Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Aš augina Propino, šiemet sėsiu Irina, ši veislė perspektyvesnė. Auginau 3 metus Grace, nepatiko vien dėl kūlių. Jau pirktinę sėklą iš Dotnuvos pirmais metais pasėjus buvo kūlių, paskui kuo tik nebeicavau, ir purškiau fungicidą, vis tiek kūlių būdavo. Ir perpykęs atsisakiau. 

Kaip Zvanai, Viliau, su salyklo daigumu Propino šiemet viking malte? viskas ok? yra 95 proc? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , edviuks pranešimas:

Man propino nepatinka del savo dideles dalies smulkiu grudeliu... kas reiskia nuostolius kuliant... O dar akuotai sunkiai lauzosi... Siemet isveziau miezius visus iki vieno, ir nusprendziau neseti daugiau . Nors manau per daug pasikarsciavau ir teks nusipirkti vel . 

Butume neseje jei kvieciai zieminiai butu nesupuve.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, edviuks pranešimas:

Man propino nepatinka del savo dideles dalies smulkiu grudeliu... kas reiskia nuostolius kuliant... O dar akuotai sunkiai lauzosi... Siemet isveziau miezius visus iki vieno, ir nusprendziau neseti daugiau . Nors manau per daug pasikarsciavau ir teks nusipirkti vel . 

 

Nera jokiu smulkiu grudu, nevalyti kuo puikiauisiai eina tiesiai i salykla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-12-12 at 00:31, Vilius pranešimas:

Akuota ir nuo propino sekėsi sunkiai atmušti. Bet pas mane gal kombaino problema sudilę spragilai ir per mažai ant perkūlėjo leista.

Šiemet propino 300npk 200salietros 6,6t/ha 9,5-10,5baltymai bet kogero čia tokie metai papuolė gerai salyklui užaugint. 

Dabar sprendžiu ka atsinaujint į AVOLON ar GRACE. Kokia Zvanas augina veisle ? 

Grace veisle Viking Malte sake nebetinkama bus. Jiems Planet geriau ar sena gera Propino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...