Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

prieš 12 minutes , arimas pranešimas:

viskas čia gerai, man atrodo kad mes normaliai susišnekam,  papraščiausia  kukurūzai , rapsai , burokai,  vizualiai gerai matosi nedirbti tapueiliai o su grūdinėm klausimas.  nuo kokio siauriausio tarpueilio dar skaitosi strip tilas, o nuo kokio skutimas, arba dar kaip jį ten pavadinsim. Čia kur pas mane yra kurmis su vėderiu aš neskaitau kad čia striptilas.

No til laboratorija plačiais tarpueiliais tris metus darė bandymus nei vienais metais negavo didesnio arba tokio pat derliaus nei su siaurais.visada nuo 200kg iki pustonio mažiau.. Vadinasi ir tarpueiliai turi buti siauri.o ir juostinėjės sėjos pavadinime niekur nėra apibrėžtas tarpueilio plotis ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , arimas pranešimas:

   Pažiurėk  įrašą kur įdėjau atidžiai, kur nufilmuota iš šono, kad sutalpintum 7 tonas šiaudų reikia turėt tarpueilių tarpą kad neužkimštu. Ankščiau sėjau 60cm dabar 50. Siauriau  nebedarysiu. Tarp kitko mzurio rapso sėjamoji yra ant 60cm kurmio o dabartinis modelis daug universalesnis, gali kviečius sėt dėl to jis ir populiarus tarp tų fanų kurie ja patikėjo.  Beje nei viena sėjamoji be diskų priekyje per šiaudus nevažiuoja, dar ir diskai turi būt nebetkokie.

Tai mane ir domina kokie agregatai geriausiai dorojasi su šiaudų problema, nes kažkada reikės vienokio ar kitokio agregato,  bet vėl jei reti tarpai tai kviečiam ne kažin kas. dabar kai čia vyksta ivairios diskusijos apie tarpueilius ir daug įvairių nuomonių yra, šiandien žiūrėjau apie lenku čaikovski sėjama tai ten pas juos gana plati eilutė pakriko sėjimo ir žinoma išvardijo krūva pliusu, kitam filmuke jau kažkoks ukrainietis aiškima, kad nėr geriau kaip 30cm tarpas kviečiam, tipo ventilacija, saulės šviesa ir t.t...ir visi teisus, nebandyk prieštaraut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , grazbek pranešimas:

No til laboratorija plačiais tarpueiliais tris metus darė bandymus nei vienais metais negavo didesnio arba tokio pat derliaus nei su siaurais.visada nuo 200kg iki pustonio mažiau.. Vadinasi ir tarpueiliai turi buti siauri.o ir juostinėjės sėjos pavadinime niekur nėra apibrėžtas tarpueilio plotis ....

Matai, aš toks padaras kad nelabai tikiu tom laboratorijom, mano laukai mano laboratorija, čia tiek yra skirtingu faktorių, kad ..... Dotnuvos LAMSe daro  įvairius bandymus. Man užtektu jų kontrolinio laukelio derliaus 70 balu žemėje.  Apie tarpueilių plotį, yra toks terminas "technologinių vėžų efektas"  Pasikalbam,  ką idomaus apie jį teko girdėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , viktorass pranešimas:

Tai mane ir domina kokie agregatai geriausiai dorojasi su šiaudų problema, nes kažkada reikės vienokio ar kitokio agregato,  bet vėl jei reti tarpai tai kviečiam ne kažin kas. dabar kai čia vyksta ivairios diskusijos apie tarpueilius ir daug įvairių nuomonių yra, šiandien žiūrėjau apie lenku čaikovski sėjama tai ten pas juos gana plati eilutė pakriko sėjimo ir žinoma išvardijo krūva pliusu, kitam filmuke jau kažkoks ukrainietis aiškima, kad nėr geriau kaip 30cm tarpas kviečiam, tipo ventilacija, saulės šviesa ir t.t...ir visi teisus, nebandyk prieštaraut

Prieštaraut ir nebūtina, tereikia įsiklausyt. Kiekvienas sako tiesą kuri jam patiko konkrečiu jo atvėju. Bendros tiesos nėra. Tereikia iš visų susirinkt po truputi kas tau tinka ir bus pačio tiesa. Augalų augime yra fiziologiniai dėsniai kurie ir apsprendžia jo vystimosi ypatumus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , arimas pranešimas:

Prieštaraut ir nebūtina, tereikia įsiklausyt. Kiekvienas sako tiesą kuri jam patiko konkrečiu jo atvėju. Bendros tiesos nėra. Tereikia iš visų susirinkt po truputi kas tau tinka ir bus pačio tiesa. Augalų augime yra fiziologiniai dėsniai kurie ir apsprendžia jo vystimosi ypatumus. 

Tikrai taip. O  ka manote apie tas lenkiškas čaikovsi sėjamas jei lyginant su mzuri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, arimas pranešimas:

   Fosforą , kalį atiduodu palei žemėlapius. Lyderio duodu po 200kg, čia kaip startinis eina. Kokia trąša geriau tiktu ir kiek ? nežinau, reikia atsirinkt . dar nedaėjau iki jų. Dariau  bandymą su skystom ir be jų, tai matosi vizualiai iki pat žydėjimo

Laistot ar purškiat, Lyderį? Iki kokio tarpsnio galima atiduoti, kad būtų dar nauda augalui? 
Aš 16-tuko startui duodu, gal protingiau būtų į skystas iškeisti? (Kalbu apie žiemkenčių trešimą pavasarį)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , viktorass pranešimas:

Tikrai taip. O  ka manote apie tas lenkiškas čaikovsi sėjamas jei lyginant su mzuri.

