Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Bandžiau su savo overumu arti jėginiu reguliavimu, bet nesireguliavo man. Tada perjungiau į pozicinį ir viskas išsisprendė. Buvo atvejis, nutrūko ratuko kronšteiną laikantys varžtai, tai sėkmingai ariau ir visai be ratuko.

Papildymas:

užžiūrėjau šiandien youtubėj kokkį tai įdomų variantą: diskiniai kamporaižiai. Dirba gana įdomiai, kas nors gal naudojat tokį variantą ? Video artojai grybauja kažką, bet pažiūrėkite į kamporaižius, tiksliau į diskus:

kC2F5CgcY8M

įdomus variantas ,tik kažko tas plūgas nelenda į žeme ,velka 10metrų kol įlenda

Nesigiriu, kad moku arti, bet sitas veikejas plugo reguliuoti visiskai nemoka. Paziurek kaip traktorius lipa is vagos, pirmas korpusas eina giliau nei paskutinis. Kas del kamporaiziu tai cia tokie idomus. Dar neteko tokiu matyti. Del sukimosi judesio manau turetu maziau dilti detales.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesigiriu, kad moku arti, bet sitas veikejas plugo reguliuoti visiskai nemoka. Paziurek kaip traktorius lipa is vagos, pirmas korpusas eina giliau nei paskutinis. Kas del kamporaiziu tai cia tokie idomus. Dar neteko tokiu matyti. Del sukimosi judesio manau turetu maziau dilti detales.

Tai čia ne dėl mokėjimo sureguliuot įkėliau šitą filmuką - man patiko kamporaižių idėja :) Bet kad rusas traukia 4 korpusus irgi įdomu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesigiriu, kad moku arti, bet sitas veikejas plugo reguliuoti visiskai nemoka. Paziurek kaip traktorius lipa is vagos, pirmas korpusas eina giliau nei paskutinis. Kas del kamporaiziu tai cia tokie idomus. Dar neteko tokiu matyti. Del sukimosi judesio manau turetu maziau dilti detales.

Tai čia ne dėl mokėjimo sureguliuot įkėliau šitą filmuką - man patiko kamporaižių idėja :) Bet kad rusas traukia 4 korpusus irgi įdomu .

Atvažiuok pas mane pamatysi kaip rusas traukia 4 korpusų pluga molingose dirvose nesižvalgydamas ;)

Idėja dėl diskiniu kamporaižių nebloga... bet klausimas kaip dirbs prie 8km/h greičio? Man atrodo nusvies toli ražienų liekanas ant jau suartos žemės ir gausis šššš. Čia toks mechanizmas tinka tik lėtai ariant kaip tam filmuke.... iki kokiu 5km/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idėja dėl diskiniu kamporaižių nebloga... bet klausimas kaip dirbs prie 8km/h greičio? Man atrodo nusvies toli ražienų liekanas ant jau suartos žemės ir gausis šššš. Čia toks mechanizmas tinka tik lėtai ariant kaip tam filmuke.... iki kokiu 5km/h

nusisnekejai,ant suarto liekanu niekaip,tau nemes diskai,jie juk sukasi i kita puse nei arimas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvažiuok pas mane pamatysi kaip rusas traukia 4 korpusų pluga molingose dirvose nesižvalgydamas

idek filmuota medziaga , idomu paziureti . arba plugo fotke

noreciau patarimo , koki pluga pirkti mtz82 , dauk zalios mases buna lauke , kalba apie deveta daikta .

Imi kvernelanda arba overuma 3 korpusu ir prisikomplektuoji kamporaizius arba priesplugius......

beleris - neaisku kaip dirbtu tie diskiniai kamporaiziai ant didesnio greicio... nes cia vos velka ta pluga.... o jei dirbant greiciau kaip tada kokybe butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas ten viliau gerai butu,nereikia but pesimistu :icon-exclaim: pamatei letai vaziuojant,tai iskart reki,kad greit vaziuojant bus blogai.Arimui yra tam tikras greitis skirtas,jei ji virsini ar nedatrauki,tai ir naujausio plugo arimo kokybe skiresi kintant greiciui.

Tai vat man idomu kaip greitai ariant koks efektas būtų... O ariu optimaliu greičiu visad 8km/h nei per greit nei per lėtai o čia klausimas ar vos 4km/h ibezda.. nors kai sureguliuotas plugas tai didelės reikšmės greitis neturi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Asmeniškai aš tai nauja uniagroup imčiau del to, kad gali susikomplektuot toki koki nori, gali pasirinkti iš keliu modifikaciju pagal svori ir gabaritus, žinoma žinant, kad tas kvernas nėra sudrožtas tai irgi galima imti, bet kiek aš tu devėtu peržiurėjau kai sau rinkausi tai visi buvo virinti ir uždažyti(ta vieta kur cilindro viršus pajungtas) taip pat rėmai dažnai suvirinti(dažniausia pirmo korpuso prie kelmo vartymo) o dar ir kol neužkabinsi ant traktoriaus tol nesužinosi ar vartymo mechanizmas labai iškleres, o šiaip tai jeigu ant seno chlamo uždeda kelias naujas dalis (dažniausia neorginales) tai kaina buna kosminė. Naujas yra naujas mano nuomone tuo labiau, kad tiem plugam lygtai nemaža garantija duoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien siule ovlac is agrotekos, visos dylancios daly tinka kverno, su tuo bedos nebus, o kainas turbut trecdaliu mazesne

O kur sukis placiau, greiciau...

na ziuriu 10 korpusu ... ;)

o jei rimtai, tai kadangi pats nebeariu, nes nebera sitiek laiko kad nuo ryto iki vakaro uz barankos sedeti tai manau po truputi reikia aparti tuos laukus kuriu jau 7 metai su plugu niekas nejudino, noretusi verciamo plugo, nes nesinori is naujo grioviu prisidirbti, kai saka sugadinti gretai gali, bet kol vel islyginsiu gali dar 7 metu prireikti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ziuriu 10 korpusu ... ;)

5 virsuj, penki apacioj... :)

vistik, kas ji trauks tai WF bent du kartus platesni ir greiciau temptu ;):)

kazi, mes savo WF 6 metru su 320ag traktorium iki 12km/h, o pluga 8x50=4metrai iki 8.5km/h. gal trecdaliu ir esi teisus

WF turetu traukti greiciau, nebent visas saibas isemus, tai gali buti kad iki 12. Plugo visu gyliu juk irgi neleidziat, plius dar kiek apsisukimai uztrunka su plugu ir kiek su skutiku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...