Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Litagra grudus kuriuos buvo galima parduoti kainorascio kaina iki 02 15 savo nuoziura 02 07 nukritus birzai pardave po 120 eur ir kai 02 15 buvo puse velnio. Jau derybos su jais buvo per velyvos. Graziai suzaide viska atliko pagals sutarti kaip buvo surasyta., bet dar nei viena lietuvoj firma taip naglai nepasinaudojo susidariusia padetim, kiek teko bendrauti per tiek metu., is litagros jau daug metu perkam "chemija" , bet panasus atvejis esant blogai sitaucijai nors truputi susimazint pelna ne ju strategija. Daugiau kieme nebus jokio ju atstovo. Tikrai esu patenkintas kitu firmu grudu supirkeju kur is "A" raides prasideda ir panasiu darbu., vien del to kad yra kitos firmos grudu supirkime ir chemijos pardavime., tokios nesamones litagrai pavyko pirma ir paskutini karta su manim.. Gal kiti ka irgi turi pasipasakot., nereikia tylet uztenka tik viesumo kas ko neivykde, nesumokejo. Lietuva maza salis galim nuo kenkeju apsivalyti kalbedami apie panasius atvejus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pauliau radvila, pradėkite kalbėti nuo to, kad greičiausiai padėjote saugoti kviečius litagrai (kaip ir aš 250 t) pagal matif vasario mėn biržos formule priklausomai nuo kokybės. Bandau spėti, kad pagrindas buvo antra klasė ir gavote 120 eur/t avansą. Dabar nepamenu tos formulės, bet bent jau aš buvau supažindintas, kad jei nukris kaina biržoje ir galutinė kaina perskaičiavus pagal formules, sieks avanso dydį, grūdai automatiškai bus fiksuojami ta kainą tą pačią dieną. Greičiausiai Jūs to nežinojote.

Kadangi mano grūdai saugojime guli extra, aš tokio skambučio nesulaukiau. Negaliu tvirtai teigti kaip kitur, bet man litagros vadybininkas yra minėjęs, kad būtų galimybė pratęsti saugojimą iki numatyto termino - vasario 28 dienos - prisiimant riziką sau, jog jei nukris žemiau, skirtumą susimokės ūkininkas.

Pats asmeniškai neturėjau tokio reikalo, bet geras draugas turi pasidėjęs 800 t 2 klasės kviečių, sulaukė tokio pačio skambučio, klausė manęs ką daryti, kvietė atvykti ir pasirašyti sutartis. Vakare kalbėjome, ir minėjo kad nieko nesirašė ir paliko laukti iki galutinio termino. Dar perklausiu ryt, kaip tiksliai baigėsi situacija.

Tiesiog noriu pasakyti, kad galima pabandyti visokių variantų pasiklausti vadybos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Litagra grudus kuriuos buvo galima parduoti kainorascio kaina iki 02 15 savo nuoziura 02 07 nukritus birzai pardave po 120 eur ir kai 02 15 buvo puse velnio. Jau derybos su jais buvo per velyvos. Graziai suzaide viska atliko pagals sutarti kaip buvo surasyta., bet dar nei viena lietuvoj firma taip naglai nepasinaudojo susidariusia padetim, kiek teko bendrauti per tiek metu., is litagros jau daug metu perkam "chemija" , bet panasus atvejis esant blogai sitaucijai nors truputi susimazint pelna ne ju strategija. Daugiau kieme nebus jokio ju atstovo. Tikrai esu patenkintas kitu firmu grudu supirkeju kur is "A" raides prasideda ir panasiu darbu., vien del to kad yra kitos firmos grudu supirkime ir chemijos pardavime., tokios nesamones litagrai pavyko pirma ir paskutini karta su manim.. Gal kiti ka irgi turi pasipasakot., nereikia tylet uztenka tik viesumo kas ko neivykde, nesumokejo. Lietuva maza salis galim nuo kenkeju apsivalyti kalbedami apie panasius atvejus.

Praeita sezona daug kas nukentejo su to saugojimu nemokamai. Visa laime kad mano grudu kaina nenukrito iki 450Lt. Tai nuo to laiko as su jais nebezaidziu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas neturi sandeliu geriauses variantas pernai uzpernai gerai isejo loterija sita. Siemet nelabai isejo planas, bet kaip minejo supirkejai is A raides kaip minejo jei krenta kaina zemiau 120eur/t skirtuma jau ukininkui reikes damoket, ko pasekoje dave spyri i uzpakali kai nukrito iki 135 eur parduot. Ir pas A supirkejus zemiause kaina buvo 130, kai litagroj buvo 120 ir uzdare sandorius. Pas A geresnes kainos bet ir rizika prisimi siek tiek gal didesne, kad i minusa gali eit. Kainos fiksavimas iki balandzio 1 d ten sutartyse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Litagra grudus kuriuos buvo galima parduoti kainorascio kaina iki 02 15 savo nuoziura 02 07 nukritus birzai pardave po 120 eur ir kai 02 15 buvo puse velnio. Jau derybos su jais buvo per velyvos. Graziai suzaide viska atliko pagals sutarti kaip buvo surasyta., bet dar nei viena lietuvoj firma taip naglai nepasinaudojo susidariusia padetim, kiek teko bendrauti per tiek metu., is litagros jau daug metu perkam "chemija" , bet panasus atvejis esant blogai sitaucijai nors truputi susimazint pelna ne ju strategija. Daugiau kieme nebus jokio ju atstovo. Tikrai esu patenkintas kitu firmu grudu supirkeju kur is "A" raides prasideda ir panasiu darbu., vien del to kad yra kitos firmos grudu supirkime ir chemijos pardavime., tokios nesamones litagrai pavyko pirma ir paskutini karta su manim.. Gal kiti ka irgi turi pasipasakot., nereikia tylet uztenka tik viesumo kas ko neivykde, nesumokejo. Lietuva maza salis galim nuo kenkeju apsivalyti kalbedami apie panasius atvejus.

nesuprantu siule gi litagra 2kl. po 154 irgi bloga kaina matyt buvo  :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...