Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

On Saturday, March 25, 2017 at 08:57, Inkaras said:

Chemizuotam gal ne taip aktualu, bet ekologiniame ūkyje pasėjus 2-3 savaičiu tarpu gretimus laukus, tai anksčiau sėti beveik visi sveiki žirniai nusikūlė, o vėliau sėtų pusė apgraužtų buvo.

Man ir tapatį aiškino žmogus seniai augalininkyste užsiimantis, kad žirnį reik kuo naksčiau kišt į žemę, nes tada mažiau sutampa laikai kai kenkėjai puola ir žirnių augimo stadija, todėl ir sėjasi anksčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 3/25/2017 at 00:44, gerasukis said:

Atlaikyt tai atlaiko, bet koks tiklsas žirnius sėti taip anksti? Jie juk ne kviečiai, ir neturi biologinio laikrodžio o subręsta pagal šiltų dienų sumą.

Anksti seju kad anksti kulti. Praeita meta isvengiau lietaus kuris prasidejo rugpjuti ir truko 3 savaites.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka kolegos patarsit. Parsivežiau sėklos iš dotnuvos žirnių ingrid. Jei 1mln seklu seti tai norma 410kg jei 1.2mln i ha tai 494kg /ha kažint galima kiek dar sumažint ar nea? Nes buvau nuplanaves, po 300kg/ha ha sėt o čia bac pasiskaičiavus gaunasi labai didelės normos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 minutes ago, Vilius said:

Ka kolegos patarsit. Parsivežiau sėklos iš dotnuvos žirnių ingrid. Jei 1mln seklu seti tai norma 410kg jei 1.2mln i ha tai 494kg /ha kažint galima kiek dar sumažint ar nea? Nes buvau nuplanaves, po 300kg/ha ha sėt o čia bac pasiskaičiavus gaunasi labai didelės normos.

hmm...o aš dar galvojau man didelė sėjos norma gavosi, 494kg ...nu visai pizdiec kažkoks. Žirniams turbūt geriau jau tankiau nei rečiau ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , ūkininkas said:

Ziaurei cia gaunasi su ta norma. As jau treti metai sesiu saviske Respect veisle parmais metais sejau 250kg/ha antrais 260kg tai ir siemet galvoju apie tokia pacia. Tankumas buvo normalus ir derlius geras.

Grynai pagal kilogramus sejat 250-260 ar cia paskaiciuota milijonas mazdaug? As visad respecto 300 seju kg. Siemet sakiau reiks pasiskaiciuot, kiek milijonas svertu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , ūkininkas said:

Ziaurei cia gaunasi su ta norma. As jau treti metai sesiu saviske Respect veisle parmais metais sejau 250kg/ha antrais 260kg tai ir siemet galvoju apie tokia pacia. Tankumas buvo normalus ir derlius geras.

Kiek 1000gramu sveria respektas? 

Tai ka zvanai varom tuos 400kg ir viskas ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...