Jump to content

Presavimo kaina


Vytautasl

Recommended Posts

25 minutes ago, irmas pranešimas:

Atsipirks per 7.2 metu. Iš sutaupytos plėvelės.Tame ir esmė iš SUTAUPYTOS PLĖVELĖS . Nesakau kad,dublis blogai,kiekvieno pasirinkimas .Taciau kaip pav Jeigu nusipirksi DUBLĮ kada jis tau atsipirks? Katroj vietoj jis tau taupys kiekvienais metais po kažkiek €. Per Kiek metų atsipirks?

Tai va butent nieko nesutaupai, alegoriskai kalbant plevele iskeiti i vyniotuva, kurioj vietoj sutaupymas? Dublis taupo viena darbo vieta. o jei taupyti tai geriausiai pora dalgiu, greblys su sakemis ir arklinis vezimas, ziurek ir saliarkos nereikia pirkti. Paimkim tavo siuloma technologija ir dubli - vienos darbo vietos nereikia ir darbas bus tada atliktas taspats - bet be streso, tolygiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, irmas pranešimas:

3000rulomu reik 0.6h. Jei apsileides gali po dumblyna vazinet, jei megsti tvarka  pasidarysi aikštele.Kas del grauziku ir pakščiu tai nuostoliai nedideli.Sakykim iki 1%.o Atejus pavasariuj pasšaro neturesi nes busi sušėres.

Apsileides neapsileides, bet aikstele padaryti kad laikytu z.u. technika - cia ne parkingas prie buto. Statant i kugi vietos sumazeja zenkliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis net nesupranta kad tie kurie darosi 3000 ruliu , pašarus ruošiasi visiems metams, va ir išmintis... bet diskutuojant niekas nekreipia dėmesio į pacio viniotuvo kaina 39 000 eur už tiek ir visa dubli gali nusipirkti... kiek metu dirbsi kol kaina susilygins? P kur dar papildoma technika rulonu parvežimui? Rulonu padėjimui prieš viniotuva? Darbuotoju atlyginimas šitų darbu atlikimui, juk Persuoja 1 veža ko gero bent 2 ir dar prie viniotuvo krauna 1. Didele talka gaunasi. Jau nekalbu apie tokiu priekabų pirkimą kur reikiamas pora lapu atgal....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, JCB pranešimas:

Modernios tranšėjos lieka moderniom, bet man moderniau kaip kišenė nuo pinigų pučiasi, o ne tuštėja, tai silosinę pasistačiau viso už maždaug 1000eur, dugno dar nebetonavau, o jei betonuosiu, reiks dar gal kokio 3000eur. Sieninės plokštės skelbimuose apie 100eur, vamzdžio kieme buvo, betonas tarpam sujungt ir žemių užvešt iš šonų.

Dešrų pliusą įžvelgiu, kad galima atskirus pjovimus susigrupuot, kur vienokia žolė, kur kitokia, ką sunkiau pasiek į krūvas susikrovus, kitas pliusas tauposi plėvelė, bet tikrai ne 50proc, nes tie procentai ištirpsta ant tinkliuko sunaudojimo. Kaip pabrėžiama reikia atsargiai krauti, vežti, iškrauti- atsargiai dirbt reiks abiem atvejais.

Kokie dar šio vyniotuvo pliusai lyginant su dubliu?

atsargiai kraut ir vezt reik tiem kas  laukuose apsisuka plevele.taip kad, atsargiai dirbt vienu atveju reiks.sakykim 3 arba keturi sienavimai, tai 3-4 transejas turi turet. arba keturis kaupus darai.JTC dar ne paskutine zole gali isbandyti.su tranceja irgi gali buti visokiu niuancu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

56 minutes ago, kestoxs pranešimas:

Jis net nesupranta kad tie kurie darosi 3000 ruliu , pašarus ruošiasi visiems metams, va ir išmintis... bet diskutuojant niekas nekreipia dėmesio į pacio viniotuvo kaina 39 000 eur už tiek ir visa dubli gali nusipirkti... kiek metu dirbsi kol kaina susilygins? P kur dar papildoma technika rulonu parvežimui? Rulonu padėjimui prieš viniotuva? Darbuotoju atlyginimas šitų darbu atlikimui, juk Persuoja 1 veža ko gero bent 2 ir dar prie viniotuvo krauna 1. Didele talka gaunasi. Jau nekalbu apie tokiu priekabų pirkimą kur reikiamas pora lapu atgal....

pasikrovei priekaba , parsivezei nukrauni tiesiai ant vyniotuvo.koks papildomas nukrovejas.jei nori per diena 500 parsivest , susukt, samdai kas pagelbet gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, irmas pranešimas:

atsargiai kraut ir vezt reik tiem kas  laukuose apsisuka plevele.taip kad, atsargiai dirbt vienu atveju reiks.sakykim 3 arba keturi sienavimai, tai 3-4 transejas turi turet. arba keturis kaupus darai.JTC dar ne paskutine zole gali isbandyti.su tranceja irgi gali buti visokiu niuancu.

