Dr.Zoidberg

Kaip tręšti žieminius kviečius

2.633 pranešimai šioje temoje

Prieš 7 valandų, Vilius pranešimas:

Tos saknys dirba iki pat augalo pabaigos. Čia vadybininku pasakos , kad ikišt produktus. Po žydėjimo išrauk sudžius per kelias dienas. Pumpuoja šaknys augalui vandenį su visais elementais 

Tai tie vadybininkai nenaudėliai:)

46 minutes ago, Amber pranešimas:

Pas mane iki kokio sestadienio ar sekmadienio ir skagenas isplauks pilnai vakar ziurejau tai tam patale apie 20% varpu islinde

Pas mane edvinas tik pradeda lyst varpos skagenas dar tik storeja nu kad nepaveluotu isplaukti reiks turbut cezario piuvi daryt:icon-wink::icon-wink:

30 minutes ago, Vilius pranešimas:

Kas turit Ramiro ar Balitus veisles plaukeja jau ar dar ne ?

Balitus maciau pas kolega jau jau nori pradet plauket...bet jie atrodo ispudingai...lapu didumas kaip du skageno :)  bus matyt ka prikuls is tokiu,kolkas ispudingai atrodo ;)

Prieš 10 valandų, Mantas2342 pranešimas:

jo , daugiau nieko, buvo dar planuose karbamido 10kg/ha , bet jau buvo plaukiojančių varpų , tai nebedėjau

reikėjo det tą karbamidą su agroplusu, lapai ne taip suksis. Visada pries žydejima karbamidas, niekas ten dar nežydi. kažkuriais čia metais vieną  lauką purškėm, kai buvo visi isplaukę tai tas vienintelis laukas buvo extra klases.   Vadybininkai litagros sako negalima, agrokoncernas galima. linasagro kad reikia butinai:D. 

Remse tai mėgsta

Prieš 6 valandų, Audrius08 pranešimas:

Balitus maciau pas kolega jau jau nori pradet plauket...bet jie atrodo ispudingai...lapu didumas kaip du skageno :)  bus matyt ka prikuls is tokiu,kolkas ispudingai atrodo ;)

Skagenas kaip minimum 1t derlingesnis bus. Ankstyvos veisles derlingumu nepasizymi 

Prieš 1 valandą, Amber pranešimas:

Pas mane veleviniai kaikurie beveik 3cm plocio,  yra visokiu seip ena apie 1,5cm ir 2,5 cm tam tarpe veise patras ir malibu, skagenas ciut mazesnis bet tankumas skageno symet yspudingas:-)

Musuose kaip tik veliavinis mazas..vat ir lauko dienoj matem kolegu Dagmar ir Artist veisles nedidelis veliavinis.

Gražios ilgos varpos pas jus :) Aš matyt kažką prisidirbęs būsiu, nes ant varpos tik po ~14 segmentu. Pas kaimyną kur jokių purškalų apart herbicido nematę ir tai po 16-18 nors vaizdas prastesnis buvo visa laiką. Arba per daug noriu iš savo žemelės. Ką kolegos galvoja kaip kviečiai? Kairė varpa kaimyno.

IMG_3246.JPG

IMG_3247.JPG

IMG_3248.JPG

IMG_3275.JPG

25 minutes ago, Tadusia.L pranešimas:

Gražios ilgos varpos pas jus :) Aš matyt kažką prisidirbęs būsiu, nes ant varpos tik po ~14 segmentu. Pas kaimyną kur jokių purškalų apart herbicido nematę ir tai po 16-18 nors vaizdas prastesnis buvo visa laiką. Arba per daug noriu iš savo žemelės. Ką kolegos galvoja kaip kviečiai? Kairė varpa kaimyno.

IMG_3246.JPG

IMG_3247.JPG

IMG_3248.JPG

IMG_3275.JPG

reguliatoriaus gal padauginai arba nelaiku naudojai, bet nežiūrint varpų pasėlis tankus , tolygus , gražu.

skagenas desinej ir Julius kairej. Abu visko gavo vienodai, tikJulius buvo biednas kažkaip ilgą laiką, bet dabar pasivijo ir puikiai atrodo, segmentai irgi nelabai skaičiumi skiriasi, tik varpos forma. Kaip suprantu, viskas čia ok su dydžiu

kvieciai.thumb.jpg.2c707e5ed161b7ea12c9097a3d8cbaa1.jpg

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti