apkrova vertimo mechanizmui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turim 4 korpusu kverna tai vertimo mechnizma teko naujai virnti nors jis jau is gmyklos buvo 4, bet vistik nesvarbu kokia ta specifikacija jeigu konstrukcija silpna dėl to su 3 korpusias tu problemu mažiau beto ir iškelti reikes aukščiau kad ratukas nekliūdytu žemes, bet problema išsprendžiam prailginant prikabinima kad ko mažiau reiktu išsukti centrine trauke ko pasekoje ir sureguliuoti lengviau ir iškelti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu kverveland pluga vartoma 3korpusu, gal galetumet patart kur nusipirkt dar viena korpusa ir kiek mazdaug kainuotu?

4000Lt, ieskok tokiose imonese kaip auridana, agrotaka ar kitose deveta technika parduodancias imones. Nepamirsk, kad uzdejes papildoma korpusa, kuris nera pritaikytas pagal technines charakteristikas susidursi su papildomomis problemomis. Del padidejusio plugo svorio prades trukineti remas, verciant pluga galinis ratukas sieks zeme, didesne apkrova vertimo mechanizmui.

Pritariu šiai nuomonei. Pats turėjau tik nevartomą plūgą ir dasidūręs buvau korpusą, tai po to niekaip nelaikė prikabinimas ir visas rėmo priekis trūkinėjo per siūles ir ne tik. Jei nevartomam dadėjus vieną kitą švelerį viską išsprendi, tai vartomam viskas gerokai sudėtingiau, nes gali ir vartymo ašis neatlaikyti.

Patarčiau geriau parduoti turimą ir pirkti didesnį plūgą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu drapox nes patys turime ne pirmos jaunystes kvadratiniu remu triju korpusu vartoma kvernelenda tai ir jam bunant su trimis korpusais buvo atplyses visiskai ties ta vieta kur pirmas korpusas prisisuka.metalas plyso sluoksniais labai idomiai kazkaip.teko daryti visa nauja prisukimo blyna ir virinti per nauja prie korpuso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
http://www.skelbiu.lt/15544338.html#adCommentsArea

galvoju pirkti prie NH tm 165, pasiteirauti noriu ar ne per mažas bus?

4-ių korpūsų plūgas idealus tokios galios traktoriui.

nu man irgi atrodo, kad 4 pats tas jei dar uzgriebis reguliuojamas tai išvis pravartu. nors siūlo ir 5 bet mano akim jis per didelis, traktorys gi ne naujas. ir kaina 5 jau ženkliai didesnė.. klausiu dar ar ne per mažas dėl to, tai kad padangos plačios tam nh 650/r38 tai ar gausis vaga tinkamo pločio,kad padangas nenumintų krašto vagos, kai turėjom lemkeną 3korp, tai buvo neįmanoma, paart. nors jau kalbėta šitojtemoje šituo klausimu.

Domina dėl to, kad iki tol arta su paprastu plūgų, o dabar laikas pereiti prie vartomo.. nes pasikeitė ir traktoriaus galingumas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.skelbiu.lt/15544338.html#adCommentsArea

galvoju pirkti prie NH tm 165, pasiteirauti noriu ar ne per mažas bus?

4-ių korpūsų plūgas idealus tokios galios traktoriui.

nu man irgi atrodo, kad 4 pats tas jei dar uzgriebis reguliuojamas tai išvis pravartu. nors siūlo ir 5 bet mano akim jis per didelis, traktorys gi ne naujas. ir kaina 5 jau ženkliai didesnė.. klausiu dar ar ne per mažas dėl to, tai kad padangos plačios tam nh 650/r38 tai ar gausis vaga tinkamo pločio,kad padangas nenumintų krašto vagos, kai turėjom lemkeną 3korp, tai buvo neįmanoma, paart. nors jau kalbėta šitojtemoje šituo klausimu.

Domina dėl to, kad iki tol arta su paprastu plūgų, o dabar laikas pereiti prie vartomo.. nes pasikeitė ir traktoriaus galingumas...

