Jump to content

KOMBAINŲ MODIFIKAVIMAS (TIUNINGAS


shaulinis

Ar esate keitę savo kombaino konstrukciją  

99 nariai balsavo

  1. 1. Ar esate keitę savo kombaino konstrukciją

    • ne
      50
    • tik kosmetiškai
      20
    • esu keites nemažai
      29


Recommended Posts

As viska suprantu, tiesiog i google ivesk zemes ukis tarsa arba valgom hemija ir tt

man skaudu kad sitaip formuojama viesa nuomone apie zemdirbi.

Tik tiek, jauciuosi esas savo profesijos patriotas ir tik delto nemegstu zmoniu sakanciu tik dali tiesos.

Deja nevisi supranta situacija taip kaip supranti tu

Taip Vorai mes tiesiogine ta zodzio prasme edame chemija. Ir del to kalti ukininkai. Cia yra faktas kaip blynas.

Kol nesuprasit kad su TUS galite azoto varyti ne 250 o 180 tol visi es ta chemija.

shaulinis gerai stumia ta reikala ir domisi, bet jis nesneka apie sistema. Ta TUS'a ikisus tik i kombaina jis yra s.... vertas, jei pas taves nera sistemos, jei neturi konsultantu kurie supranta tuos duomenis ir t.t.

Tai vat nesikambinkit sau medaliu kokie jus saziningi imdami 10 t/ha tradicinemis priemonemis ypac Lietuvos zemelej.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 160
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Taip Vorai mes tiesiogine ta zodzio prasme edame chemija. Ir del to kalti ukininkai. Cia yra faktas kaip blynas.

Kol nesuprasit kad su TUS galite azoto varyti ne 250 o 180 tol visi es ta chemija.

shaulinis gerai stumia ta reikala ir domisi, bet jis nesneka apie sistema. Ta TUS'a ikisus tik i kombaina jis yra s.... vertas, jei pas taves nera sistemos, jei neturi konsultantu kurie supranta tuos duomenis ir t.t.

Tai vat nesikambinkit sau medaliu kokie jus saziningi imdami 10 t/ha tradicinemis priemonemis ypac Lietuvos zemelej.

Tema tai juk "Kombainų tiuningas, bendrai apie tuos reikalus yra Tikslaus Ūkininkavimo Sistemos (TŪS)

Šeip su tuo reikalu pas mus kaip ir su autotransportu, šiandienos vairuotojai vairuoja rytdienos mašinas, vakarykščiais keliais ;)

Tai bendra visam pasauliui, technologijos taip greitai vystosi, kad žmonės paprasčiausiai nebespėja jų įsisavinti. Taigi nėra prasmės kažko kaltinti atsilikimu ar tamsumu, Tiesiog tai jau yra kai kurios gal ir labai naudingos technologijos taip ir nebuvo įgyvendintos dėl marketingo trūkumo, kai kurios nenaudingos kęsti tik todėl, kad buvo profesionaliai išsuktos. Nemanau, kad TŪSui truktu dėmesio ir nemanau, kad jis mažiau naudingas nei fajabokas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fajabokas isvis yra blogis :D

As va kokiu minciu turiu. Joks laukas niekada nebuna vienodas, visada buna skirtingu zemiu plotu. Tarkim turiu lauka, kur daugumoje priemolis, bet yra ir molio "kepuriu". Uztenka praziopsot momenta ir viskas, molio kepures sudygsta zymiai prasciau. Vienas galas lauko atsiremia i miska, tai ten drenazas veikia, bet kazkaip silpnai, del ko zieminiai ten kaip kuriais metais sunkiai issivinioja ir "vargsta". Tokios smulkmenos derlingumo zemelapi dar labiau margins. Tai kaip pagal ji sudarinet tresimo plana? O juk tu niuansu daug daugiau buna.

Antinobelio arba Šnobelio premijos derlingumo zemelapis aisku negaus, bet stengtis reikia :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
Nagi sviesuoliai kombainu ;) , ka patarsit ir kokiu modifikavimu ir tiuningu prifarsiruoti kombaina , kad sis galetu iveikti pupas 2m aukscio ? :eusa-think: Arsenale tera tik vario pjaunamoji su dviem rapso atpjovejais .

Mielas shaulini "davai valiai" disertaciju tuo klausimu :eusa-pray:

To ir pskanka ;)

Be pupų šeip dar dedam tokiem kaip tavo kombainam po 12 "lėtesnių" 10laipsnių spragiliukų priekyje betctai ne dėl pupų o dėl sunkiai kuliamų galiukų ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vario stalu tikrai nusipjausi be problemu. Vieninteliai nuostoliai, tai nuo pjaunamosios peiliukų, kadangi ankštaros prasideda praktiškai 4-5cm nuo žemės. Kai reikės pjauti, jos jau nebus 2m aukščio.

Čia gal nuo veislės priklauso, man tokių nepapuolė, tiesa gali būti sugulusios tada jau kita kalba.

O šeip nieko tokio įpatingo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažesniuose kombanuose visi tokie sudėti nuo pernai. Šiemet męs jų keičiam 2/3 normaliais, kad kuro mažiau degintu. Dičkiam man jų prireikę kai kūlėm pusžalius kukurūzus. Labai pagelbėjo tai dabar visiem didiesiems dedam po 12 lėtų į priekį. Tai pakankamas kiemis kad padėtų sunkiai kulamuose bet ne tiek daug, kad trukdytu rapsuose id šeip kad ant kuro pasijaustu. Matysim ką šis sezonas parodys. Žodžiu pastoviai bandom vis jei ką gero rasim pranešiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

http://www.aliexpress.com/store/group/Linear-Actuator/713569_250261256/2.html

gal kas turit kazka panasaus ar zinot kur nusipirkti  

Turiu deveta nuo D7500 kuliamosios ijungimo, jau kokie 8m guli nepanaudotas. Buvau pasiemes atsargai, nes kaimynui toks sugedes buvo. Man neprireike, kombaino jau tokio irgi neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu deveta nuo D7500 kuliamosios ijungimo, jau kokie 8m guli nepanaudotas. Buvau pasiemes atsargai, nes kaimynui toks sugedes buvo. Man neprireike, kombaino jau tokio irgi neturiu.

kokio jis dydžio ?, nes man reik nediduko  eiga 5-10 cm nes kuliamosios įjungimo tai tikriausiai bus masyvus , imesk foto su liniuote šalia, kuriame  Lt kampe esat?   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.aliexpress.com/store/group/Linear-Actuator/713569_250261256/2.html

gal kas turit kazka panasaus ar zinot kur nusipirkti  

 

tokie cilindriukai stovi busikuose arba sunvezimiuose kur atidaro galiny dangty, tai srotuose rasi, o del eigos tai ten nera skirtumo koky ilgio deti, vistiek desi rele kuri nuo tam tikros apkrovos ji atjungs, o rele tinka pvz., kad ir nuo auto valytuvu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...