Jump to content

Ar remti ekologinius ūkius?


efrendas

Recommended Posts

sveiki

Na as galiu pasakyti, jog musu eko ukis tikrai mazas virs 6ha, bet esme tame, jog:

1. Nereikia pirkti brangiu sintetiniu trasu ir chemikalu

2.Kadangi laikom galviju, meslu apsitresi puse lauku per sezona.

3. Maziau rupesciu - sejomaina yra, tresimas yra, reik laukt ti derliaus nuemimo

4. Praktiskai be paramos, jei butu atitinkamai superkama produkcija, tai minimalus pelnas bus beveik visuomet.

Minusai

1. Didesnes islaidos kurui, technikai, laiko sanaudos padideja

2. Eko sekla - brangu, sunku gaut, nznia kada ji atsipirks

3. Popierizmas ir prisiknisinejimas, isipareigojimai ir pan.

Zinoma, cia ne viskas, kas labiau patyre , gali papildyti. Mano nuomone, dabartiniu metu, kai ismokos per puse sumazejo, o produkcijos realizavimas butinas(500lt/ha nkam ne naujiena), tai tas, kas uzsiims siuo amatu, is dalies taps vos ne besiaukojanciais ekologais, nes suvarzymai zymiai didesni, kadangi finansavimo laikotarpis ir .u. politika keiciasi, tad siam sektoriuj tai isbandymas. Galvoju, jog butina atskiros imones siai produkcijai, reikia ju filialu kiekvienoje apskrityje, o ypac KEZ, nes ten perspektyva unikali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...

apie pievas tai gerai nežinau ,aš turėjau pasisėjas ekologiniame ūkyje ,aliejinius ridikus ,tai kryžmažiedžiai augalai ,kuriuos nukuli vaškinėje brandoje ir po javų nukulimo pasėji žaliai trąšai,gavau visus popierius sėklos ,pradėjau su profėsoriais susirašinėti ,tai kaip užpyko žūministerijos klerkai ,tai aliejinius ridikus priskyrė prie daugiamečių žolių ir jei neturi gyvulio ,tai išmoku negausi ,dar rašiau tai ministerijos klerkai paaiškino peržiūrėsim ,bet....,tai tuoj ir miežiai ir kviečiai gal bus daugiametės žolės,tai kadangi turiu palyginti nedidelį ūkelį,tai uždraudė ir dirvai pagerinti augalą naudoti ,juk jei įdedi darbo ,norisi kad truputi ir atsiimti,o dėl produkcijos ,tai jos yra bet mes parduodam kaip įprastinę,juk jei aš turiu 10 tonų grūdų ,ar penkis tai man vežti į žuvininkystės ūkį už 400km neapsimoka tai vežu ar atiduodu perpardavinėtojui ir spakaina,man nepatinka valdžios politika žemės ūkio atžvilgiu ,nes žemės ūkį valdo žmonės nesuprantantis ar nenorintis suprasti žemdirbio ,žemės pardavinėjamos vagims ,o ne kas jas dirba ,koks čia žemės pirkimas ,žemdirbiui reikia šusnio popierių nereikalingų ,o žeimelio berniukams nieko ,kas darosi ,darėsi su išvadom :icon-evil: o mažiems ūkiams ekologinis gerai ,nes nėra kitokios programos smulkiems ūkiams ,tik daug kas reikalaujama be reikalo . :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...