Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Kaip tų ji uzkabinsi ant priekio jei korpusai netaip stovi :eusa-snooty:

Geriau pagalvok. :)

Nuari į vieną galą dešiniu vertimu, gryžti atbulas su priekiniu plūgu kairio vertimo. Tas pats kaip su vartomu, tik reikia galinio vaizdo kameros. :)

nu cia tai geras :eusa-clap: nereikia tos kameros.is vagos neturi mest,jei gerai plugai sureguliuoti :lol: ir Feiza su chebra atvaziuos pafilmuot,ir i agroakademija ides...nera lietuviu isradingumui ribu :icon-exclaim: bravo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

gal kas turit fraugde pluga ir galetumet pasakyt ar verta pirkt toki? pliusai minusai kokie butu. Viena pluga lyg ir neblogai atrodanti nuziurejau. Kvernelando dalys visos naujos sudetos. Tik vat domina kaip tos spyruokles? gera apsauga? :D pas mane zemes lengvos,priemolio vietom,bet labai mazai. Tai gal lengvai i zemes listu toks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit fraugde pluga ir galetumet pasakyt ar verta pirkt toki? pliusai minusai kokie butu. Viena pluga lyg ir neblogai atrodanti nuziurejau. Kvernelando dalys visos naujos sudetos. Tik vat domina kaip tos spyruokles? gera apsauga? :D pas mane zemes lengvos,priemolio vietom,bet labai mazai. Tai gal lengvai i zemes listu toks?

geriausiai but issibandyt,tada pats matysi,jeigu spyruokles nenuvargusios tai dirbsi,vis geriau nei nieko,svarbu kad plugas y zeme lystu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit fraugde pluga ir galetumet pasakyt ar verta pirkt toki? pliusai minusai kokie butu. Viena pluga lyg ir neblogai atrodanti nuziurejau. Kvernelando dalys visos naujos sudetos. Tik vat domina kaip tos spyruokles? gera apsauga? :D pas mane zemes lengvos,priemolio vietom,bet labai mazai. Tai gal lengvai i zemes listu toks?

geriausiai but issibandyt,tada pats matysi,jeigu spyruokles nenuvargusios tai dirbsi,vis geriau nei nieko,svarbu kad plugas y zeme lystu :D

kad nera galimybes isbandyt. Bet is foto matosi,kad spryruokles nesuvargusios labai. Nedaug suverztos. Nebent kitas variantas,kad atleistos. :D siom dienom zadu nulekt gyvai paziuret,bus geriau gal matyt kaip ir kas. Uz korpuso reiks pakilnot bent jau paemus. :D paziuresiu ar gerai spyruokles dirba :DD bet kaip siaip tokia apsauga? lingine kvernelando geriau butu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit fraugde pluga ir galetumet pasakyt ar verta pirkt toki? pliusai minusai kokie butu. Viena pluga lyg ir neblogai atrodanti nuziurejau. Kvernelando dalys visos naujos sudetos. Tik vat domina kaip tos spyruokles? gera apsauga? :D pas mane zemes lengvos,priemolio vietom,bet labai mazai. Tai gal lengvai i zemes listu toks?

geriausiai but issibandyt,tada pats matysi,jeigu spyruokles nenuvargusios tai dirbsi,vis geriau nei nieko,svarbu kad plugas y zeme lystu :D

kad nera galimybes isbandyt. Bet is foto matosi,kad spryruokles nesuvargusios labai. Nedaug suverztos. Nebent kitas variantas,kad atleistos. :D siom dienom zadu nulekt gyvai paziuret,bus geriau gal matyt kaip ir kas. Uz korpuso reiks pakilnot bent jau paemus. :D paziuresiu ar gerai spyruokles dirba :DD bet kaip siaip tokia apsauga? lingine kvernelando geriau butu?