Na tu nelygink plūgo su kuriuo arei su mtz, ir su tuopaciu nori art su nhasu. cia taspats kad rusiskas plugas ir kvernelandas. Skiriasi kaip diena ir naktis. kverna siulyciau pasiimti su hidrauliskai reguliuojamu uzgriebiu kur nuo 35cm, iki 51cm reguliuojasi. su tais 4 korpusais apsiarsi visas pelkes, na aisku gali imti ir 5 korpusu, tik ziurint koks zugriebis, zemes kokios. bet viktu ir 5. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man irgi atrodo, kad 4 pats tas jei dar uzgriebis reguliuojamas tai išvis pravartu. nors siūlo ir 5 bet mano akim jis per didelis, traktorys gi ne naujas. ir kaina 5 jau ženkliai didesnė.. klausiu dar ar ne per mažas dėl to, tai kad padangos plačios tam nh 650/r38 tai ar gausis vaga tinkamo pločio,kad padangas nenumintų krašto vagos, kai turėjom lemkeną 3korp, tai buvo neįmanoma, paart. nors jau kalbėta šitojtemoje šituo klausimu.

Domina dėl to, kad iki tol arta su paprastu plūgų, o dabar laikas pereiti prie vartomo.. nes pasikeitė ir traktoriaus galingumas...

Na tu nelygink plūgo su kuriuo arei su mtz, ir su tuopaciu nori art su nhasu. cia taspats kad rusiskas plugas ir kvernelandas. Skiriasi kaip diena ir naktis. kverna siulyciau pasiimti su hidrauliskai reguliuojamu uzgriebiu kur nuo 35cm, iki 51cm reguliuojasi. su tais 4 korpusais apsiarsi visas pelkes, na aisku gali imti ir 5 korpusu, tik ziurint koks zugriebis, zemes kokios. bet viktu ir 5. :)

žemės pas mum tikrai nėra lengvos, moliai, priemoliai, prakeikta šlyna :D šiai dienai nėra finansinės galimybės pasiimti 5 korpusų plūgo, dėl to dairomasi 4 korpusų, :) šio būtent, kur skelbime užgriebis nereguliuojamas:( bendras uzgriebio plotas 1,60 metro.. Dėl to ir domiuosi, kad nebūtų taip, kad nusipirkus neis paarti normaliai, dėl per plačios padangos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su 5 po 50 tokie nh gerai vaziuoja, tik kai neslapia labai. O su 4 nereguliojamu tai zaidimas ir kuro deginimas. O jei 4 tik reguliojamu uzgriebiu, kad aitu 2m.

dėl ko žaidimas??

kas met ariama apie 50 ha ....

zaidimas su tuo 1,60... taspats kas su 3 korpusais artum. Reik imti 4, kad butu uzgriebis pilnai 3m. ir tuos 50 ha trys dieneles be vargo ir suarei. nebusi priklausomas nuo oro ir pns. kada noresi tada arti galesi kai tiek tera arimo. :) imk tik su reguliuojamu uzgriebiu hidrauliskai. bet ir kodel nori butinai vartomo? ant tiek arimo ir nevartomas tiktu. ir pigiau. o jai moki sumetimus grazius padaryti, tai vargo tikrai nera juos lyginti... o ir kodel renkiesi lingine apsauga? mano manymu taipogi hidrauline apsauga butu zymiai geriau. linges per laika issitampo. o hidrauline apsauga nebijo nieko. plius, koke suma gali skirti plugui, dar vienas niuansas. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su 5 po 50 tokie nh gerai vaziuoja, tik kai neslapia labai. O su 4 nereguliojamu tai zaidimas ir kuro deginimas. O jei 4 tik reguliojamu uzgriebiu, kad aitu 2m.

dėl ko žaidimas??

kas met ariama apie 50 ha ....

zaidimas su tuo 1,60... taspats kas su 3 korpusais artum. Reik imti 4, kad butu uzgriebis pilnai 3m. ir tuos 50 ha trys dieneles be vargo ir suarei. nebusi priklausomas nuo oro ir pns. kada noresi tada arti galesi kai tiek tera arimo. :) imk tik su reguliuojamu uzgriebiu hidrauliskai. bet ir kodel nori butinai vartomo? ant tiek arimo ir nevartomas tiktu. ir pigiau. o jai moki sumetimus grazius padaryti, tai vargo tikrai nera juos lyginti... o ir kodel renkiesi lingine apsauga? mano manymu taipogi hidrauline apsauga butu zymiai geriau. linges per laika issitampo. o hidrauline apsauga nebijo nieko. plius, koke suma gali skirti plugui, dar vienas niuansas. :icon-wink:

pinigų suma apie 25k Lt :) aš už linginę apsaugą. nu nemanau kad 50 ha didelis vargas užarti ir su mažesniu plūgu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...