Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

as gi nesakau kad tai optimalu, tiesiog tai pigiausia pagal mano turimas galimybes, o efektas geriausias vel pagal mano turimas galimybes, optimalumo jau senai nebesivaikau, nes tai yra ne kas kita kaip nesamone, nebent yra labai daug laiko, labai daug zmoniu ir visiskai neskaiciuojami litai darbams atlkti, mano galva geriau kazkokie trasu nuostoliai del tarkim dalies nepaimtu maisto medziagu negu kiaura sezona velavimas del laiku neatliktu darbu.

nelaikas sviesta tepti kai jau duona suesta

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as gi nesakau kad tai optimalu, tiesiog tai pigiausia pagal mano turimas galimybes, o efektas geriausias vel pagal mano turimas galimybes, optimalumo jau senai nebesivaikau, nes tai yra ne kas kita kaip nesamone, nebent yra labai daug laiko, labai daug zmoniu ir visiskai neskaiciuojami litai darbams atlkti, mano galva geriau kazkokie trasu nuostoliai del tarkim dalies nepaimtu maisto medziagu negu kiaura sezona velavimas del laiku neatliktu darbu.

nelaikas sviesta tepti kai jau duona suesta

:)

Niekur nedingsiu, teks pripažinti, kad esi teisus. Nes pats besivaikydamas labai gero dirvos įdirbimo dažnai suvėlinu sėją, dalinant azotą į daugiau tręšimų nukenčia kitų darbų terminai, belaukdamas sausesnių grūdų, suvėlinu piūtį ir tt. :eusa-liar:

Tai gi, vaikymasis vien vienų darbų optimumo, gali pakenkti kitų darbų terminams. Toks matyt moralas būtų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

po salietros atidavimo reikia palaukti bent 10 dienu kad galeciau purksti cikoseliu? ir kokia jo norma naudoti nes manau bus issalusiu kvietuku.

Gal geriau pasitark su kokiu konsultantu, nes paskymas 10 dienu po trešimo nieko nereiškia reik žiurėt kada krumyjasi kokia oro temperatura ir t.t. neaišku ir kada su tršom ivažiuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimas pas mene sniego nera, zada jau atsilti, zadu duoti iskart salietra po kiek jos duoti 100kg ar is iakart 250kg ir tada cikoceli ar 100 poto 150. suprantu kad jei nesikrumija cikocelio nereik dar, kiek suprantu cikoceli naudoti kai jau salietra veikt pradies, bet kokia galima norma pilti cikocelio? ir antras cikocelio naudojimas pagrinde siaudo trumpinimui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimas pas mene sniego nera, zada jau atsilti, zadu duoti iskart salietra po kiek jos duoti 100kg ar is iakart 250kg ir tada cikoceli ar 100 poto 150. suprantu kad jei nesikrumija cikocelio nereik dar, kiek suprantu cikoceli naudoti kai jau salietra veikt pradies, bet kokia galima norma pilti cikocelio? ir antras cikocelio naudojimas pagrinde siaudo trumpinimui?

Kiek tos salietros žadi iš viso pilt, koks žemės našumas balais, Cikocelio instrukcija ant pakuotės gerai išstudijuok, ten viskas surašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu grazus bus kvietukai tai salietros 400kg. karbamidu dedavau purksdamas apie 7kg cia su cikoceliu, tada nuo zoliu 7kg kartu... o atskirai dedu iki 25 kg bijau nudeginti, purskiu kai tik laiko turiu, dabar galvoju kad tik po zidejimo gal purksti net nezinau. gal ka patarsite

Dar i racijona itrauk nors 100kg amonio sulfato, salietros tai koki 180 bent jau berk pirma kart ir tai žiurint kada bersi, jeigu vėliau tai galima ir daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimas pas mene sniego nera, zada jau atsilti, zadu duoti iskart salietra po kiek jos duoti 100kg ar is iakart 250kg ir tada cikoceli ar 100 poto 150. suprantu kad jei nesikrumija cikocelio nereik dar, kiek suprantu cikoceli naudoti kai jau salietra veikt pradies, bet kokia galima norma pilti cikocelio? ir antras cikocelio naudojimas pagrinde siaudo trumpinimui?

Po tokių šalčių naktim turbūt visai nereikės trešti kviečių nes manau kad iššals :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaurnei tai laukai balti, yra vietom to sniego storai, bet prie zemes 5cm ledas, taj prognozes sunkiai prognozuojamos. Su nerimu reikia laukti to balandzio pradzios ir ziuret ar teks pradeti tresti tuos zieminius. Kur lopineliai pliki tai tikrai visiskai nukentejo sito kovo staigmenos, nu dar bus matyt ar po tuo ledu bus kas gyvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus vidurinėj ir vakarinėj lietuvos dalyje visiškai pliki laukai tai visiškai liūdna.

Kur tu ta salti matai ? Vakaruose sianakt bent jau buvo saltesne naktis tai -10 buvo. o kiek ziurejau prognozes jau nebesals pas mus tiek. atsilima pranesa kitos savaites gale po biski. Bet gi augalas stresa dideli gauna tik tada kai naktim pasala daug o diena buna atleide labai pvz kokie +4 ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryte -16 buvo. O edvuks galvoji kad pas tave -10 ir be sniego kvieciai ir ypac rapsas nestresuoja siuo monentu?

Negi nematai, kad jis jau kelintu komentaru bando save visaip paguosti. Neatimkim iš žmogaus vilties. Tegul jinai miršta paskutinė. Optimistas ir tiek. Bet realizmo nei už kapeiką. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir taip belaukiant tresimu jau menuo praejo o jus net barstituvu nebuvot uzsikabine :) sakau , gal koks guolis ant zemes asies pradejo klibet ir pasislinko is savo vietos , nemanot taip ??? :eusa-think:

Čia ne vien pas mus toks pavasaris, kažkur girdėjau mintį, kad žiema be ryškesnio pavasrio pereis į vasarą. Reiks versti per galvą. O jei į temą, tai jei aronas pergyveno šituos -20 be sniego, tai aš jį ant rankų nešiosiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryte -16 buvo. O edvuks galvoji kad pas tave -10 ir be sniego kvieciai ir ypac rapsas nestresuoja siuo monentu?

Rapso veisle rinkomes kuo atsparesne nuo salciu , taigi -25 be sniego nebijo . :icon-wink:

na ir optimistu pasitaiko siam gyvenime dar... :lol: tai paviesink kokia tai veisle?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu prisikalbėti bet nuo kėdainių tiek i kauno tiek i panevežio pusę stovi pliki laukai, tai ten jau laidoja ž rapsą.O pas mane visuose laukuose vis dar sniego apie 10 cm yra likę, bet jis kietas ir neaišku ar jis daugiau naudos ar žalos daro.Man kažkaip atrodo kad šis pavasaris bus išbandymų metas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...