Mzuri dabar irgi lenkijoj gaminama, perpirko. čaikovskio gyvo nemačiau, tecnologiniai sprendimai manau neblogi, reiktu bandyt . paveiksliuke viena , naturoij kita, Pagal agregato reklama kaina turėtu būt komosas. Ignas kiek žinau ja domėjosi, matė gyva, gal jis galėtu konkrečiau papasakot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , arimas pranešimas:

Mzuri dabar irgi lenkijoj gaminama, perpirko. čaikovskio gyvo nemačiau, tecnologiniai sprendimai manau neblogi, reiktu bandyt . paveiksliuke viena , naturoij kita, Pagal agregato reklama kaina turėtu būt komosas. Ignas kiek žinau ja domėjosi, matė gyva, gal jis galėtu konkrečiau papasakot

Net buvo video  Ignas susukes. Bet ištrynė , gaila

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Witalikas pranešimas:

Laistot ar purškiat, Lyderį? Iki kokio tarpsnio galima atiduoti, kad būtų dar nauda augalui? 
Aš 16-tuko startui duodu, gal protingiau būtų į skystas iškeisti? 

Pirmiausia reiktu su pačiu padiskutuot kas yra startinė trąša, galvoju kaip trumpiau paaiškint nes čia tema visam vakarui. Palei pavadinimą  "Startinės". Sėkla  žemėje guli,  išbrinksta ,išleidžia šaknis , tol kol gemale yra maisto medžiagų tol šaknys auga, kai maisto medžiagos baigiasi tada persijungia į šaknų darbą . Va toij vietoj reikalinga startinė trąša, kad augalas gerai startuotu, būtų stiprus. Iš to išeinant reikalinga atitinkama traša atitinkamoij vietoij, šaknų zonoij.  Renkantis trašas reikia žiurėt kada ir kaip jos atsipalaiduoja. Paprastas bandymas ,pasiimat po saujelę trašų suviniojat i drėgna skudura ir žiurit kada pradės tirp.  Manau kad augalas bus didelis kol 16 ištirps, tai ar ja galim vadint startine. Skystos yra paruoštos augalui maitintis. Pas mane jos pasiduoda už kojos prieš tankinimo volą .6 skylių čiurkšlinis purkštukas. 10-15 cm pločiu . Gal ką suprasi iš tos rašliavos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , arimas pranešimas:

tam video senas volas, jis netolygiai tankina dirva sėklai, Kas tave konkrečiai domina pavasarį

Mane pavasarį domina, papildomas PK padavimas žiemkenčiam. 
Bet matau, turbų nesamonę darau. Kad beriu 16-tuka. 
Reik is rudens atiduoti visą planuotą PK kiekį. Su sejama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Mane pavasarį domina, papildomas PK padavimas žiemkenčiam. 
Bet matau, turbų nesamonę darau. Kad beriu 16-tuka. 
Reik is rudens atiduoti visą planuotą PK kiekį. Su sejama

Žiurint koks pavasaris ir vasara, jei drėgmės daug , tai kažką pamaitins, bet nemanau kad tai būtų ekonomiškas sprendimas. 31 fazėj augalas palei turimas maisto medžiagas suformuoja varpute su atitinkamu skaičium grudų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , arimas pranešimas:

Žiurint koks pavasaris ir vasara, jei drėgmės daug , tai kažką pamaitins, bet nemanau kad tai būtų ekonomiškas sprendimas. 31 fazėj augalas palei turimas maisto medžiagas suformuoja varpute su atitinkamu skaičium grudų

Bet kai eilė metų, balansas pasidarė. Dalį paima dalis naujam derliui lieka. 
Reiks keisti savo technologija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Witalikas pranešimas:

Nes sėjama su trašom. Vienu šūviu du zuikiai

Dėl dvieju zuikiu tai dar neaišku, čia kaip pažiūrėsi. Kiek suprantu tai pavasari vis vien važiuoji su barstytuvu, kad išbert 16-16-16, tai jei iš rudens atiduotum npk su barstytuvu nereikėtu pavasari gaišt laiko ir trašos normaliai suveiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , viktorass pranešimas:

Dėl dvieju zuikiu tai dar neaišku, čia kaip pažiūrėsi. Kiek suprantu tai pavasari vis vien važiuoji su barstytuvu, kad išbert 16-16-16, tai jei iš rudens atiduotum npk su barstytuvu nereikėtu pavasari gaišt laiko ir trašos normaliai suveiktu.

Manau šituo atveju reiktų 16-16-16 pamiršti ir išsirinkti 15-15-15+10,5S. Kaina kiek teko domėtis panaši arba net 15 liktuko naudai. Javams sieros poreikį puikiai galima būtų pasitenkinti ir atsisakyt sulfato.  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , viktorass pranešimas:

Dėl dvieju zuikiu tai dar neaišku, čia kaip pažiūrėsi. Kiek suprantu tai pavasari vis vien važiuoji su barstytuvu, kad išbert 16-16-16, tai jei iš rudens atiduotum npk su barstytuvu nereikėtu pavasari gaišt laiko ir trašos normaliai suveiktu.

Rudenį atiduodu su sėjama NPK (10-26-26)-200-250kg/ha. Plius papildomai su batstytuvu dar beriu 16-tuko. 150-200kg/ha. Pavasarį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Minduksx pranešimas:

Apie tech vėžiu efektą girdėt nieko neteko bet savo laukuose kiekvieną meta matau kaip prie pat tech vėžiu esancioj eilutėj kviečiu varpos būna ilgesnės, stambesnės, lapai platesni, tai galvoju čia dėl šviesos, mažesnės konkurencijos?

Teisingai galvoji 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...