Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

Mums tai visiukuose aiškino, kad, berods, su volframiniu elektrodu reikia ketų virint ir dar ten kažkokia specifinė technika virinimo...

Tai virinimas volframiniu elektrodu argono aplinkoje ir yra TIG ( Tungsten Inert Gas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Sveiki, kokia virinimo technika reikia virinti statmena siūle? Arba net iš apačios? Kaip elektrodą kreipt ir į kurią pusę stumt? Jei virinu iš apačios į viršų, tai metalas subėga į didelius lašus, o jei nuo viršaus, tai siūlė kaip ir panaši išeina tik per visą siūlės vidurį skylutės lieka nuo šlako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visaip galima virint, tik iš viršaus virinant siūlė silpnesnė. Priklausomai ką virini. Jei pvz ploną stačiakampį vamzdį, tai galima ir iš viršaus, siūlė gražesnė, jei rėmą - geriau iš apačios - tvirčiau. Abiem atvejais virinama pusmėnuliu arba šypsena, nuvedant šlaką žemyn. Galima su pertraukimu virint, tas labiau nuo viršaus tinka. Pertrauki neilgam, tik kad šlakas nebėgtų. Net nereik valyt jo. Žinoma metalas turi būt švarus, elektrodai sausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iš zilo puspriekabę dariau, virinau rėmą dišlių darydamas, tai kai iš viršaus virinau, tai gražiausios mano virintos siūlės išėjo (pernai slibizavot pradėjau), o kai šone, tai su daug lašų ir negraži.. dar dėsiu tvirtinimui plokštes, tai jei tėvas svarščiko nepasamdys, bandysiu pats gražiai suliet. Tik dabar į VGTU įstojau ir iš Vilniaus jau rašau, tai kurį laiką nieko nedirbsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
gal kas galit pasakyt kodel virinant kempu išpučia siūlė akį virinant nauja metala ,sakyčiau kad surūdijas tai nuo rudžių

Gal virini lauke ir apsaugines dujas nupučia ? Dar metalas nevienodos struktūros gali papult...

nu lauke ir ne lake bet tokiai tarpais ,aš sakyčiau gal metalas kas nors kad man taip namie bet ir darbe tokių šposų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dujų apsauginių pasididink, turėtų padėti.
na lauke virinau buvau virš 10atsukes nepamenu kokie tie matai anglerūkšte

????????????? siulė nesilieje del triju priezasciu (tamstos atvėju): 1. mazai duju (siaip 3-5 atm turėtu uztekt) 2. per mazas vielos padavimas. 3. per didelė srovė.

bet tai butų pastoviai bet tai papuola retai,jei šios trys priežastys buų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

????????????? siulė nesilieje del triju priezasciu (tamstos atvėju): 1. mazai duju (siaip 3-5 atm turėtu uztekt) 2. per mazas vielos padavimas. 3. per didelė srovė.

bet tai butų pastoviai bet tai papuola retai,jei šios trys priežastys buų

forumu tokiu bėda, kad mes snekam nematydami realybės , todėl sunku 100% kazka teisingai patart ... Jei nepastoviai, gal paprasciausiai per ilgai laikai toje pacioje vietoje rankena ir perkaitini metala?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...