Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Ar dar nėra atsigavusių po Fendt Deluxe klubo baliuko?

Malonu, kad Ivabaltė su Tarvydžiu priešaky ir krizės akivaizdoj stengias palaikyt aukštą lygį. Dėkui organizatoriams. Būtų gerai, kad ir toliau taip tęstumėm aukštumoj. :eusa-clap::eusa-dance::eusa-violin:

Jau atsigaunam :icon-wink:

Tai gan greitai, nepraėjo nei pora parų... :lol::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka negi ir vel isejo.....?

Deja..išėjo.. :icon-neutral:

Norėjo žmogus ir išėjo, norės vėl pareis. Jei nepareis , ateis dar desimt vietoj jo , kurie nebėgs iš forumo , bet džiaugsis galimybe pristatyt savo produktus ir diskutuot apie juos su nemaža pažangių ūkininkų auditorija. Tas prašinėjimas gryžt bent man atrodo mažų mažiausiai nerimtai. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka negi ir vel isejo.....?

Deja..išėjo.. :icon-neutral:

Norėjo žmogus ir išėjo, norės vėl pareis. Jei nepareis , ateis dar desimt vietoj jo , kurie nebėgs iš forumo , bet džiaugsis galimybe pristatyt savo produktus ir diskutuot apie juos su nemaža pažangių ūkininkų auditorija. Tas prašinėjimas gryžt bent man atrodo mažų mažiausiai nerimtai. :icon-wink:

O dar nerimciau iseit...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekur jis neišėjo. Kiekvieną dieną pasiskaito. Tik užsiminkit, kad norit pirkt jo produktą ir gausit pasiūlymą į pm :) .

Jūs matot kas ką per pm siunčia?

Manyčiau, kad mes negalim matyt. Man ir neįdomu. Tiesiog jis pats rašė, kad bus pasiekiamas per pm.

Toliau prašyčiau apie traktorius diskutuot, o ne apie pardavėjus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...