Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Ten, jeigu ką, tai ne apie peilius po kaltu :icon-wink: Čia skirtingi dalykai su skirtingomis funkcijomis. Čia kalba apie :icon-arrow:image0081d.jpg

Manau, kad jie visiskai nereikalingi.

Plugui reik priesplugiu, nes kamporaiziai tik optine apgaule, mano nuomone. Prie priesplugiu dar atpjovimo diskai ir tada tu gali "karaliauti" laukuose. Atpjovimo diskai mazina tikimybe susmaukti. O sitie peiliai jeigu yra varpucio tai tu ta visa varputi velki kaip su kokiu pagaliu, ypac po kokiu 40 ha nusidevejimo.

Taip, kad geriau ieskok priesplugiu ir atpjovimo disku ir bus viskas OK.

ps. ariu i metus ne viena ir ne du simtus, tai manau mano nuomone yra siek tiek pagrista....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten, jeigu ką, tai ne apie peilius po kaltu :icon-wink: Čia skirtingi dalykai su skirtingomis funkcijomis. Čia kalba apie :icon-arrow:image0081d.jpg

Manau, kad jie visiskai nereikalingi.

Plugui reik priesplugiu, nes kamporaiziai tik optine apgaule, mano nuomone. Prie priesplugiu dar atpjovimo diskai ir tada tu gali "karaliauti" laukuose. Atpjovimo diskai mazina tikimybe susmaukti. O sitie peiliai jeigu yra varpucio tai tu ta visa varputi velki kaip su kokiu pagaliu, ypac po kokiu 40 ha nusidevejimo.

Taip, kad geriau ieskok priesplugiu ir atpjovimo disku ir bus viskas OK.

ps. ariu i metus ne viena ir ne du simtus, tai manau mano nuomone yra siek tiek pagrista....

Visi čia aria po kelis šimtus. :) Aišku diskai geriau, bet brangiau. Ir vilkti jei jau koks kemsynas tai greičiau prikiš tarp korpusų su diskais nei su peiliais, nes peilis eina po žeme, nėra kam ten jį užkišt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Beslampinedamas po paroda, apziurejau Dzeiranos siuloma baltarusiu gamybos 3 korpusu su lingine apsauga pluga.

http://www.belrusagro.com/images/plough ... -3-40r.jpg

Skirtingai nuo paveiksliuke, Dzeiranos plugui sudeti kvernelando korpusai ir guminis ratukas :).

Remas atrodo tvirtas, aisku nudazymas nekoks (jau stovinciam dazai atsilupe vietomis). Kaina 9400+pvm.

Dotnuvos projektai Kvernelanda siule uz 12940 +pvm.

Kainu skirtumas 3500 Lt... :icon-confused:

Jau kaip ir naudota buvom nusprende pirkti, bet tas bulbasu kurinys sumutino, vistik naujas, nelankstytas ir pan...

Ka manot?

Gal kas turit toki ir galit papasakoti kaip dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos,

Turime tokią dilemą kokį plūgą pirkti. Renkamės keturių korpusų vartomą, bet dabar neapsisprendžiam kokios markės pirkti.

Turime tokius pasiūlymus:

Overum už 47 000,

KUHN plūgas MULTI - MASTER- 43 000

ar OVLAC SB 40 000(maždaug), bet jis sveria 1700kg, kaži ar pakels mano forterra 125.

Tai ką patartumėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos,

Turime tokią dilemą kokį plūgą pirkti. Renkamės keturių korpusų vartomą, bet dabar neapsisprendžiam kokios markės pirkti.

Turime tokius pasiūlymus:

Overum už 47 000,

KUHN plūgas MULTI - MASTER- 43 000

ar OVLAC SB 40 000(maždaug), bet jis sveria 1700kg, kaži ar pakels mano forterra 125.

Tai ką patartumėt?

Kur cia taip pigiai radai overuma pasidomėk dar kvernelandais 4 nežinau bet 3 vartomas su reguliuojamu užgriebiu 41

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...