Jump to content

Ar remti ekologinius ūkius?


efrendas

Recommended Posts

  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 6 mėnesių...
Bet kas svarbiausia tas salygas keičia atgaline data. Pernai neaiškino kad turės būt taip ar kitaip, o šiemet jau reikalauja.

:( Tokia jau tvarka toj mūsų Lietuvėlėj. O kaip gi kitaip valdininkėliai parodys kad dirba. Jei viskas bus normaliai tai niekas ir neatkreips i juos dėmesio. Juokas per ašaras :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, sako Giedrius Kadziauskas

LLRI ekspertas

"Verslo žinios", 2005 07 29

http://www.lrinka.lt/Komentarai/Eko.phtml

Čia įdomiai pamastė ''ekspertas''.

Manau kad sis straipniukas labai tiksliai nusako siandienine situacija, ekologines produkcijos praktiskai nera, ismokos tikrai nemazos o nuvaziavus paziureti ekologiskai ukininkaujanciu apie 70% uzaugina pasarine produkcija arba visai jos nenuima pasiima ismokas ir toliau uzaria ir paseja kam bar vargti del kazkokiu 1-2 tonu jei gauni ismoka apie 1400 uz javus pelnas akivaizdus. Tai kad manau ekologiniu ukiu remimui isleisti pinigai ismesti ibala, jeigu ir toliau tokiu pat principu bus remema manau ekologiskos produkcijos ir nepamatysim!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Jei būtų normalus ekologinis ūkininkavimas? Pvz. pas mus pernai germanas prisipirko žemių, pasėjo. Ką pasėjo, tą viską šiais metais aparė (vien piktžolynai). Juk užtenka vien subsidijų. Interesnas tas lietuviškas ekologinis ūkininkavimas. Paprastam žmogeliui už piktžoles subsidijas nuima, o čia atvirkščiai. Stebūklų šalis... :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra nemazai laukeliu kuriuose daug pigdzoliu nes paprasti valstieciai nepurskia, o ekologiniame ukyje jai nma ras daug pigzoliu bus nuimtos ismokos, yra ir daug lauku su krumais o deklaruotos pievos, taip kad normalus ukininkas ekologas kaip ir neekologas stengiasi palaikyt tvarka savo ukyje, tik ekologiniam tai sudetingiau, kitas klausimas kontrole, o ir kodelgi nepuola visi ekologinius ukius steigti jai jau taip gerai tos ismokos :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra nemazai laukeliu kuriuose daug pigdzoliu nes paprasti valstieciai nepurskia, o ekologiniame ukyje jai nma ras daug pigzoliu bus nuimtos ismokos, yra ir daug lauku su krumais o deklaruotos pievos, taip kad normalus ukininkas ekologas kaip ir neekologas stengiasi palaikyt tvarka savo ukyje, tik ekologiniam tai sudetingiau, kitas klausimas kontrole, o ir kodelgi nepuola visi ekologinius ukius steigti jai jau taip gerai tos ismokos :icon-question:

jo o jei priziuresi gerai ir nebus nei vienos piktzoles sakys piz*** purkiai na ir negausi ismoku. o seip is tu ekologu jokio naudos pinigai i bala turi but tvarka o ne tai auginu tam kad ismokas pasiimciau reikia gal ir produkcija butu ir t.t. o ne sitai kaip dabar...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As suprantu, kad 1000ha. ekologiniu yra pinigams paimt del to dabar ir ribos hektarus uz kuriuos mokes ismokas, bet zmones pas mane kiauliu vaziuoja pirkti todel, kad mesa skanesne nei kompleksiniu, manau tikra batona ir duona irgi maloniau valgytum.

as nieko asmenisko neturiu tiesiog dabar padetis tokis. as uz ekologinius ukius bet NORMALIUS kuriu butu produkcija ir t.t. o ne tuos kurie kuriami pasipinigavimui :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi už normalų ekologinį ūkį, bet realizuoti pirminę ekologinę produkcijos gana sudėtinga aš, kad ir užauginu ekologiškų grūdų vis viena juos parduodu kaip įprastinę man tai žymiai pigiau negu tuos pačius grudus vežti supirkėjui kuris nuo manęs nutolęs 100 km ar dar daugiau. Tad ekologiška duona sunkiai tepasiekia mūsų stalą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...

