Jump to content

KOMBAINŲ MODIFIKAVIMAS (TIUNINGAS


shaulinis

Ar esate keitę savo kombaino konstrukciją  

99 nariai balsavo

  1. 1. Ar esate keitę savo kombaino konstrukciją

    • ne
      50
    • tik kosmetiškai
      20
    • esu keites nemažai
      29


Recommended Posts

  • Atsakymai 160
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Yra nesamoniu kuriom tikrai netikiu, siai dienai tikrai netikiu kombainu auto vairavimu ir tikrai netikiu derlingumo ir tresimo zemelapiais su vienanarem trasom

tai grazu, bet vis dar nerealu

Tikrai viskas realu tresimas veikia tik ar tas papildomas darbas atsiperka po 5 metu pamatysim. Ir automatinis vairavimas kombaine dirbant yra nepamainomas dalykas. Siulyciau pabandyt ir tada galesime daryti isvadas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiu kad kai veikia tai atsiperka, be to labai svarbu ukio specifika.

jei tarkim kuli 10 dienu ir is tu dienu gps neveikia kokkias 3 nes pikas, ar siaip "pavesis"

tai hebra sorry, dviem kombainam sitema kainuoja speju per 50 000 sumoj, tai zinai niekaip nesutiksiu, kad as per 5 metus tiek sutaupysiu.

Taigi mano galva gps i kombaina tada kai hederis virs 9 metru ir to yra visokiu lazeriu ir tt kurie bent jau ne nuo kazkieno malones priklauso

o derlingumo zemelapius ir tresimo planus vienanarems daryti pradesiu kai turesiu visa uki nuosava, nebebus skolu nebereiks nieko statyti, nebereiks keliu taisyti, nereiks drenazo valyti ir tt, va kai viska padarysiu tada ispi.desiu ir rupinsiuos tik hi tech pakraipa, o dabar, bent mano atveju tai tik juodas darbas pries akis, o ne sapaliojimai.

Nuosirdziai pavydziu jei jau viska pesieket ir liko tik tai del ko tusciai gincijames, esate man sektinas pavizdys ir gal po kokiu ą0 metu pasiprasysiu i svecius pasimokyti

irgi pritariu zvanui ir sakau peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries baigiant karjera lytagroj vienoj bendrovej teko paleidineti nauja kombaina, aisku pirmininkas pasididziuodamas paaiskino jog kombainas yra su derliaus ir dregnumo sensoriais ir reikia padaryti taip, kad viskas veiktu kaip priklauso

nejucia isivelem i diskusija reikalingas tai dalykas ar ne

as kaip senu paziuru tai isreiskiau tokia nuomone, jog geriau vietoj situ pribambasu dar truputi dasimesti ir isideti galini varoma tilta

sekanti sezona i uki atvaziavo dar vienas CX, bet jau su 4wd

sezonui pasibaigus pirmininkas atvaziavo asmeniskai i namus ir padekojo:

http://www.vynomeka.lt/akcijos/viskis-j ... s-3-l.html :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiu kad kai veikia tai atsiperka, be to labai svarbu ukio specifika.

jei tarkim kuli 10 dienu ir is tu dienu gps neveikia kokkias 3 nes pikas, ar siaip "pavesis"

tai hebra sorry, dviem kombainam sitema kainuoja speju per 50 000 sumoj, tai zinai niekaip nesutiksiu, kad as per 5 metus tiek sutaupysiu.

Taigi mano galva gps i kombaina tada kai hederis virs 9 metru ir to yra visokiu lazeriu ir tt kurie bent jau ne nuo kazkieno malones priklauso

o derlingumo zemelapius ir tresimo planus vienanarems daryti pradesiu kai turesiu visa uki nuosava, nebebus skolu nebereiks nieko statyti, nebereiks keliu taisyti, nereiks drenazo valyti ir tt, va kai viska padarysiu tada ispi.desiu ir rupinsiuos tik hi tech pakraipa, o dabar, bent mano atveju tai tik juodas darbas pries akis, o ne sapaliojimai.

