Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Gal ir nieko blogo tam agrokoncerne, bet kainos tai vienos maziausiu.

Agrokoncernui nuvezu pats, Baltic agro ir Malsena plius pasiima is kiemo. Tai net atmetus nuo kainos uz transporta (malsena plius - 7Eur/t), Malsenos plius ir Baltic agro kaina islieka aukstesnes arba susilygina su AgroKoncerno (sutaupau laika ir islaidas nuvezimui).

 

Zodziu mano reitingavimas butu:

 

1.Malsena plius

2.Baltic agro

3. Agrokoncernas

 

 

p.s Kedainiu aruodai irgi neblogai, tik kolkas su jais maziau reikalu turejau.

o kaip malsena plius atsiskaitimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkas su Kauno grūdais atsitiko.Anksčiau kaip ir nieko būdavo su atsiskaitymu ,o dabar 3 mėn pinigų nėra

as jiem daugiau ir nevesiu.isipisineja kaip turi buti,niekas neranda jokiu siuksliu,o tie randa,tai vel uz ka nors sugalvoja nuskaiciuot...man ir men velavo su atsiskaitymu,skambinau ne karta tai tipo programa neveike ir pan...kazkas negerai su jais ir nezadu jiem daugiau duot
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirasem grudu pardavimo sutarti, kaip ir su visais, II klasei, vadyba sake, kad kokia klase bus, uz tokia ir mokes. Issiveze ir be jokiu tyrimu uz II klase uzskaite, tipo tokiai buvom pasirase. Su nei viena firma tokiu nesamoniu ner buve.

 

Davei issivezt nesutares del klases? O kur veze, i elevatoriu ar i uosta tiesiai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I uosta veze. Kaip galima susitart klase? Gi visad rasai II klase, o kokia buna uz tokia ir sumoka. Veiksmas Telsiu rajone buvo.

O KG tikrai nupirko tuos bokstus telsiuose.

Man veze, tai atvaziavo, su zondu pabraidziojo po aruodus, padare tyrimus, tai va taip ir sutarem. Tik visa tai buvo pries 3 metus... gal vadyba "patobulejo" per ta laika, kad tokioj situacijoj atsidurei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...