Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

mum vaderstadui vos vos uztenka laido :) turi kreiptis i lytagra jei is jos pirkai, turetu turet kazka pasiulyt gamykla, kokia horscho komplektacja? sejimo mechanizmas ant darbinio aisku? mes pernai rimtai zvalgemes bet kaina atbaide ir kiti neaiskumai, db deveta teks dirbt....

Lytagra ir nezino ka daryt, prie CCPC technikos niekas nekabina - paprasciausiai praiilgint reiks ir fsio. Horschas su trasom, priekyje be padanginio volo. Ateity galvojam pirkt atskirai metaliny vola priekyje sejamosios.

Koks ten mechanizmas - ant darbinio hidrosiurblys (tik sesiu slicu :icon-evil: ) uzsideda, kuris suka tik sejamosios turbina ir nieko daugiau.

(ydomumo deliai: koks tavo amzius. man toks vaizdas, kad bendraamziai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

a, taj taip is kart reikejo sakyt :lol: o kiek ag is tikro v8 su turbina turi zinai? ne, norejau siemet bandyt bet neisejo turiu ukinino paz, gal kita meta bandysiu....

O tai kaip jus jy vadinat :lol: V8 astuoni pagal mane, jei neklystu 235AG. Bet zinok ju yra visokiu modeliu. Nera vieno konkretaus galingumo. Gal zemes ukiui ir transportui leido vieno ir to pacio galingumo variklius, o karinei technikai jau mandresnius - as tik speju. Ant bloko yra iskaltos raides. Mano variklis is K700, tavo is mazo. Skiriasi turbinos, o ar galingumai - nezinau. Pas mane ant bloko НД, nete raso, kad 235 AG.

http://www.yartransavto.ru/238.htm

Paziurek, matysi, kad ir apsukos is galia skirtingi (gal ir kubatura skiriasi)

V8 su 330 AG - kaip tau :lol:

Yra ir V12 - kubatura didesne nei paprasto V12, plius dvi turbinos ir 800 AG :lol:

Kiek laiko kaip uzregistraves uky? Per du metus nuo uzregistravimo turi suspet pateikt paraiska - svarbu bus pateikta paraiska, o perkama preke gali pakeist, kol tikrins tavo projekta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
Laukas svarus, isskyrus tech vezes zaliuoja vietomis. Jei jas pasiaurintume, maziau ju ten zeltu, svarbu nereikia dvieju gairiuotoju ir matyt kur vaziuot. Dabar neatsimenu, ar tie voztuvai nuosekliai sujungti, todel ir klausiu, ar galima ten prie ju nagus kist.

Nagus prie betko galima kišti .Deja kai kur tik vieną kartą :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukas svarus, isskyrus tech vezes zaliuoja vietomis. Jei jas pasiaurintume, maziau ju ten zeltu, svarbu nereikia dvieju gairiuotoju ir matyt kur vaziuot. Dabar neatsimenu, ar tie voztuvai nuosekliai sujungti, todel ir klausiu, ar galima ten prie ju nagus kist.
Man vienam buvo akmenukas užstrigęs ir biški apgedo, tai buvau atjungęs. Be problemų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

veziu uzdarimo vostuvu lizdai
Kaip ir sklendėm labiau tiktų pavadinti. Ir man nuo pat pradžių, gal buvo sugedę, pridirbo viena vėža nesamonių. Irgi sakė pakeis. Tebesako nuo pavasario. :lol: Lytagros servisas. :lol:

kad pazadukai, tai pastebejau... 'Atleksiu po pavasario darbu.' Vargsas dar turbut tebevaziuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...