Nuosirdziai pavydziu jei jau viska pesieket ir liko tik tai del ko tusciai gincijames, esate man sektinas pavizdys ir gal po kokiu ą0 metu pasiprasysiu i svecius pasimokyti

irgi pritariu zvanui ir sakau peace

Manau retas ukis neturi skolu, visi statom, taisom, tvarkom perkam gelezis ir tai niekada tam galo nebus, bet 2-3% investiciju skirti savo patogumui tai nera daug ir tai nera joks ten hi tech. automatini vairavima galima ne tik kombaine naudoti bet ta pacia sistema perkelineti. pats kilnoju kombainas-purkstuvas-seja isnaudojama 8 menesiai.

Ir pasimokytis vieni is kitu tikrai daug galime

O be "peace" muzikai butume :)

P.S per penkerius metus GPS naudojimo nebuvo nei vienos dienos kad neveiktu isskyrus gedimus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane luzo, tikrai daugiau nei viena diena, berods pernai rudeni. jei neklystu, nebuvo risio, teko purskimus rankiniu budu pabaigti

siaip isesmes pritariu aruniui ir kolkas nematau nei vieno pliuso kombainuose su sensoriais ir trestuvuose su nepriklausoma pavara ir tt, grazu, bet as tam dar nepasiruoses, nemanau, kad eisiu ta kryptim, nes vien zmogaus dirbti su tokiom sistemom reikia, o kito reikia analizuoti rezultatus ir tt, galutiniam rezultate idomu butu suzinoti kiek kainuoja visas komplektas su zmoniu ikainiais ir tt, tada gal visai nebaisiai atrodys ir tie keli simtai kg trasu panaudotu nevisai pagal paskirti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiu kad kai veikia tai atsiperka, be to labai svarbu ukio specifika.

jei tarkim kuli 10 dienu ir is tu dienu gps neveikia kokkias 3 nes pikas, ar siaip "pavesis"

tai hebra sorry, dviem kombainam sitema kainuoja speju per 50 000 sumoj, tai zinai niekaip nesutiksiu, kad as per 5 metus tiek sutaupysiu.

Taigi mano galva gps i kombaina tada kai hederis virs 9 metru ir to yra visokiu lazeriu ir tt kurie bent jau ne nuo kazkieno malones priklauso

o derlingumo zemelapius ir tresimo planus vienanarems daryti pradesiu kai turesiu visa uki nuosava, nebebus skolu nebereiks nieko statyti, nebereiks keliu taisyti, nereiks drenazo valyti ir tt, va kai viska padarysiu tada ispi.desiu ir rupinsiuos tik hi tech pakraipa, o dabar, bent mano atveju tai tik juodas darbas pries akis, o ne sapaliojimai.

Nuosirdziai pavydziu jei jau viska pesieket ir liko tik tai del ko tusciai gincijames, esate man sektinas pavizdys ir gal po kokiu ą0 metu pasiprasysiu i svecius pasimokyti

irgi pritariu zvanui ir sakau peace

Iš dalies sutinku su tavim. Tiesiog tai nėra tas pats kas nupirkti kokį traktorių ar kitą kokį vienetinį daiktą. Tai visa sistema. Ir aš ją pradėjau įgyvendinti nuo to. O tai dar tik mažas menkniekis su viskuo ko reikia. Po varštelį, po materką ir kada nors gal turėsim kai ką, kas duos apčiuopiamą naudą. Bent jau mano tokia nuomonė. Sorry jei jinai susikerta su tavąja. matyt šioj srity labiau optimistas esu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš suprantu tai yra viešas nuomones išsakymas ta tema, tai ko gero nebūtina kad jin būtų vieninga kaip anais laikais,Aš tai palaikau voro nuomone, nes kažkaip keistai man atrodo ekonomija, kai traktorius trešia su džipeesu, o dėl balu kiekio pats ta lauka margina, kolegos nepasiduokit vadybininku diktuojamom madom, tikrai yra kol kas kur investuot su ryškiai geresniu atsiperkamumu, nebent del kaimyno apatynės lupos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sekanti sezona i uki atvaziavo dar vienas CX, bet jau su 4wd

sezonui pasibaigus pirmininkas atvaziavo asmeniskai i namus ir padekojo:

http://www.vynomeka.lt/akcijos/viskis-j ... s-3-l.html :icon-cool:

Labai idomi diskusija isiplieskė aš šiam momente nepalaikysiu nei vienu nei kitu nes kiekvienas šnekam iš savo varpinės ir iš mano varpinės šiai dienai atrodo kad tu sistemu reikia bent jau mano ukyje dėl tam tikros specifikos jojo.Mane kitas klausimas domina aišku ne itema kaip visada bet aktualu manau visiems - kada aruni atkorkuosim šita daikta.beje pas mane irgi panašaus turinio butelys kampe stovi gali ir sugesti bestovėdamas forumietis halkas atvežė mažu reik paragauti gal jau praruges ir nevartojamas jau .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tik patvirtina taisykle, kad teisingi ir praktiski patarimai yra aukso vertes.

O del derliaus monitoringo, tai koks ten gali buti monitoringas jei vidutinis derlingumas 6 t neperlipa, mano galva stebek ka nori ir kaip nori ne tame esme ;)

Aisku specifika tikrai svarbu

Buvo laikai kai naujovių skleidėjus degindavo ant laužo, nes jie turėjo nuomonę ne tokią kaip visų. Jiems žemė apie saulę sukėsi, o ne atvirkščiai. Laikas parodė kieno tiesa.

O čia tik pasilazdavojimas, ne ugny degti, tai ne sunkiai iškentėsim. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu vilties, kad ir pas mus bus kada nors tvarka kaip Danijoj ir kitur su chemijos panaudojimu nes dabar tokį Š... ėdam, kiek visokios chemijos prisiryjam.... Tai vat kai bus įvesti apribojimai kiek galima chemijos, trąšų ar srutų hektarui sunaudojama, kai reikės gerai pagalvot kur protingai tą lašą roundapo ar granulę salietros padėt tada ir pakalbėsim apie monitoringus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaiku darželis dar šniuriukus pasimatuokit kad pas panas nebutu gėda eiti.Pritrukot argumentu ieškokit ju o ne saviplaka užsiimkit.

Galima ir argumentų, jų yra užtektinai, tik ar daug yra tokių kam jie įdomūs. Jei smegenys užsiciklinę dabarty kaip peršokusi plokštelė, tai nebūtina lazdavoti kitų nuomonės, kurie žvelgia kažkiek į priekį.

Faktai.

Sistemos kaina 1 metam kombaino eksplotacijos nesiekia 1 kLt.

Komponentai panaudojami ne vien kombaine.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ją įsidėjau yra ne derlių žemėlapiai, ne kintamas tręšimas ir ne automatinis vairavimas, bet galimybė stebėti ir fiksuoti derlių, drėgmę atskiruose laukuose ir net lauko dalyse. Dėl ko ne tik lengviau vesti duomenis, bet galima atlikti ir bandymus. Turbūt nekyla niekam abejonių ant kiek svarbūs bandymai atlikti savo ūkyje, o ne gauti iš kokios chemikalų ar mikrikų kompanijos, ar dar iš kokių firmų turinčių aiškų tikslą, kuo daugiau parduoti visokio š.... Tarp tikrų duomenų ir duomenų nupaišytų iš lubų skirtumas tikriausiai yra, ir tas kišenei tikrai kainuoja ne 1 ir ko gero net ir ne 10 kLt per metus.

Tai gi skaičiuokim kiekvienas kaip mokam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

, bet galimybė stebėti ir fiksuoti derlių, drėgmę atskiruose laukuose ir net lauko dalyse. Dėl ko ne tik lengviau vesti duomenis, bet galima atlikti ir bandymus. Turbūt nekyla niekam abejonių ant kiek svarbūs bandymai atlikti savo ūkyje, o ne gauti iš kokios chemikalų ar mikrikų kompanijos, ar dar iš kokių firmų turinčių aiškų tikslą, kuo daugiau parduoti visokio š.... Tarp tikrų duomenų ir duomenų nupaišytų iš lubų skirtumas tikriausiai yra, ir tas kišenei tikrai kainuoja ne 1 ir ko gero net ir ne 10 kLt per metus.

Tai gi skaičiuokim kiekvienas kaip mokam.

Aš daugiau už tas sistemas ir saulius daugiau parašė argumentu nei tu.Tavo tik menami argumentai ir juos tiksliau sukontroliuoti padeda ukyje esančios svarstyklės.Ne kažkoks braižomas žemėlapis kuris jau dabar matosi kad užneštas ant kelio kraštoP.S.beje kalbant apie daniška tvarka ja greitai galima ivesti reikia tik išmokas kad mokėtu pagal ukyje sunaudojama chemija ir iš kart naudosime jos mažiau.Nors iš kitos pusės kiek žinau kalbant ta tema pas danus ten irgi daug pompastikos ir geros vadybos save aukštinant.Teisybe seneliai sakė kad kaimyno obuolys skanesnis yra . :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie Danus nenoriu leistis į kalbas..... Kaip bebūtų chemijos męs prisiędam daug ir tiesipgiai or netiesiogiai ir į jūra kiek nubėga na bet čia jau kita kalba.

dėl lipimo ant kelio tai pataisomas dalykas matuojant EGNOS tikslumu paklaida iki 1.5 metro. bet galulaukias vistiek nukirpt reikia ten duokenys tikrai nebus tikslūs pvz dalgi jau nuleidai važiuoji bet grudai iki sensoriaus dar neatėjo. kitam gale pristabdei pradalge baiges srautas pilnas greitis mažas derlius 46 tonos :icon-smile:

tai kaip ir suprantami dalykai ir dėl to nieko manau baisaus nėra paprasčausiai neimi todomėn

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I jura Lt maziausiai isplauna, nereikia tik, kai bus tvarka kaip danijoj tada nebebus tokiu atstovybiu kaip dabar, shuda stumia ir atsakomybes kaikurie net nenesa, nesenai rankose turejau sutarti vienu is kelinti metai bandanciu isitvirtinti rinkoje.

Tai nuperki ir dar skolingas lieki.

Zodziu bardakas, visur derybos ir blatas, totali tarybu sajunga o vadyba tik skatina toki modeli nes jiems tai naudinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiramink, niekas tavęs nebando įtikinti , kad tau to būtinai reikia. Aš žinau kad tai neišvengiama ateitis vien todėl, kad istorija sukasi ratu, kaip kadaise majai sodindami kukurūzus į duobutę prie sėklos žuvies galvą dėdavo, trąša ten kur reikia, tiek kiek reikia, taip ir męs anksčiau ar vėliau iki to prieisim. Ir dar žinau, kad jei noriu būti pasiruošęs rytojui, kai jis ateis turiu pradėt dirbti jau šiandien. Tai pagrindinė priežastis, kodėl skiriu laiko tiems žemėlapiams ir pan. dalykams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks ispudis, kad tas galvas pats deliojai ;)

raminti manes nereikia, taciau pusti miglos irgi nereiketu.

Ateis laikas bus ir vaikas, ne nesiruosiu is kazko duona atimineti.

Tas laikas tikrai dar ne dabar ir danijos pavizdys tai tik juoka kelia ir kodel visada tik galine grandis matosi, keista, kad net toks ispruses tautietis toki leksta pavizdi mete, jei jau statai ju ukius i viena eile su musu tai pakalbek ir apie visa sistema, politika, bankus, zeme, tradicijas, vartotoju iprocius, samoninguma ir tt, tada bus aisku kodel danai yra danai ir kodel lietuviai yra lenkai.

Vykdai svietejiska misija, tai sviesk, o ne juodink tuos nuo kuriu samoningumo ir paties rytojus priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) danai yra danai, lenkai yra lenkai bet EC direktyvos visiem vienodos nepaisant kultūrinių skirtumų ;)

Tuščias ginčas tiesa pasakius, kaip pats sakai pagyvensim pamatysim ;) O aš, jums leidus, surizikuosiu ir toliau investuosiu dalį savo laiko gilinimuisi į tas sistemas ;) ir tikrai neprieštarausiu jei kai kas iš ūkininkų taip pat gilinsis ir bandys jų galimybes. Ir tikrai neprievartausiu (nei fiziškai nei morališkai) nei Voro nei kitų iš serijos "kur jūs durniai pinigus kišat. Į TŪSa kiškit" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As viska suprantu, tiesiog i google ivesk zemes ukis tarsa arba valgom hemija ir tt

man skaudu kad sitaip formuojama viesa nuomone apie zemdirbi.

Tik tiek, jauciuosi esas savo profesijos patriotas ir tik delto nemegstu zmoniu sakanciu tik dali tiesos.

Deja nevisi supranta situacija taip kaip supranti tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...