Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

sake iki 0,6 medaxo naudoja, bet jau atrodo biski pereboras. pabandysiu tuos 0,4

Užpernai 0,75 medax max ir pries akuotam lendant terplo 1l + syrex, finale kur prie stulpu nk negave 30cm aukštesni.           Šiemet baisus mieziai tai nk dar nedaviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , simasd pranešimas:

Užpernai 0,75 medax max ir pries akuotam lendant terplo 1l + syrex, finale kur prie stulpu nk negave 30cm aukštesni.           Šiemet baisus mieziai tai nk dar nedaviau.

Tu čia apie zieminius miezius? Dabar sunku suprasti ir manttys apie kokius miezius kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2024-05-19 at 23:08, manttys pranešimas:

Pirmi metai juostine seju pavasari tiesiai i tarpinius glifosuotus. Kol kas rezultatas neblogas

20240519_121914.jpg

Aš tą patį padariau su avižom. Tik nelabai man tie mzurio grioviai. Bus įdomu palyginti rezultatus su vederiu sėtom. 

17162976298147791148990961543784.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Ačiū

Labai reti buvo? Pvz pas mane  buve mieziai, rapsas o dabar kviečiai zieminiai tai oavieniu yra isdygusiu mieziu tai segmentu  16-18 yuri miezys taip pavasarines sejos tikrai nebuna tokių skaicių. Tai daros ydomu ar ymanoma išgauti toky rezultata bet sejant pvz spalio menesy ir pirmus tresimus purskimus padaryti kaip ž kviečiams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, voras pranešimas:

Manau įmanoma reikia nesuvažinėti galulaukių, arba visai jų nesėti. Naudoti gerą sėklą, o ne kaip aš dviejų metų senumo likučius. Šį rudenį pasėsiu vėl, nes kur nebuvo užletenta ten atrodė neįtikėtinai gerai.

As  gal ir pameginsiu  koky kampuka paseti. Yra laukialis 1ha gal ta reikes pameginti. Nes po runkeliu nesigauna nes paskutinius nukasa gruody  o laukas vienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...