Jump to content
ggytis

lyginimui zemes.balkis,kokie atsiliepimai?

Recommended Posts

kai kurie ukininkai nesutiktu su tavim

nusipirk tankintuva kad tiktu plugo uzgriebiui pasidaryk koja ir ark tankindamas. youtubej buvau rades kaip lenkai turi pasidare prie bielkio va tas vaizdelis

tik nesuprantu kaip ta tankintuva ant priekio uzsikabina, o vat jei pakaba prieki butu taj pasaka, o ji ne per daugiausiai kainuoja o toki tankintuva plius su svoriu ant priekio pakeltu, vat ir nereiktu jokiu balkiu jeigu taip dirbtum, gali iskart set jei lengvesne zeme

nusipirk tankintuva kad tiktu plugo uzgriebiui pasidaryk koja ir ark tankindamas. youtubej buvau rades kaip lenkai turi pasidare prie bielkio va tas vaizdelis

tik nesuprantu kaip ta tankintuva ant priekio uzsikabina, o vat jei pakaba prieki butu taj pasaka, o ji ne per daugiausiai kainuoja o toki tankintuva plius su svoriu ant priekio pakeltu, vat ir nereiktu jokiu balkiu jeigu taip dirbtum, gali iskart set jei lengvesne zeme

Man balkis atstoja ir kultivatoriu ir germinatoriu :icon-cool:

seniai galvoju ka daryti, bet plugas mano nevartomas , tai ir klausiu gal kas turit ka mandro pasidare?

Mano manymu jis nevertas tu pinigu ka uz jy praso. Kiek pamenu litais buvo apie. 14000. Volai su lentom bitu du padargai viename.

aš irgi taip manau, jei turi rankas pats kažka panašaus gali nesunkiai pasigaminti ženkliai pigiau.

Metalas 120x120x5 Prikelti galima pailginus centrinę traukę, nors bandysiu eksperimentuoti ir padariau ausis prikabinti grandinei ,o prie traktoriaus kabinti į trikampio ausis. Kai bus viskas padaryta, įdėsiu foto bus aiškiau, o pavasarį parašysiu kaip sekasi eksperimentuoti. Jei daug PYPT... tai nepasisekė...................Pas mus sekmingai draugai naudoja ir 4,0m. ir  8,40 m. ir net 12,0 m pločio. Turiu 4, bet per siauras, tad sugalvojau sutrumpinti žiemą ir darausi 6 m.

Pavasarį kai žemė per žiemą pailsėjus, pervažiuoji su lygintuvu porą kartų ir užtenka, tik aš nevažiuoju išilgai ir skersai, kaip prieš tai puslapyje Karlsono video , aš važiuoju 20-30 laipsnių kampu išilgai arimo antrą sykį tokiu pat kampu tik priešingai, pastebėjau, kad geriau užsilygina nelygumai, tik minusas, pabaigoje gaunasi kyliukai kampuose, kuriuos reikia sukt ratu, kad išdirbti, bet tai menkniekis.

Tai balkis vis del to grizta vel i mada ar kaip cia? Visi kas prisipirke visokiu carrieriu, koeckerlingu saukia balkis sudas, jis trupina, mala, trina ir tt, taip as sutinku, tureciau carrieri ar kazka panasaus irgi sakyciau balkis atgyvena ir prie jo grizt nei nesinoretu nei butu kazkokia butinybe, taciau kai panasaus daikto neturiu ir pasiklausau kad zmones balkiais vis dar naudojasi pagalvoju kad ir man toks daiktas praverstu jeigu jis nera toks didelis blogis

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti