Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, Jaunasis pranešimas:

ka kolegos darote su razienomis kur liks per ziema? dabar glifosta naudojat ar paliekat pavasariui? buvo kvieciai, bus pupos tiesiai i raziena. gal sakau geriau pavasariui palikt kad liktu tu gyvu sakneliu per ziema kas yra pabiru sudyge? 

Jei deklaruota ražienos ,dabar pūsti negalima ,sudekt gali,aš visada purškiu pavasari,nesvarbu ką sėsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , dumoju pranešimas:

Nesvarbu nei priešsėlis? Taip nusprendei ir pasakei, kad taip turi būti?

Priešsėlis svarbu.Nors ž.miežiui gal ir nelabai.Bet čia kiek suprantu kalba eina apie dirbimo būdą.Ir nieko aš nenusprendžiau,tiesiog bandau pasidalinti nuomone.Nebūtinai ji turi būti teisinga.O pačio kaip supratau,ji visad teisinga,ir kitokios būt negali...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , agronoms pranešimas:

Priešsėlis svarbu.Nors ž.miežiui gal ir nelabai.Bet čia kiek suprantu kalba eina apie dirbimo būdą.Ir nieko aš nenusprendžiau,tiesiog bandau pasidalinti nuomone.Nebūtinai ji turi būti teisinga.O pačio kaip supratau,ji visad teisinga,ir kitokios būt negali...

Čia ne dėl teisinga-neteisinga, bet pats faktas stebina, kad nežinant aplinkybių, padaroma išvada. Šiuo atveju jaučiasi ir nusistatymas prieš atitinkamą žemės dirbimo būdą. Leiskit paklausti, kokia patirtis tiesioginės sėjos technologijose?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, dumoju pranešimas:

Čia ne dėl teisinga-neteisinga, bet pats faktas stebina, kad nežinant aplinkybių, padaroma išvada. Šiuo atveju jaučiasi ir nusistatymas prieš atitinkamą žemės dirbimo būdą. Leiskit paklausti, kokia patirtis tiesioginės sėjos technologijose?

Šešeri metai.O tai daug ar mažai,jau pačiam spręsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, agronoms pranešimas:

Nežinau kas lemia,tiesiog tai išbandyta eilę metų.Šaltinio ir nebus,nes šaltinis pas mane durnoj galvoj.Kaip aš jį perkelsiu į virtualią erdvę?:-P

Čia su tokiom varkėm nepraslysi, tavo praktika niekis- reik statistikos ir mokslo žodžių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Jaunasis pranešimas:

ka kolegos darote su razienomis kur liks per ziema? dabar glifosta naudojat ar paliekat pavasariui? buvo kvieciai, bus pupos tiesiai i raziena. gal sakau geriau pavasariui palikt kad liktu tu gyvu sakneliu per ziema kas yra pabiru sudyge? 

Voluojam. Pavasari gliifosatas ir sėja

20211017_113244.jpg

Posėlis

20211017_113230.jpg

Ž. Miežiai 

20211101_122506.jpg

 

 

20211101_122458.jpg

Kviečiai

20211101_120722.jpg

20211002_174549.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, agronoms pranešimas:

Nežinau kas lemia,tiesiog tai išbandyta eilę metų.Šaltinio ir nebus,nes šaltinis pas mane durnoj galvoj.Kaip aš jį perkelsiu į virtualią erdvę?:-P

Nebent dėl temperatūrų. Judintoj greičiau sušyla dirva. Su pupom nereikia skubėt sėt. Pasisėjai vasaroju ir ant galo pupas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Vilius pranešimas:

Voluojam. Pavasari gliifosatas ir sėja

20211017_113244.jpg

Posėlis

20211017_113230.jpg

Ž. Miežiai 

20211101_122506.jpg

 

 

20211101_122458.jpg

Kviečiai

20211101_120722.jpg

20211002_174549.jpg

su poseliu viskas ok Viliau voluosim ir mes ir pavasari glifostas kur eis vasariniai mieziai bet su plikomis razienomis kur palikta tiesiog po kulimo galvoju kaip elgtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Jaunasis pranešimas:

su poseliu viskas ok Viliau voluosim ir mes ir pavasari glifostas kur eis vasariniai mieziai bet su plikomis razienomis kur palikta tiesiog po kulimo galvoju kaip elgtis

Palik. Sudygs dar pavasari kokia viena kita piktžolė ir nuglifossuosi. Dabar lai žaliuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...