Nu jei tik tinkliuku apvyniotus rulius kraus neatsargiai, spėk koks rezultatas bus? O baltus rulius kas krauna, tai jau ranką atmušę, nemato vargo tame. Vežant neatsargiai abiem atvejais jei priekaba apvirs, pabirs visokie ir čia ne teorija, o daugelio metų praktika.

Į tranšėjas dar tik kukurūzą kraunu. Kaip ir sakiau tau, pas mane statybos vyksta, kiemas užverstas medžiagom, žvyrais, skaldom, rulonus jau pakampėm kaišioju, nėra kur dėt, ant pievų dešras numest ne variantas. Atolus vakar baigėm sutvarkyt, jei dar bus vėliau, tai apie šimtas koks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsipuolet zmogu visi i technologija nesigilinu nes nelabai mane domina, bet paskaitineju jusu postus.  Kraut ir vest reikia priekabu ir tiem ir tiem pakrovejo irgi.  Del krovimo apsuktu plevele ir ne, tai nera nei kalbu kad neapviniotus kraut du kartus lengviau ir greiciau ir galima daugiau prikraut guldan rulonus, tai kaikurie jusu argumentai jau irgi atitruke nuo relybes. Nesu nei uz nei pries. Taika :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nėra atitrūkę nuo realybes. Esminis dalykas laiko skirtumas per kuri į turi ir gali parsivežti, vieniems gali skirti daugiau laiko, kitiems reikia kaip jis pats teigia per 6 valandas. Bet ir čia aš sakyciau yra per ilgai, teko man po 1-2 valandų isvinioti ruloną, jis jau buna karštas. Kitas dalykas darbu organizavimas, nepamirškit kad čia kalba apie viena operacija rulonu apviniojimas, bet juk yra ir šienavimą ir gerbimas ir presavimas,sudėkite viską į krūva ir kas gaunasi, baisingai sunkus darbu organizavimas. O kaip su orais jie juk labai nepastovus, arba žole per šlapia arba jau lietus lyja. Aš važiuodamas presuoti jaučiuosi laimingas vien žinodamas, kad baigus presavima žole bus saugi ir darbas baigtas, o čia bus dar didesnis galvos skausmas ar spėsim suvesti ir suvinioti. as tokios talkos organizuoti tikrai nenorėčiau... Net ir vežimas į kaupus man atrodo perdaug sudėtingas dalykas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

42 minutes ago, irmas pranešimas:

pasikrovei priekaba , parsivezei nukrauni tiesiai ant vyniotuvo.koks papildomas nukrovejas.jei nori per diena 500 parsivest , susukt, samdai kas pagelbet gali.

500 rulonu reikes dvieju presu ir mazu maziausiai 3 traktoriu su frontaliniais ir mazdaug po 30-40 rulonu vezanciu priekabu. Per metus darau apie 1000 rulonu pasarui (sienas ir sienainis) ir mazdaug apie 1000 rulonu siaudu. Kai reikia sienauti, sienauja visi, kai reikia vezti veza visi, kai reikia kulti, kulia visis - tiketis kad kaimynai subegs ir viska per diena padarysi nera sansu. Jei taip tai analogiskas pavyzdys - nuperki afigiena kombaina su afigiena sparta ir tikiesi greitai tarkim kokius 200 ha nubarskinti, bet va cia eina toliau - vezimo pajegumas, valymo ir dziovinimo pajegumas, sukrovimas supylimas i sandeli - matai kad geriau ilgiau bet technologijos grandine bus tolygiai apkrauta. As manau ir ka bandau tamstai pasakyti, kad stoves toks vyniotuvas ilgiau nei vynios - efektyvumas minusinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 minutes ago, dzipas pranešimas:

500 rulonu reikes dvieju presu ir mazu maziausiai 3 traktoriu su frontaliniais ir mazdaug po 30-40 rulonu vezanciu priekabu. Per metus darau apie 1000 rulonu pasarui (sienas ir sienainis) ir mazdaug apie 1000 rulonu siaudu. Kai reikia sienauti, sienauja visi, kai reikia vezti veza visi, kai reikia kulti, kulia visis - tiketis kad kaimynai subegs ir viska per diena padarysi nera sansu. Jei taip tai analogiskas pavyzdys - nuperki afigiena kombaina su afigiena sparta ir tikiesi greitai tarkim kokius 200 ha nubarskinti, bet va cia eina toliau - vezimo pajegumas, valymo ir dziovinimo pajegumas, sukrovimas supylimas i sandeli - matai kad geriau ilgiau bet technologijos grandine bus tolygiai apkrauta. As manau ir ka bandau tamstai pasakyti, kad stoves toks vyniotuvas ilgiau nei vynios - efektyvumas minusinis.

