Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

Na Esab turi kazkokia poliruota, balta juodam metalui tai gal apie ta kalbi, kiek teko girdeti tipo jos padavimas yra geresnis, bet kadangi neteko isbanditi tai nieko daugiau ir nepakomentuosiu. Tik jai ji niekuo nepadengta, gali greitai pradeti traukti rudis. Nors greiciausiai bus kokiu tai laku padengta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Paprašė toks pažystamas prie tekinimo peilio (metaliui) prilituoti autogenu kietmetalio galiuka, kadangi nesu nei matęs kaip tai daroma , gal galėtų kas papasakoti eiliškuma. Kiek suprantu reikia įkaitinti peilį , išlydyti an tos vietos kur bus lituojama bronzos truputi, palaukti kol pravės , tada pabarstyti lyg boro miltelių iš vaistinės ir uždėjus kietmetali gerai pakaitint kad viskas išsilydytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Paprašė toks pažystamas prie tekinimo peilio (metaliui) prilituoti autogenu kietmetalio galiuka, kadangi nesu nei matęs kaip tai daroma , gal galėtų kas papasakoti eiliškuma. Kiek suprantu reikia įkaitinti peilį , išlydyti an tos vietos kur bus lituojama bronzos truputi, palaukti kol pravės , tada pabarstyti lyg boro miltelių iš vaistinės ir uždėjus kietmetali gerai pakaitint kad viskas išsilydytų.

Vaistinese uzdrausti boro milteliai :) kazkada bendroves laikais maciau bet neprisimenu,serpantine boro kso kazkada buvo po truputi pabandysit ir pavyks ,.((mane ana diena kaimynas prajuokino ,lyg protingas savotiskai bet ... .pamate pas mane svarke paturbinta su diodais zodziu lygine srove padaryta,sako tai va kodel grazi siule gaunasi duok man ir as taip suvirinsiu :lol: nesinorejo sakyti kad ne svarkeje esme --cia tik prisiminiau apie kaimyna))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

, teoriškai virinimas vyksta tep: įkaitini ruošinį iki raudonumo, tada pabarstai borakso miltukais (arba alternatyviu fliusu), uždedi kietmetalį, dar pabarstai, truputį pakaitini, greit pridedi bronzinės vielos, ją pakaitini ir bronza pati palenda po kalto plokštele. Kietmetalių plokštelių negalima perkaitint.

Kaip gausis praktikoj neaišku, nes pataikyt nėra lengva, praktikos reikia.. :)

Virinamas metalas turi būti labai švarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar variantas teisiog privirini plokstele su pusautomaciu :D Daug kartu taip esu dares ,ypac vidinio tekinimo-sriegimo peiliukus tai gaminu nes sunku rast nusipirkt o ir kainuoja dvigubai.

O kas liecia litavima ,tai dabar yra zalvariniu elektrodu ju viduje jau yra imaisita kazko tai buros naudot jau nereikia .Kur ju gaut nezinau ,buvau viena gaves pabandymui tai liuks daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Elektrodų daug kur yra, net pas mus tiekime. Jų visokių būva, bronziniai nebrangūs, keli lt, o su sidabru vienas gali ir apie 50lt kainuot, bet pastarieji žematemperatūriai, su lietlempe virinasi. Kaltam gali ir netikt.

Su pusautomačiu net nebandžiau :) apie tekinimo kalbi, Eduard? Viską įkaitinęs virinai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sveiki, reikia si bei ta ukyje pavirinti. Nusprendziau issinuomoti suvirinimo aparata ir ta darba atlikti pats. Virinti pats nesu bandes, kaip tai daroma mates nekarta :D . Gal rimti suvirintojai ir pasijuoksite is mano planu, bet gal kanors ir patarsite. Virinsiu paprasta juoda metala 2-3 mm storio, norejau paklausti kokius pasirinkti elektrodus ir kokia srove palaikyti. Aparata nuomoje radau sita http://www.statybuduona.lt/index.php?op ... slauga=121

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmi ispudziai, pirma karta paemus suvirinimo aparata (svarke - invertorine) i rankas. Labai sunkiai virinasi cinkuotas vamzdis (o as kaip tik datales is jo pasidares esu), ir ka daryti kad butu maziau slako ir lengviau "lietusi' metalas. Naudoju 2.5 mm elektrodus Esab (ar kazkaip panasiai), srove apie 100a.

O siaip Uspaskicho dar nepakeisciau, bet kenteti galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Turit gal kas lietuviškos literatūros apie suvirinimą elektros lanku?Gyvenimas privertė išmokti,tad pasiskaityčiau bent pradmenis,bent siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų..

 

Turiu visą knygą "Suvirnimas", ten tikrai daug kas aprašyta. Bėda tik ta, kad suskanuota jpeg'ais ir dar nesutvarkyta iki pdf ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...