Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

prieš valandą, Rimvydas1 pranešimas:

Greiti laikau 12km/h  jokiu bedu nera, lekiant virs 15km/h tada viena kita seklavamzdi uzkisdavo, bet ce ner ka diskutuot. Ses dar zmones su rapidais eile metu kaip ir bus gaminamos jos kol pirks tikrai gera sejama, o jus egzpertai sekit su savo "kurt"ais ir toliau.

Jei būčiau nesėjęs su rapidu ir trąšom septynis sezonus, tai galėtum man protelį paknist. O dabar praleidai progą patylėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Jei būčiau nesėjęs su rapidu ir trąšom septynis sezonus, tai galėtum man protelį paknist. O dabar praleidai progą patylėt.

nesuprantu kas tau negerai rapidas ir trašos,pats sejau gal 8 metus,problema tik jei yra smulkiai sušokusiu trąšų,tada užkišdavo sietą,aišku jei trąša ne vienoj granulej tada problema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Dyleris, kai akcija dalims žiemą. Bet šiaip tos įvorės mažai ką padeda. Reikia apvirinti ir aptekinti tas kojas (kur foto parodyta), tada ir rezultatas jaučiamas. Ir turi aptekinti taip, kad pokiečiai susimautų, nes jei laisvai, tai darbas per niek būna, nes per pavasario sėja vėl išdils. Iš partirties sakau, ardysiu ir tvarkysiu šią vietą jau antrą kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , tadasg pranešimas:

Dyleris, kai akcija dalims žiemą. Bet šiaip tos įvorės mažai ką padeda. Reikia apvirinti ir aptekinti tas kojas (kur foto parodyta), tada ir rezultatas jaučiamas. Ir turi aptekinti taip, kad pokiečiai susimautų, nes jei laisvai, tai darbas per niek būna, nes per pavasario sėja vėl išdils. Iš partirties sakau, ardysiu ir tvarkysiu šią vietą jau antrą kartą.

Kas restauruoja kojas, nes ne visi gali aptekinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , tadasg pranešimas:

Dyleris, kai akcija dalims žiemą. Bet šiaip tos įvorės mažai ką padeda. Reikia apvirinti ir aptekinti tas kojas (kur foto parodyta), tada ir rezultatas jaučiamas. Ir turi aptekinti taip, kad pokiečiai susimautų, nes jei laisvai, tai darbas per niek būna, nes per pavasario sėja vėl išdils. Iš partirties sakau, ardysiu ir tvarkysiu šią vietą jau antrą kartą.

Aš šiemet norėjau iškalt kaišti kur visa ta galva prie dišliaus tvirtinasi, tai užsiroviau ant to kaiščio, net neisivaizdavau, kad tokia chaltūra galima sugalvot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , viktorass pranešimas:

Aš šiemet norėjau iškalt kaišti kur visa ta galva prie dišliaus tvirtinasi, tai užsiroviau ant to kaiščio, net neisivaizdavau, kad tokia chaltūra galima sugalvot.

Jo tas kaištis sedi ten gerai, teks nupjaut ir po presu kišt, nes su kuvalda nenekrust

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , audrius0322 pranešimas:

Taigi dišlius iš rėmo išsitraukia, du varžtus atsukus, kur reguliuojasi tankinimo ratų atstumas nuo sėjamosios

Nu kad jis isitraukia tai aš suprantu, tik dar nebandžiau, bet jau girdėjau kaip jis ten isitraukia, bet tai man i galva netelpa norint viena kaištuka išimt reikia aparaturos už kelis tūkstančius, ble visi pizdavoja lenkus bet tiem atleidžiama o čia... tai ta dišliu išlupus su audine ar kokiu pasatu nepaveši, net i hilux netilps, reik beveik kamazo ir dar su kranu, kad ikelt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, uk.Povilas pranešimas:

Kas restauruoja kojas, nes ne visi gali aptekinti

Didelės staklės. Pjauni tą koją ties linkimu, kiši į stakles ir aptekini. Kitokių būdu nėra. Turi daryti kietai, nes sudėjus naujas įvores, turi įsikalti ta koja. Jei susimaus, tai greitai per metus vėl sudils. Pirmą kartą per laisvai pasidariau, tai du metai ir vėl tvarkyti reikia.

Prieš 21 valandų, viktorass pranešimas:

Aš šiemet norėjau iškalt kaišti kur visa ta galva prie dišliaus tvirtinasi, tai užsiroviau ant to kaiščio, net neisivaizdavau, kad tokia chaltūra galima sugalvot.

o tą kaišti prieš porą metų gan lengviai iškaliau, nebuvo problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , uk.Povilas pranešimas:

Apvestas nr. 9 kaištis neišsikala teks pjaut ir tada ištraukus dišliu kišt po presu išpresuoti

Nr. 5 kaištis turėtu išsikalti nesunkiai

Bet jau kainos tu kaiščiu tai kosmosas virš 100 € vnt.

20181112_195845.jpg

Aš tai su 5 nr vargau kol iškaliau ,9 nr nesunkiai išsikalė.Okas nors bandet 21nr.restauruoti? Ivores nr17 sudėjau naujas bet klibejimas vistiek yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, pauliuxs pranešimas:

Aš tai su 5 nr vargau kol iškaliau ,9 nr nesunkiai išsikalė.Okas nors bandet 21nr.restauruoti? Ivores nr17 sudėjau naujas bet klibejimas vistiek yra.

tai gi keli postai aukščiau diskutavom ir aš minėjau, kad reikia apvirinti tas kojas ir paskui aptekinti, bei padaryti kad kietai susimautu 21 su 18. O aptekinimui, tai reikia pjauti 21 koja ties linkimu ir į stakles. Girdėjau, kad kiti nepjaudami, su bulgarke šlifuoja. Aš pjoviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...