Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

Grudint geriau atrabotkej, nes senas tepalas turi anglies kuria metalas igeria. Tiksliai nepamenu, bet berods taip.

Grudinant reikalingi du etapai: pirma kart stipriai ikaitinus ir atsaldzius gaunamas kietumas, bet metalas pasidaro trapus, o antra karta kaitinama iki silpnai raudono. Taip pasidaro ir kietas ir elastingas.

Grudinama ir vandeny kaip Tomas sake.

Apvirinimui seniau budavo sarmaiko elektrodai, gal 8mm storio strypai be jokio apvalkalo. Labai trapus, skyla kaip stikliniai. Berods spiziaus viksru pirstus virindavo ar viksrus, nzn tiksliai, ale labai kieti, sunkiai smirgelis ima. Turiu dar kelis.

Kietas pavirsius gaunamas ir spiziu apvirinant nerzaveikos elektrodais (buvau taip guoliavietes apvirines, tekintojas verke :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pataisysiu apie spiza ir narzaveike. as kasdien virinu nerza taip metalas puikus siules dailios ir t.t bet spizas nevisada pasiduoda virinamas nerzo elektrotais. man teko virinti kombaino sankabos dangti tai sakyciau kad to spizo liejini mazai plieno ar kokio velnio visiskai siules nelipo baigi elektroda virinti per kokia 10 min su pertraukomis ir vestant papt ir siule truksta sale is spizo, beveik gali visa siule isimti istruksta is spizo, dar toki atvejai budavo su peciu spizlentem tai pat neiko gera. o va spizo elektrodu virinant spiza taip tikrai nenutinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia jau aukstasis pilotazas, kolkas bandau pradmenis isisavinti :icon-redface:

trniruotes su aliumu

Aukštasis ar ne, bet kol neįsigijom šių priedų, tol gražios siūlės nepadariau. Ir tai dar mokytis ir mokytis...

P1010532-vi.jpg

Šitoj foto mano virintas tik vamzdžio galas, ta graži siūlė šalia deja ne mano :icon-redface:

DSC00550-vi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Speedglas pilnai reguliuojama, o draugelis nereguliuojama. Tai su jo virinant pusautomaciu zuikius gaudau, nors stikliukus pakeiciau naujais, o su mano ne, nors jo irgi tinkamas tokiam virinimui, bet matomai gerai veik tik geram apsvietimui esant. Skydelis nepatinka tik tuom, kad jo atvertimo asis i gala nukelta, silpniau laikosi. Naujesniu yra arciau i prieki atkelta.

speedglas_9002x_kaz_v.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Speedglas pilnai reguliuojama, o draugelis nereguliuojama. Tai su jo virinant pusautomaciu zuikius gaudau, nors stikliukus pakeiciau naujais, o su mano ne, nors jo irgi tinkamas tokiam virinimui, bet matomai gerai veik tik geram apsvietimui esant. Skydelis nepatinka tik tuom, kad jo atvertimo asis i gala nukelta, silpniau laikosi. Naujesniu yra arciau i prieki atkelta.

Mano skydelio viduriai visai tokie pat kaip tavo nuotraukoje. Kol kas zuikio nepagavau nei vieno. Beje, aleksoto turguje mačiau po 250 Lt pardavinėjo nedaug dėvėtą speedglas'ą. 100 kart geriau, nei tas šlamštas, kurį čia bandė kažkas siūlyti po 300 Lt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip buvo scania 124 berods kai servise dirbau virinau neatsijunges ir sprogo beje virinau puspriekabes rema..o apie masinos kompa tai ce visiem turi but suprantama. kad bet koks kompas nevirskina trumpu jungimusi.

negalejo kibirkstis papult kur tarp akumu??? siaip daug kas priklauso ir nuo to kur mase pasikabini, geriausia tai salia ten kur virini, o ne pradzioj traktoriaus ar masinos pakabini,o gale virini, tada jau srove per visa virinama daikta laksto... o pasikabinus salia didele tikimybe kad zala jei ji isvis bus, bus minimali... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip buvo scania 124 berods kai servise dirbau virinau neatsijunges ir sprogo beje virinau puspriekabes rema..o apie masinos kompa tai ce visiem turi but suprantama. kad bet koks kompas nevirskina trumpu jungimusi.

negalejo kibirkstis papult kur tarp akumu??? siaip daug kas priklauso ir nuo to kur mase pasikabini, geriausia tai salia ten kur virini, o ne pradzioj traktoriaus ar masinos pakabini,o gale virini, tada jau srove per visa virinama daikta laksto... o pasikabinus salia didele tikimybe kad zala jei ji isvis bus, bus minimali... :icon-wink:

nepamirsk kad masina ant guminiu ratu ir sroves nuotekis nezinai kur gali nueiti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas ...ar virinant (su kempu)lengvike reikia atjungti akumuliatoriu? :eusa-shifty: ir kokios pasekmes butu jo neatjungus??? :eusa-think:

Reikia čia ne tas žodis, tinkamesnis būtų "BŪTINA". Ir ne tik lengvikę, bet ir modernesnį sunkvežimį ar traktorių, jeigu yra ECU blokas (degimo kompas , liaudiškai). Esant neatjungtam akumui, pratekėjus srovėms ne ten kur reikia, ECU numiršta. Žinau tikrai ne vieną atvejį kai taip nutiko (visa laimė, kad ne aš dėl to kaltas buvau). Patikėkite, kai reikia nupirkt naują kompa už 14 kLt, tai neatrodo mažareikšmiška ... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas ...ar virinant (su kempu)lengvike reikia atjungti akumuliatoriu? :eusa-shifty: ir kokios pasekmes butu jo neatjungus??? :eusa-think:

Reikia čia ne tas žodis, tinkamesnis būtų "BŪTINA". Ir ne tik lengvikę, bet ir modernesnį sunkvežimį ar traktorių, jeigu yra ECU blokas (degimo kompas , liaudiškai). Esant neatjungtam akumui, pratekėjus srovėms ne ten kur reikia, ECU numiršta. Žinau tikrai ne vieną atvejį kai taip nutiko (visa laimė, kad ne aš dėl to kaltas buvau). Patikėkite, kai reikia nupirkt naują kompa už 14 kLt, tai neatrodo mažareikšmiška ... :icon-rolleyes:

pas mane kompo kaip ir nera ..bet vistiek atsijungsiu...maža kas :D:eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 7 mėnesių...
Ir ka manote apie si skydeli? http://www.stokker.lt/darbo-rubai-ir-sa ... p:1028472/ Ar verta ji pirkti uz 220 Lt?

Nupirkau skydeli is kitaiciu per Ebay. Normalus, pakankamai kokybiskas daiktas. Kainavo 130 Lt su visomis siuntimo islaidomis, todel nemanau, kad is Lietuvos prekeiviu aplamai apsimoka kazka pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...