Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

prieš 10 minutes , gediminaske pranešimas:

O yra kokia strip-till sejamoji, su kuria susidorotu 150ag? Labiausiai norėtųsi agromasz salvis, bet kad žmogus jaučia arklių trūkumą su 190ag....ateina laikas keist sejamaja, bet su tokiais arkliais pasirinkimas "begalinis"... Sėjama 150ha....

Gal ir arklį pakeisti laikas ? Rudenį bandžiau focusa 3m tai kviečius sejant su 200ag, greitis 8-12km/h. Bet 3m nesąmonė, siauras darbinis plotis ir ilgis kai šieno baidares :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Juodas pranešimas:

Gal ir arklį pakeisti laikas ? Rudenį bandžiau focusa 3m tai kviečius sejant su 200ag, greitis 8-12km/h. Bet 3m nesąmonė, siauras darbinis plotis ir ilgis kai šieno baidares :D 

Tai kad visa bėda jog dar ne laikas.... O ir visa komplektą (traktorius+sejamoji) pakeist vienu metu prie 150ha- ne juokas.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, voras pranešimas:

Netgi geresnis nei pas mane vienam hektarui išskaičiavus.

Tiek, kad tie 3 metrai tai tokie trys metrai, kad .... :icon-razz:

Psichologinis barjeras. :D

3m 150ha

6m 300ha

9m 450ha

12m 600ha 

Manau daugumanbet iki 1000ha apsėja su viena 6m sėjamaja. Taip kad jei tik kišenė neša imt ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Witalikas pranešimas:

Manau daugiau pasesi nei 1ha i valanda. Su 3m sejama.

su rapinu 3m pas mane gaunasi 2-2,5ha/h. Nuo lauko priklauso

Tai rudeni sejom su 3m focusu. Rodė 1,1ha i valanda, greitis lygumoje 10-12. Nu aišku dar buvo visokiu kliurku, reikėdavo persėti atskirus vaziavimus, nes kazkodel nenusileisdavo sėjimo diskai kartais, o kompas rodo, kad viskas gerai. Dar nemažai užsikišinėjo, nes buvo prastai šiaudai smulkinti ir dar varpio. Nesakau. kad blogas daiktas, tik reikia išmokti dirbti. Man didžiausias minusas, tai jos ilgis, o plotis tik 3m... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Juodas pranešimas:

Tai rudeni sejom su 3m focusu. Rodė 1,1ha i valanda, greitis lygumoje 10-12. Nu aišku dar buvo visokiu kliurku, reikėdavo persėti atskirus vaziavimus, nes kazkodel nenusileisdavo sėjimo diskai kartais, o kompas rodo, kad viskas gerai. Dar nemažai užsikišinėjo, nes buvo prastai šiaudai smulkinti ir dar varpio. Nesakau. kad blogas daiktas, tik reikia išmokti dirbti. Man didžiausias minusas, tai jos ilgis, o plotis tik 3m... :D

pirkti 4m ner logikos mano galva. 150ha tik. 
geriau ta skirtuma traktoriui devetui dadeti nuo 4m i 3m sejama. Ir dykas pasiseji ir fsio. 
12dienu po 10h ir fsio. Dykas

Zinoma jai yra galimybe, tai tik uz 4m ar ne 6m sejama. Svarbu yra valiutos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

Tai rudeni sejom su 3m focusu. Rodė 1,1ha i valanda, greitis lygumoje 10-12. Nu aišku dar buvo visokiu kliurku, reikėdavo persėti atskirus vaziavimus, nes kazkodel nenusileisdavo sėjimo diskai kartais, o kompas rodo, kad viskas gerai. Dar nemažai užsikišinėjo, nes buvo prastai šiaudai smulkinti ir dar varpio. Nesakau. kad blogas daiktas, tik reikia išmokti dirbti. Man didžiausias minusas, tai jos ilgis, o plotis tik 3m... :D

Nuleidus hidro pora turi būti įjungta į plaukiojančią padėtį, ne kitaip!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-02-09 at 09:31, Vilius pranešimas:

Psichologinis barjeras. :D

3m 150ha

6m 300ha

9m 450ha

12m 600ha 

Manau daugumanbet iki 1000ha apsėja su viena 6m sėjamaja. Taip kad jei tik kišenė neša imt ir viskas

Praėjusį rudenį su 3 m pasėjau apie 400 ha. Rapso apie 180 ha ir kviečių apie 200 ha. buvo tik kelios dienos, kad dirbčiau ilgiau nei kokias 8 valandas. jei normaliai dirbant tai net ir ant mažų laukelių galima 15-18 ha per dieną pasėt. O dėl sėjimo spartos tai striptilas ir notilas lenkia visu kitus būdus. Kol kaimynai su plūgais ir skutikais ruošia dirvą ją džiovindami (ypač paskutiniais metais) tu sau neskubėdamas 1-1,5 ha/h sėji ir vargo nematai. Praėjusį sezoną traktorius su kuriui vežu grūdus, skutu ražienas ir sėju, įsukau apie 350 motoh. Mano manymų sparta nebloga, aišku dar pridėkim tai, kad visas sėjimo procesas apsiėjo su dviem rankom ir viena subine ant sėdynės. Seniau su broliu 2-3 savaites neišlipdavom iš traktorių, dabar po javapjūtės brolis sėda į fūrą ir padeda kitiem taip pildydamas savo ir mano piniginę :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , dirmukas pranešimas:

Praėjusį rudenį su 3 m pasėjau apie 400 ha. Rapso apie 180 ha ir kviečių apie 200 ha. buvo tik kelios dienos, kad dirbčiau ilgiau nei kokias 8 valandas. jei normaliai dirbant tai net ir ant mažų laukelių galima 15-18 ha per dieną pasėt. O dėl sėjimo spartos tai striptilas ir notilas lenkia visu kitus būdus. Kol kaimynai su plūgais ir skutikais ruošia dirvą ją džiovindami (ypač paskutiniais metais) tu sau neskubėdamas 1-1,5 ha/h sėji ir vargo nematai. Praėjusį sezoną traktorius su kuriui vežu grūdus, skutu ražienas ir sėju, įsukau apie 350 motoh. Mano manymų sparta nebloga, aišku dar pridėkim tai, kad visas sėjimo procesas apsiėjo su dviem rankom ir viena subine ant sėdynės. Seniau su broliu 2-3 savaites neišlipdavom iš traktorių, dabar po javapjūtės brolis sėda į fūrą ir padeda kitiem taip pildydamas savo ir mano piniginę :D

Komercini jau turiu striptilinės 4m sėjamosios tik finansai nelabai leidžia o i bankus dar nelendu  su 150ha sunkoka pirkt tokius daiktus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...