Pas mane Fraugde su Kvernelend korpusais jau nuo neatmenamų laikų, gal 15 metų, tik dabar keičiu į naują. Viskas gerai su tom spyruoklėm, manau kad geriau nei su lingėm, nes linges reikia laikyti sausai jei nori, kad neperrudytų greitai. Į tarpus prieina drėgmės ir kirmyja jos. Spyruokles svarbu nesezono metu atleisti, kad nesusėstų. Prie kokio čia galingumo traktoriaus taikai ir kiek korpusų plūgas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apdazyk ir lauke nelaikyk ir nerudys,dar nesu mates kad ir lauke laikanciam linges ant tiek suputu,maciau kad kelios rudeles pavirsines ir tiek.

Nu o aš mačiau pas vieną plūgų pardavėją linges ant tiek supuvusias, kad vos ne kiaurai skylės. Jei lauke laikant tai kitaip ir būti negali, iš tų tarpų tarp lingių vandens ir su kompresorium neišpūsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa sakant gyvenime tris plugus teturejau, du is ju su lingem, nera buve nei kad truktu linge nei kad perrudytu, net ir jokiu atleidimu nesezono metu nedarydavau, kazkaip niekad nesusimasciau :icon-rolleyes:

logikos yra, na o bet taciau kadangi niekad nebuvo taipkad nusestu linges tai nei po stogu nei kokiu nors kitokiu spec laikymo salygu plugui netaikydavau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane Fraugde su Kvernelend korpusais jau nuo neatmenamų laikų, gal 15 metų, tik dabar keičiu į naują. Viskas gerai su tom spyruoklėm, manau kad geriau nei su lingėm, nes linges reikia laikyti sausai jei nori, kad neperrudytų greitai. Į tarpus prieina drėgmės ir kirmyja jos. Spyruokles svarbu nesezono metu atleisti, kad nesusėstų. Prie kokio čia galingumo traktoriaus taikai ir kiek korpusų plūgas?

jei nusipirksiu,tai dekui uz patarima,kad ne sezono metu spyruokles atleist,apie tai nepagalvojau,o logikos tame yra manau. O ir taip,paskaites tavo komentara,kazkaip geriau pasidare,kad vat ir su fraugde art galima ilgai ir laimingai :D 3ju korpusu paprasta fraugde pirkt ruosiuos su kverneland korpusais. O prie traktoriaus,tai mtzoko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn kur jis ten laike, bet daznai pluga as ir nuplaunu ir pastatant ziemai rudziu suriseju dylancias dalis sutepu,nebent jis tvarte laike, kur amoniakas :D ir isgrauze vyska

Jis tai net ne ūkininkas, pardavėjas. Plūgai parvežti iš vakarų buvo ir išardytos lingės. Nereikia manau lygint surudyjimo 3 metų ir 20 metų. Jei kas keičia plūgus kaip kojines kas antri metai, tai jam net ir kaltai gal nespėja sudilti, nekalbant apie lingių surudijimą ar susėdimą. :) Apie spyruoklių susėdimą ir aš pats tiesa sakant nepagalvojau ir ilgą laiką jų neatleidinėjau ant žiemos, kol nedasipirkau papildomo korpuso ir nepalyginau jų su naujesne spyruokle.

Pas mane Fraugde su Kvernelend korpusais jau nuo neatmenamų laikų, gal 15 metų, tik dabar keičiu į naują. Viskas gerai su tom spyruoklėm, manau kad geriau nei su lingėm, nes linges reikia laikyti sausai jei nori, kad neperrudytų greitai. Į tarpus prieina drėgmės ir kirmyja jos. Spyruokles svarbu nesezono metu atleisti, kad nesusėstų. Prie kokio čia galingumo traktoriaus taikai ir kiek korpusų plūgas?

jei nusipirksiu,tai dekui uz patarima,kad ne sezono metu spyruokles atleist,apie tai nepagalvojau,o logikos tame yra manau. O ir taip,paskaites tavo komentara,kazkaip geriau pasidare,kad vat ir su fraugde art galima ilgai ir laimingai :D 3ju korpusu paprasta fraugde pirkt ruosiuos su kverneland korpusais. O prie traktoriaus,tai mtzoko.

Su trijų korpusų Fraugde mano tėvas su MTZ aria. Viskas gerai, tik pasidarė kažką plūgo priekiui prilaikyti, nes ant plaukėjančios arti reikia jei nėra pozicinio, kitaip išlauši ratuką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...