Jump to content

Girinukė

Nariai
 • Pranešimai

  67
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Visas nario Girinukė paskelbtas turinys

 1. Idomu kaip sekasi bitininkams? Ar dar nebuvot nueje pasidairyti po bitynus savo?
 2. Girinukė

  kaip apsisaugoti nuo sernu?

  Barkunu reikia apseti laukus, tada tikrai neknisa. Pas musu kaimyna iskniso pievas, o musu barkuna pabande ir viskas. Visas laukas nepaliestas.
 3. Kiekvienas turi savo favoritus, man labiausiai patinka bitininkas Amsejus ir jo bitinkavimo metodai. Ir motinas perkam is jo. Ir dar vienas klausimas gal kur nors esi paskelbes duomenis savo darbo, ir skaiciavimo metodika? Noreciau pasiskaiciuoti savo bityno medaus savikaina.
 4. Idomu is kur tokie duomenys imti? Kas juos paskaiciavo?
 5. Netgi notare sake jei siemet atlieki geodezinius matavimus o zeme parduoti po metu tai ir vel reikes per nauja atlikti tuos matavimus
 6. Idomu ka manote apie biciu seimos priskyrima salyginiam gyvuliui? Uzsienio salyse tai praktikuojama. O gal cia dauguma bitinku yra miestieciai?
 7. Girinukė

  Del ismoku 2007

  Kuo rementis garantuoji?
 8. Girdejau, kad prancuzai sunkiai atsiskaito. O jei medus ne rapsu jie irgi perka ir kazi koki maziausia kieki jiems reikia pateikti?
 9. http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=256047 Gal tai pades kiek nors. Jei parduodi mediena, tai reikia moketi mokescius. Jei pajamos mazesnes nei islaidos, ukininkas daro inasa.
 10. Girinukė

  Del ismoku 2007

  Pries pora metu deklaruojant paseliu, buvo duodama uzpildyti pasaru registro formas. buvo aiskinama, kad jei nebusi uzsiregistraves, negalesi pardavineti pasaru. Pas mus seniunijoje, visokiu kalbu sklando uztai ir klausiu kitu, gal geriau zinot, gal kas tiesiogiai dirbat su paseliu deklaravimu?
 11. Siaip tema tai tikrai gera, tik mazai kas diskutuoja, ar mazai bitinku. O gal pavasari suaktyves. Nes tikrai butu idomu suzinoti, gal paskeite urmine medaus kaina ar ir liko iki siol 4,5Lt uz kg
 12. Na mylintis sunis ir kates ar kokius kitus zverelius, ar net gyvulius ukininkas ar vaikas irgi daznai sako kad mirsta, ar krinta. O bitinkai ypac pasizymi meile savo augintinem, pataikauja, kad maziau pyktu,kai vagiama is ju medus
 13. Kaip tai negyvuliai? Jei jau Kunigaikstiene sako, kad laikomos biciu bandos .... Tai gal gyvuliai? nagal ir sako bet ir man kazkaip labiau si tema atrodo prie netradicinio ukininkavimo tinkanti. Visgi tai ne gyvulys, o vabzdys - todel i gyvulininkyste nelabai priklauso. Gyvulininkystė – ž.ū. šaka, apimanti naminių gyvulių (galvijų, kiaulių, arklių, avių, ožkų), paukščių, kailinių žvėrelių, bičių, žuvų auginimą ir naudojimą. As nieko pries, kad priskiriat prie netradicinio ukininkavimo, tik siaip papriestaravau, neturedama blogu keslu
 14. O Prancuzijoje neduoda spec aprangos?
 15. Kaip tai negyvuliai? Jei jau Kunigaikstiene sako, kad laikomos biciu bandos .... Tai gal gyvuliai?
 16. Girinukė

  Del ismoku 2007

  O sudarant pardavimo sutartis butinai turi buti uzsiregistraves Pasaru gamintojo registre?
 17. Girinukė

  Bitininkaujantiems :) ?

  Na o kaip paskutinis sukimas?
 18. Girinukė

  Del ismoku 2007

  Ar kas skaitet nauja projekta, ten nemazai pakeitimu.
 19. Jei bitininkai nesusivienys tai ir kris medaus kainos. Latvijoje yra specialios medaus etiketes, kazkas panasaus i banderoles. Ir jos gali buti dedamos tik ant kokybisko ir naturalaus latvisko medaus. O pas mus maiso vietini su kinietisku ir parduoda kaip lietuviska produkta. Pasiziurekit didelese parduotuvese lietuviskas medus pigesnis uz lenkiska, kai tuo tarpu visose salyse vietinis medus yra brangesnis. Taip pat jei nebus geros kontroles tai irgi nieko nepasieksim. Nes dabar jei nori gauti bityno pasa, tave tikrina. Ir tikrina visos zinybos. Bet jei sedi ramiai ir tyliai pardavineji medu tai tavo bites gali buti net ir su Amerikiniu puviniu visiems dzin. Siais laikais negali buti saziningas ir saziningai dirbti, nes nera is to jokios naudos tik nuostoliai.
 20. Girinukė

  EKOLOGINIS UKIS

  Na ko gero ta ekologija tik del ismoku
 21. Taip Donatas is dalies teisus, dauguma cia javu ir gyvuliu augintoja, na dar ir biciu As asmeniskai dekoratyvinius augalus sodinu tik del grozio.
 22. Žiūrint kur gyveni. Bet ko gero geriausiai kreiptis i arčiausiai esančią ŽŪ mokyklą. Ten gausi pažymėjimą, kad baigei kūrsus. Paskui teks eiti į savivaldybės žemės ūkio skyrių, rašyti prašymą dėl ūkininko pažymėjimo ir per 10 dienu išduoda. Čia galioja tiems kurie dar neturi 50.
 23. Tai ne tiek ir daug. O po kiek pats medu prekiauji?
×
×
 • Create New...