jei vyniotuvo  nasumas toks kad, tu tiek nepajiegi privest kad, jis dirbtu  ir dirbtu .vadinasi tech dirba gerai , o tau reik pasistengt kad, jis dirbtu daugiau.Presuok siaudus 1.80  susuksim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, irmas pranešimas:

jei vyniotuvo  nasumas toks kad, tu tiek nepajiegi privest kad, jis dirbtu  ir dirbtu .vadinasi tech dirba gerai , o tau reik pasistengt kad, jis dirbtu daugiau.Presuok siaudus 1.80  susuksim

blyn nu pievos konkrecios, dabar taip iseina kad as ar nusipirkes ar issinuomaves ta tavo stebukla, dar busiu priversta dvigubinti gaminamu rulonu kieki ir tehnikos parka kad tik patenkinciau TAMSTOS vyniotuvo pajeguma, nu briedas totalus

cia buvo replika kad puolame IRMAS ir nediskutuojame, tai va norint diskutuoti reikia kad abi puses bent minimaliai suprastu apie ka ta diskusija eina, o dabar gaunasi vieni vartai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as niekaip nesuprantu pasakymo kad dublis netaupo pinigu :) nusiperki dubli uz 40tuks eu ir cia yra 2 daiktai veiname tu siulai viena uz 39 tuks eu. sedi traktoriui presuoji ir vynioji :) laikas pinigai!! isvazevai pries lietu opa ir balti ruliukai jau guli, o tamstos atveju isvazevai sulijo ir sedi lauki,kol nudzius maknojiesi, lietus gadina pasaro kokybe, tai kas taupo pinigus su dubliu ??  apie darbo vietas, as vienas galiu su dubliu padaryti 200 rulonu jau suvyniotu, ir kita diena juos suvest su priekaba be streso, o su vyniotuvu jau varyt reiks po prakaitu dviems zmonem tai man reiks samdyt viena zmogu ISLAIDOS :) . Del vezimo atsargiai per sezona suvezu 2000 rulonu baltu suplesau max 10 - 20 rulonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, u.k aurimas pranešimas:

Nu as niekaip nesuprantu pasakymo kad dublis netaupo pinigu :) nusiperki dubli uz 40tuks eu ir cia yra 2 daiktai veiname tu siulai viena uz 39 tuks eu. sedi traktoriui presuoji ir vynioji :) laikas pinigai!! isvazevai pries lietu opa ir balti ruliukai jau guli, o tamstos atveju isvazevai sulijo ir sedi lauki,kol nudzius maknojiesi, lietus gadina pasaro kokybe, tai kas taupo pinigus su dubliu ??  apie darbo vietas, as vienas galiu su dubliu padaryti 200 rulonu jau suvyniotu, ir kita diena juos suvest su priekaba be streso, o su vyniotuvu jau varyt reiks po prakaitu dviems zmonem tai man reiks samdyt viena zmogu ISLAIDOS :) . Del vezimo atsargiai per sezona suvezu 2000 rulonu baltu suplesau max 10 - 20 rulonu.

tai papasakok kaip sutaupai? dublis40 ir sakykim 150 rulonu pleveles. kiekvienais metais. tai ant ko sutaupai kad, dublis atsipirktu.? kiek su dubliu isnaudoji pleveles 2000rulonu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, caper pranešimas:

Uzsipuolet zmogu visi i technologija nesigilinu nes nelabai mane domina, bet paskaitineju jusu postus.  Kraut ir vest reikia priekabu ir tiem ir tiem pakrovejo irgi.  Del krovimo apsuktu plevele ir ne, tai nera nei kalbu kad neapviniotus kraut du kartus lengviau ir greiciau ir galima daugiau prikraut guldan rulonus, tai kaikurie jusu argumentai jau irgi atitruke nuo relybes. Nesu nei uz nei pries. Taika :D 

Nekariaujam:D .Matai kuo as daugiau  turiu apgint savo pozicija tuo daugiau informacijos as suzinau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar nesugebama atsakyti į pagrindinius klausimus - norint išsinuomoti ir pabandyti šį agregatą, kiek kainuos prastovos, kol klientas suks lauke ir veš juos namo. Bei kiek prisideda transportavimo išlaidos, kai reiktų apvynioti tuos pačius 3000 rulių kas kelios savaites, nes per kartą tiek susukti, na ką žinau, reikia savaitę ištisai dieną iš dienos sukti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, irmas pranešimas:

tai papasakok kaip sutaupai? dublis40 ir sakykim 150 rulonu pleveles. kiekvienais metais. tai ant ko sutaupai kad, dublis atsipirktu.? kiek su dubliu isnaudoji pleveles 2000rulonu?

