Jump to content

Savaeigis purkštuvas


Guest Rimantas

Recommended Posts

As zinau kur su 20m. 500ha sudoroja, mazdaug po 9 kartus per sezona lauka pravaziuoja...

gal dvi pamainos? ;) vienas nakty kitas diena? bet ar tai efektyvu? :eusa-think:

mano vizija ateities, tureti savaeigi,bet dabar suku galva kaip jis turetu susidraugauti su dabar turimu 20m? :eusa-think:

o juk savaeigio 20m nepirksi... :eusa-shifty:

o 24m gali :eusa-whistle:

Šeip skaitoma, kad savaeigis apsimoka nuo 28m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 96
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Man kaip tik tokio ir reiktu (pakol sejamoji 4m) ir backa 5 ar 8 kubu. Deja savaeigiu su tokiom talpom yra tik vieno ar dvieju gamintoju , tad ir nesvaigstu pakolkas apie toki , gerai bus ir prikabinamas su tarkim dviase vaziuokle ;) .

Vytui: del isipaisimo i terminus tai tas ukis su 20m. ir 3,4 kubo talpa sunkiai bet isipaiso :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kaip tik tokio ir reiktu (pakol sejamoji 4m) ir backa 5 ar 8 kubu. Deja savaeigiu su tokiom talpom yra tik vieno ar dvieju gamintoju , tad ir nesvaigstu pakolkas apie toki , gerai bus ir prikabinamas su tarkim dviase vaziuokle ;) .

Vytui: del isipaisimo i terminus tai tas ukis su 20m. ir 3,4 kubo talpa sunkiai bet isipaiso :icon-cool:

svajoti niekas nedraudzia,nes nuo ju viskas ir prasideda... ;) kazkada kuldamas su senu kombainu svajojau,kad kulsiu su nauju, ir se tau kad nori jau antras sezonas kaip naujas... ;)

jauciu ir as zinau ta uki 20m ir 3,4 bet tik zemes gal per daug keliais ha, nors dabar ka gali zinoti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip biskelis is gyvenimo :icon-cool:

ZUB: nesvarbu :)

purkstuvo marke: kazkoks :)

uzgriebis 36m

talpa 4200l

per diena 120-200 ha priklausomai nuo oro salygu

per metus 8000-10000 ha

pagrinde chemija ir karbamidas nuo ateinancio pavasario dar bandys ir skystas trasas uzkabinti

sitam ukiui manu savaeigis apsimoka :)

nuo 50iki80dienu per metus... :eusa-think: mano manymu purskimas per ilgai vyko,gal cia tik man taip atrodo ;) zinoma nezinom konkrecios situacijos, kokie laukai ir ar jis vienas uki darbuojasi...kazkur girdejau,kad vadyba ipirso purkstuva savaeigi ant 1200ha ir patikino kad laiku viskas bus atlikti,bet realybeje buvo kitaip, jis tiesiog nespejo visu lauku laiku aplakstyti, tiesiogine to zodzio prasme...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Daug idomiu minciu.Bet pastebejimas, naudoti t-150 rema netikslinga,labai didelis svoris purkstuvui visiskai nereikalingas,savaeigiui purkstuvui virs 2tonu talpos mtz variklis truputi silpnokas. Pamastimams, turiu suprojektaves sekanti varianta,remas gaz-66, du priekiniai zil-131 tiltai sinchroniskai vairuojami,ratai mtz-80 siaurieji,rezervuaras OP-2000,stangos purkstukai siurblys pagal pasirinkima, variklis MB-813 (6cilindrai 130a/j) greiciu ir paskirstymo deze zil-131,kabina pageidautina sandari su paduodamo oro filtru.Tiek minciu is mano puses,komentuokite.

Gal pavyko projektas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
Pamastimams, turiu suprojektaves sekanti varianta,remas gaz-66, du priekiniai zil-131 tiltai sinchroniskai vairuojami,ratai mtz-80 siaurieji,rezervuaras OP-2000,stangos purkstukai siurblys pagal pasirinkima, variklis MB-813 (6cilindrai 130a/j) greiciu ir paskirstymo deze zil-131,kabina pageidautina sandari su paduodamo oro filtru.Tiek minciu is mano puses,komentuokite.

Pas mus panašus gyvas yra: remas Gaz-66, du priekiniai gaz-66 tiltai, mtz daržiniai diskai siek tiek pervirinti,kad tiktų,variklis mtz 80, rezervuaras op-2000 su užsienietiška įranga, lechlerio purkštukai, maišymo bakelis prikonstruotas, kabina nuo savaeigio rusiško berods runkelinio kombaino(siaura ir aukšta, per vidurį), greičių dėžė zilo...sunkiausia buvo suderinti kad sinchroniškai sukinėtusi visi 4 ratai :eusa-shifty: bet šiaip viskas veikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...