Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

Sveiki ūkininkai :) Šita, jūs čia geriau patyrę, aš mažiukas. Sakykite prašau, kada tinkamiausias metas pirkti trašas. Čia spalį berods tevukas buvo gaves pasiūlymą kone 20 euru pigiau nei kad dabar yra. Tai grūzina mane kone kasdien, perkam dabar ar laukiam, bijom kad dar labiau pabrangs.
Ka pasakys labiau patyrę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , lobis pranešimas:

Sveiki ūkininkai :) Šita, jūs čia geriau patyrę, aš mažiukas. Sakykite prašau, kada tinkamiausias metas pirkti trašas. Čia spalį berods tevukas buvo gaves pasiūlymą kone 20 euru pigiau nei kad dabar yra. Tai grūzina mane kone kasdien, perkam dabar ar laukiam, bijom kad dar labiau pabrangs.
Ka pasakys labiau patyrę?

As tai visad perku lapkricio-gruodzio menesi del pvm islyginimo.  Reikejo pirkti liepos menesi, tada pigiausios trasos buvo. Tavo atveju tai laukciau pavasario.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, lobis pranešimas:

Sveiki ūkininkai :) Šita, jūs čia geriau patyrę, aš mažiukas. Sakykite prašau, kada tinkamiausias metas pirkti trašas. Čia spalį berods tevukas buvo gaves pasiūlymą kone 20 euru pigiau nei kad dabar yra. Tai grūzina mane kone kasdien, perkam dabar ar laukiam, bijom kad dar labiau pabrangs.
Ka pasakys labiau patyrę?

as tai manau kad tinkamiausio laiko near kada jos pigiausios turi sekti rinkas,firmas ,kolegu pasisakymus pvz siemet kaip ir perniai pigios trasos buvo liepos rugpjucio menesiais todel dalis trasu jau uzsakyta ,kompleksines ana savaite uzsakyta del PVM islyginimo kita dalis bus tikriausiai perkama po nauju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, ramunas.s pranešimas:

kad nelabai jos sukile... pernai pirkau tokiu laiku trasas tai salietra buvo po 180 kiti eme link pavasario mokejo 250.. taip kad nevisada tai galioja:)

Klysti tokiu laiku jau apie 200€ kainavo. 

Spalio 5d pirkau tai po 180€ gavau, o po 5d jau 193€ sieke ir kilo toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-11-29 at 13:53, Remse pranešimas:

As tai visad perku lapkricio-gruodzio menesi del pvm islyginimo.  Reikejo pirkti liepos menesi, tada pigiausios trasos buvo. Tavo atveju tai laukciau pavasario.

kodėl apgaudinėjate valstybe nejaugi pirkote todėl kad pvm mažiau mokėtumėte.aš ti pirkau del ta nes bijau kad brings.:romance-caress:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...