Ar tu skaityt nemoka ar kaip yra LAIKAS PINIGAI !! kas man is tavo vyniotuvo uz 40 tuks eu ???? kokia is jo nauda kad zmoniu idarbint dar 2 3 kas tau eis dirbt traktorininku i menesi uz 400 500 eu be 800 nieko nerasi, o ka man zmogui sakyt rudeni eik lauk is darbo nes va jau susukom rulonus nebereikalingas?? SAKAU dar kart LAIKAS PINIGAI vienas zmogus su dubliu padaro 2 3 zmoniu darba su vienu padargu be streso. Jaigu as turiu 40 tuks eu saskaitoj tai vadinasi as moku taupyt, jaigu man reik imt paskola ir pirkt tavo vyniotuva ir skaiciuot kad tik jis atsipirks del pleveles sutaupymo ir tai man uztruks 7- 10 metu, plius palukonos ir tai jis atsipirks tik del pleveles bet ne del pasaro kokybes ar sandeliavimo patogumo ar transportavimo palengvinimo, ar pagauni kampa, jis atsipirks TIK DEL PLEVELES,bet visa kita apsunkina darba tai, kodel as turiu save apkrauti darbu ??? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, irmas pranešimas:

tai papasakok kaip sutaupai? dublis40 ir sakykim 150 rulonu pleveles. kiekvienais metais. tai ant ko sutaupai kad, dublis atsipirktu.? kiek su dubliu isnaudoji pleveles 2000rulonu?

kaip dublis atsipirks 10 kaimynu po 10 rulonu pahalyminu tai 100 rulonu ane po 10 euru man 1000 eu i kisene :D o kaip man su tavo vyniotuvu pahalymint ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, u.k aurimas pranešimas:

kaip dublis atsipirks 10 kaimynu po 10 rulonu pahalyminu tai 100 rulonu ane po 10 euru man 1000 eu i kisene :D o kaip man su tavo vyniotuvu pahalymint ? 

Tai tavo reikalas,kaip uzdirt iš šono.Jei gali atsakyk  ko klausiau, rasei kad,turi dubli sakykim uz 20000 euru ir suki 2000rulonu, tai sakykim 100 rulonu plėvelės kiekvienais metais.Kiekvienais metais tos pacios išlaidos.Klausimas katroj vietoj tu sutaupai.Kalba aina ne kas vyksta tavo buhalterijoj,bet konkreciai  kur sutaupai??? Kaip pav. Aš Presuoju vezu prie fermos ir ten vynioju.tiem patiem 2000 rulonu as sunaudoju 55 rulonus pleveles.palyginus su tavim as sutaupau 45rulonus pleveles. Salygos darbo tos pačios presuoti, suvynioti,parvežti, sandeliuot.Skirtumas kad,tu iskar suvyniojio aš parvežes bet tam papildomo žmogaus ir traktoriaus nereik.

Manau supranti ko noriu paklaust

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sutaupau LAIKO :) tu laiko nenupirksi uz sutaupyta plevele mano atsumas nuo laiko iki fermos 10 km i viena puse pirmyn atgal 20 km :) sakau as vienas dirbu per diena 200 rulonu tada ilsiuosi :) kita diena 200 rulonu vel ilsiuosi :) tavo atveju dirbu dirbu dirbu :) antra vasara is eiles lietus uzklumpa lauke presuojant tai, o kur man dar nusivest ir suvyniot, o dar jaigu zale mese sukant kaip dbr misisnius suku, isvis kaist prades rulonai, tu skaiciuoji viska pinigine israiska teisingai darai, tu vadybininkas turi turet skaicius, as ukininkas as noriu patogumo, komforto ir laisvo laiko seimai, kaip man tau atsakyt kiek mano darbo valandos ir poilsis vertos pinigu ? kaip man paskaiciuot kiek galiu sutaupyt pinigu poilsiaudamas , o ne sukdamas vezdamas rulonus ? tada dar as nusipjaunu 20 ha zemes plota is jo vidutiniskai 400 rulonu iseina tai su tavo technologija turesiu 2 dienas presuot ir 2 dienas vezti nu nes kitaip rulonai bus nekokiski, mano atveju per diena pasistengus supresuoju ir per 2 neskubedamas suvezu , vel sutaupau laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...