Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Nebėr ką kulti, nes visas vasarojus dar nedanoko. Miežius šiandien prakūliau, parodė 19 proc. drėgnumo, dar teks laukti.

pas mane ta pati situacija, siandien pradejom miezius kulti tai dregme 18-19 proc. nors ir kaip sausa atrodo, bet reikia dziovykla kurti nes dar savaite palaukus baisu kad lietus nesugadintu viso reikalo dar labiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios veislės ir kada sėta? Iron sėti normaliu laiku prieš 10 dienų nukulti, paskutinės priekabos 11 nebesiekė drėgmė. Kitą lauką eksperimento būdu sėtą gegužės vidury šiandien mėginsiu imti, vakar rankomis pritrynus mėginį ryte 15 rodė, tai jau ko gero net vakar po piet buvo galima kulti 14 ir sausesnius. Kviečiukų neturiu, bet kiek mačiau aplink jau dauguma nusikūlę. Gal pas jus sausros nebuvo, užtat viskas vėliau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios veislės ir kada sėta? Iron sėti normaliu laiku prieš 10 dienų nukulti, paskutinės priekabos 11 nebesiekė drėgmė. Kitą lauką eksperimento būdu sėtą gegužės vidury šiandien mėginsiu imti, vakar rankomis pritrynus mėginį ryte 15 rodė, tai jau ko gero net vakar po piet buvo galima kulti 14 ir sausesnius. Kviečiukų neturiu, bet kiek mačiau aplink jau dauguma nusikūlę. Gal pas jus sausros nebuvo, užtat viskas vėliau :D

Mano Propino, sėta gegužės 2-3 d. Sausros gal ir mažiau buvo pas mus, bet pagrindinė priežastis kad ilgai žaliuoja, manau yra Viverda. Matysim kaip derlius gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

o koks trešimas buvo atlikras (įskaitant purškimus)? mano trešimas buvo sakyčiau didelis, bet vidurkis 4,5 t/ha

man byrejo 6t vidurkis, o svyravo nuo 4 iki 7t tresimas su sejamaja 300 npk 4-16-34, pries seja karbamido 100ir a sulfato 100 isberta, purskimas kai 3 lapeliai karbamido 25 ir a sulfato 25, tada nuo zoliu arrat ir karbamid 25 ir a sulfat 25, tada berem salietros 33-3 130kg, po to trumpinau su quadro 0,4 ir adexar 0,5l, ir viskas, veisle kws olof

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...