va mes ekologinius grudus turim vezt daugiau kaip 200 km. Logiska? arba i zuvininkyste uz 100 km.

o graziausia buvo su ekologine sekla.

ekologines seklininkystes ukiui reikalavimai kosminiai. galu gale uzaugini ta sekla, kad viskas atitiktu, o cia ekoagros isduoda visiems leidimus pirkt neekologine ir snipstas. eina kaip eiliniai grudai. tad jei ne ismokos tai butu i viska nusispjauta. o kas yra kas paaiskes, kai baigsis tos paramos.

ir dar manau kad retas lietuvis toks bagotas, kad galetu sau leist sveikai maitintis. paziurekit kas darosi pvz maximoj kai padeda besibaigiancio galiojimo prekiu i nukainotu lentyna. net negali prisibraut paziuret i ka visi cia taip supuole.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

keista kad sakyčiau,kad ekologiškai ūkininkauju ne dėl išmoku ,taip vargti gali tik vevisprotis o tuo mus ir skaito,juk niekas nemoka kad ekologinė,parduodi kaip paprastą ir mažiau,bet savotiškai labai įdomus procesas,tik kad valdžioje žiūri kaip atimti ir visi valdininkai kad didelės išmokas ir tas dabar sumažino ir dar mažins,o tegu palieka savo vietas ir eina dėl išmoku ūkininkauti ekologiškai ir tada pažiūrėsim ,kokios turėtu būti išmokos ,o dabar veiksmas atvirkščias,žiūri kaip atimti ,ppierių didina,kuoliukai valdininkų išmislas,o kam tik dėl sankcijų taikymo ir dar važinėk iš rajono į apskryčių centrus,taip kazimira padeda žemdirbiams,prikurta skyrių ,o niekas nieko nežino,betvarkė,kas nepradėjot tas nelyskit,nes ateiti ką tu gali žinoti ką bepročiai dar sugalvos. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

mano nuomone ekologas tai yra ukininkaujantis buhalteris, jam nerupi dauk prikult, jam rupi laiku pristatyt popieriukus,vakaruose ekologai daugiausia randasi ant labai derlingu zemiu, pas mus atvirksciai. Ekologiniai grudai, sako labai sveikas maistas, siulyciau issityrt, kiek ant tu grudu grybu, kiek toksinu??? prais noras valgyt sveika maista. O siaip man jie nemaiso, gauna tas pasalpas (nasvarbu kaip mes jas pavadinsim) tegul, tik bukit vyrai ir nevaidynkit patirjotais, kaip cia tauta gelbejat nuo chemizacijos, nes kai pasibaiks remimai kazin kiek liks tu patirjotu. Gal kokia saly ir reikia gelbet ,bet manau tikrai ne Lietuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone ekologas tai yra ukininkaujantis buhalteris, jam nerupi dauk prikult, jam rupi laiku pristatyt popieriukus,vakaruose ekologai daugiausia randasi ant labai derlingu zemiu, pas mus atvirksciai. Ekologiniai grudai, sako labai sveikas maistas, siulyciau issityrt, kiek ant tu grudu grybu, kiek toksinu??? prais noras valgyt sveika maista. O siaip man jie nemaiso, gauna tas pasalpas (nasvarbu kaip mes jas pavadinsim) tegul, tik bukit vyrai ir nevaidynkit patirjotais, kaip cia tauta gelbejat nuo chemizacijos, nes kai pasibaiks remimai kazin kiek liks tu patirjotu. Gal kokia saly ir reikia gelbet ,bet manau tikrai ne Lietuva.

na arimai buna visokiu situaciju ir tavo pamastymas labai jau vienareiksmiskas. pvz mano ukis taip pat ekologinis nes : zemes gana nederlingos, esu isbandes ne viena trasu chemijos derini su ivairiom kulturom ir rezultate derliaus priedas neatperka investiciju, galviju laikyt nenoriu ir neturiu kada. tad mano ukiui si parama yra vienintele paspirtis.

smagu tiems kuriu balas virs 50 ir kulia nuo 5t/ha. turedamas tokias galimybes net negalvocau apie jokia ekologija. taigi tavo apstrakcios kalbos nebutinai visiems tinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...