Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

Mano galva strip till gali visi.

Ko tikrai reikia tai išmanyt šiek tiek chemijos produktus, kad neprisiaugint tokių piktžolių kaip takažolė, ta bent mano agregatui kelia nepatogumų.

Su no till, manau, subtilybių kur kas daugiau.

Bet aš taip pat esu itin patenkintas ir rezultatais ir tuo kas lieka po savikainos atskaitymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Andrew pranešimas:

Sveiki klausimas ar imanoma butu kazkokia juostine sejama prie 140 ag JD patemti gal ka rekomenduoti galit is patirties ? Nes uzkniso jau arimas kai nieko neina spetii

Pamiršk..  Prie 150ag neradau nieko tinkamo.... Padariau išvada:šiemet 200ag kieme, kitąmet agromash salvi  imsiu.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, voras pranešimas:

Mano galva strip till gali visi.

Ko tikrai reikia tai išmanyt šiek tiek chemijos produktus, kad neprisiaugint tokių piktžolių kaip takažolė, ta bent mano agregatui kelia nepatogumų.

Su no till, manau, subtilybių kur kas daugiau.

Bet aš taip pat esu itin patenkintas ir rezultatais ir tuo kas lieka po savikainos atskaitymo.

Jau turiu takažolės bet kol kas nekiša, diskas perpjauna.

Kaip agronomas sakė su striptilu turi daugiau galimybių mažiau bėdos prisidaryt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tyliai ramiai be diskusiju bandau pas save viename masyve bearimine - is esmes derliai ten geri, nors kai kas jau pirmais treciais metais linkejo mazesnio, shuduvos zoliu pavidale pilna, bet kazkaip su herbicidais tvarkomes, sliuzu - baisu su kroksais vaikscioti, ba galima issitiesti pilnu ugiu paslydus.... ir dar galeciau visokiu nesamoniu apie strip/no till, bet.... pinigu is lauko lieka daugiausiai, laiko atzvilgiu ir molio skaldymo galimybiu bei budu pasirinkimo eliminavimas privercia mastyti, todel treti metai ten vis dar bandysiu toliau sau irodineti kad ka tevai dare tai nebuvo tiesa.... Jei toliau pinigine is to lauko pilnes - sakyciau patikesiu jusu nuo garbinamu "siukslynu" notill :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, gediminaske pranešimas:

Pamiršk..  Prie 150ag neradau nieko tinkamo.... Padariau išvada:šiemet 200ag kieme, kitąmet agromash salvi  imsiu.... 

bus mažokai 200 ag prie salvio. Javam uzteks, bet rapsą sejant reikia 230-250 sakyciau, bent jau mano asmeninė patirtis tą rodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , dirmukas pranešimas:

bus mažokai 200 ag prie salvio. Javam uzteks, bet rapsą sejant reikia 230-250 sakyciau, bent jau mano asmeninė patirtis tą rodo

Turės užtekt...  Žinau kas su 110ag kariauja su salviu, va ten įdomu kaip sekas pajudinti, tavo 190 atrodė puse velnio kad traukia.... Bus kaip bus.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , gediminaske pranešimas:

Turės užtekt...  Žinau kas su 110ag kariauja su salviu, va ten įdomu kaip sekas pajudinti, tavo 190 atrodė puse velnio kad traukia.... Bus kaip bus.... 

Sėjant rapsa noraga 15-20cm max ir turėtų eit.

 

33cm tarpueilis strip till 35vnt/m norma

 

20210830_131455.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Ką tik, Vilius pranešimas:

Tiek striptille tiek no tille ypač no tilee turi būti puiki sėjomaina. Ar pas tave gera sėjomaina?  Čia vienas iš punktų.... kaip ir dauguma rašė daugiau darbo smegenim bet ne su traktoriu.

O pas tave ji gera?Ir tu jau taip drūtai pasikliauni savo smegenim?Aš tai savom šitoj vietoj ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , agronoms pranešimas:

O pas tave ji gera?Ir tu jau taip drūtai pasikliauni savo smegenim?Aš tai savom šitoj vietoj ne.

Gera. Yra kas pataria, neinu nuogas i dilgeles dirbant su juostine. Bet ir pačiam reikia domėtis, o info pilna.

Na bet senai išdiskutuota jau nebėra ko ir pasakyt belieka dalintis arba laimėjimais arba klaidom. Pamatysim kitamet nuimant derlių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Vilius pranešimas:

Gera. Yra kas pataria, neinu nuogas i dilgeles dirbant su juostine. Bet ir pačiam reikia domėtis, o info pilna.

Na bet senai išdiskutuota jau nebėra ko ir pasakyt belieka dalintis arba laimėjimais arba klaidom. Pamatysim kitamet nuimant derlių

Noretumem kad pasidalytumet geraja patirtimi - sejomaina.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , dzipas pranešimas:

Noretumem kad pasidalytumet geraja patirtimi - sejomaina.... 

Kažkur rašęs

1 Ž rapsas

2 Ž kviečiai

Posėlis

3 V miežiai

Posėlis

4 Pupos/ žirniai

5 ž Kviežiai./ ž. Miežiai

Posėlis kaip kokiais metais. Grikis facelija garstyčia ridikas saulėgraža aviža. Bet reiks kažko rimčiau užmiksuot  su Vytautu no till  reikz padiskutuot kur gauna ar pats maišo ar daly perka sumaišytu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Vilius pranešimas:

Kažkur rašęs

1 Ž rapsas

2 Ž kviečiai

Posėlis

3 V miežiai

Posėlis

4 Pupos/ žirniai

5 ž Kviežiai./ ž. Miežiai

Posėlis kaip kokiais metais. Grikis facelija garstyčia ridikas saulėgraža aviža. Bet reiks kažko rimčiau užmiksuot  su Vytautu no till  reikz padiskutuot kur gauna ar pats maišo ar daly perka sumaišytu

 

Kuo posėlį sėjat jei jau pilnai į strip-till perėjot? Su ta pačia juostine sęujamaja tikriausiai ekonomiškai nelabai apsimoka. Su akėtėlėm ražieninėm/ekologinėm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...