Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...
prieš 17 minutes , snaiperis pranešimas:

sveiki, kaip pas jus zirniai? pas mus vargo valkariene . Kokiu 80 proc ant zemes bandom gramdyt, pakelikai veliasi atsibodo stumdyt atgal,. Gal kokiu patarimu turite, kaip lengviau nuimti? ;)

Tik diskinis skutikas kitokio būdo nėra. Arba išstumi i prieki lenktuvus ir su jais keli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Jei pjaunamoji padoriai kopijuoja, tai nėra problemų paimt. Pakėlikai lengvai liečia žemės paviršių, lenktuvai priekį ir pirmyn. Dirvos paviršius turi būt lygus žinoma.

O jei lygu kartu su dirva ir juodzemi ,paciam teke kult ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, caper pranešimas:

Po šiu metų speju žirniu plotai lietuvoje dar labiau sumazes. Taip pat ir mano ukyje bus ju atsisakyta.

Tai kad blemba ner kur ju det va cia tai problema ,elevatoriai nenori imti uzsikise visur.Atsiunte laiska kad uoste kazkokia problema,laivas neatplauke,ar veluoja kazkas tokio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Perdziuve tie zirniai pabandziau skaldo juodai net nezine ka daryt kombainas atregùluotas kaip ir praaitais metais viskas buvo gerai dar daryk ka nori nieks nesigauna

Tai va jau pasimokyta is anksciau, žirnius geriausia pjaut ankaciau 16-17 drėgnumo tada ok būna 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, stapcius pranešimas:

Tai va jau pasimokyta is anksciau, žirnius geriausia pjaut ankaciau 16-17 drėgnumo tada ok būna 

Uztrukau kviecuose sugule letai dirbosi skubinau imt juos maniau bus ragai uzejus kokiam lietuij tai dar zirniai perdziuvo jau kviecius vezant dregme 10.4 buvo tai pagalvojau jau zirniai kaulas bus skaldys juodai tai taip ir yra laukt lietaus belieka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Uztrukau kviecuose sugule letai dirbosi skubinau imt juos maniau bus ragai uzejus kokiam lietuij tai dar zirniai perdziuvo jau kviecius vezant dregme 10.4 buvo tai pagalvojau jau zirniai kaulas bus skaldys juodai tai taip ir yra laukt lietaus belieka

Baisu ir lietaus laukt kad smarkus žalos nepridarytų. Nežinau, kai kas praktikuoja žirnius sėt vėliau apie gegužės vidurį, tada subresta vėliau nei žiemkenčiai. Gal ir variantas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , stapcius pranešimas:

Baisu ir lietaus laukt kad smarkus žalos nepridarytų. Nežinau, kai kas praktikuoja žirnius sėt vėliau apie gegužės vidurį, tada subresta vėliau nei žiemkenčiai. Gal ir variantas 

Nieko gero šitas variantas, buvau pasėjęs vėliau, tai paskui kūlėsi rugsėjį, žolės peržėlusios, ir čia ne blogiausia dalis, blogiausia kad jų niekas priimti nenori, sako žirniai, ai ne, neturim kur dėti, net neabejoju kad ir dabar tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Nieko gero šitas variantas, buvau pasėjęs vėliau, tai paskui kūlėsi rugsėjį, žolės peržėlusios, ir čia ne blogiausia dalis, blogiausia kad jų niekas priimti nenori, sako žirniai, ai ne, neturim kur dėti, net neabejoju kad ir dabar tas pats.

Good point 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Nieko gero šitas variantas, buvau pasėjęs vėliau, tai paskui kūlėsi rugsėjį, žolės peržėlusios, ir čia ne blogiausia dalis, blogiausia kad jų niekas priimti nenori, sako žirniai, ai ne, neturim kur dėti, net neabejoju kad ir dabar tas pats.

Su pridavimu kolkas negirdejau kad nejima mano kraste kas veze prisidave bet su skaldymu problema didesne nes tada tikrai nejima 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Su pridavimu kolkas negirdejau kad nejima mano kraste kas veze prisidave bet su skaldymu problema didesne nes tada tikrai nejima 

Man teko vežti į Vilkaviškį, t.y. 70km nuo namų, nes Mauručiai (10km) nepriėmė (čia kai rugsėjį buvo kulti), bet kiti irgi labai jau raukosi nuo tų žirnių. Apskritai vakuumas pas mus su elevatoriais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...