Jump to content

ar beverta ukinkauti?


Mindaugass

Recommended Posts

  • Atsakymai 98
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

yra vienas "bet"....

tai medienos kaina... ir malku kaina....

kazkada, uz mediena 7 aru siltnamiui, sumokejau gal 200litu....

malku uz tiek 8 priekabas parsiveziau...

esu girdejes, kad zmogus, siltnamiu kurenimui, sunaudojo vagona angliu, ir skindavo pridavimui po 7 litus, per savaite tona. koks buvo konkretus pelnas, nezinau....

esu is 7 aru "isemes" 11 klt. cia pajamos....

Tai zinai, jei imanoma tai geriau statyt ne medini, tik reik paskaiciuot ar apsimokes ir kada atsipirks (atsipirkima galima skaiciuot kaip savo darbo ir laiko sutaupyma), o sildyma jei nemazas siltnamis tai manau geriausia butu planuoti siaudais kurenama, bet cia irgi jau reik gerai viska susiskaiciuoti per kiek laiko atsipirks investicija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku tikrai darosi, bent tiek gerai kad dirbu valdiskam darbe. Su grudais tikrai striuka kainos nekyla

Kokio dydžio tavo ūkis :icon-question: Kiek pamenu dar ir nemažai melžiamų karvių laikai...kaip spėji dar ir furistu dirbti :icon-question:

Mano ukis isviso yra 150ha, turiu siuo metu 59melziamas. Dirba darbininkas-siuo metu 1, bet ieskau antro, brolis prikimba jei turi laiko.Kas liecia furisto duona man atrodo, kad artimiausiu metu tapsiu be darbo nes masiskai naikina etatus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku tikrai darosi, bent tiek gerai kad dirbu valdiskam darbe. Su grudais tikrai striuka kainos nekyla

Kokio dydžio tavo ūkis :icon-question: Kiek pamenu dar ir nemažai melžiamų karvių laikai...kaip spėji dar ir furistu dirbti :icon-question:

Mano ukis isviso yra 150ha, turiu siuo metu 59melziamas. Dirba darbininkas-siuo metu 1, bet ieskau antro, brolis prikimba jei turi laiko.Kas liecia furisto duona man atrodo, kad artimiausiu metu tapsiu be darbo nes masiskai naikina etatus.

Ūkis didelis.Kaip suspėji kai reikia ir į reisą važiuoti ir pašarus ruošti :icon-question: Kiti furistai po 6mėn. namo negrįžta...gal tavo reisai netolimi :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku tikrai darosi, bent tiek gerai kad dirbu valdiskam darbe. Su grudais tikrai striuka kainos nekyla

Kokio dydžio tavo ūkis :icon-question: Kiek pamenu dar ir nemažai melžiamų karvių laikai...kaip spėji dar ir furistu dirbti :icon-question:

Mano ukis isviso yra 150ha, turiu siuo metu 59melziamas. Dirba darbininkas-siuo metu 1, bet ieskau antro, brolis prikimba jei turi laiko.Kas liecia furisto duona man atrodo, kad artimiausiu metu tapsiu be darbo nes masiskai naikina etatus.

Ūkis didelis.Kaip suspėji kai reikia ir į reisą važiuoti ir pašarus ruošti :icon-question: Kiti furistai po 6mėn. namo negrįžta...gal tavo reisai netolimi :icon-question:

Vasara pasiimu atostogas, kadangi naudoju ritinine technologija pasaru ruosimas ilgai netrunka, sunus dirba pasaru ruosime jei as negaliu.Reisai daugiausia buna i Vokietija arba Ukraina.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

50 ha ir nedirbant bet ja isnuomavus galima 10000Lt per metus gauti :D

zeme pardavus o pinigus padejus i banka uz kokius 5% gautus dar didesne suma, tai kad zeme manau daugelis is idejos dirba :D

Gryna tiesa ir aš kažkaip šymet tik tokius varijantus buvau paskaičiavęs, o anksčiau net nekildavo tokios mintys. Kaži ką čia gali reikšt. :icon-rolleyes::lol: Bet toks var galimas tik neturint skolų ir kai žemė nuosava. :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kažkokia betvarkė. Jau senokai parduotuvėje mačiau lietuviškų daržovių, gal tik kopūstai. Vien olandija, italija, egiptas , marokas. Tik prieš kelias dienas atsirado lt bulvės ir morkos. Tai kur čia "šuo pakastas"? Aš jau geriau mokėsiu 2x brangiau, bet pirksiu lietuviska, nes ne tik skaniau man, bet ir organizmas geriau toleruoja, o tai nuo latvisku morku ir olandisku pomidoru tryda leidzia :icon-mad

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomus kaikurių mastymas,nesupykit jau ant manęs kvailio.Reiškia jeigu dirbi 10 ha,tai grynas nuostolis,jeigu 200 ha,tai jau pelnas.(turėjau galvoj paprasčiausius javus)Tai gal kas galėtų man paaiškint tą pelno sąvoką?Mano durna galva tai atrodytų jeigu 10 ha neš nuostolį,tai ir 200,tik didesnį.Ar čia jau pasikeitė ekonominiai dėsniai,ir pavirto žemdirbiškais,kurie l.skiriasi nuo įprastinių...(nes kur tik bepakalbinsi žemdirbį,jam visad amžinos bėdos).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kažkokia betvarkė. Jau senokai parduotuvėje mačiau lietuviškų daržovių, gal tik kopūstai. Vien olandija, italija, egiptas , marokas. Tik prieš kelias dienas atsirado lt bulvės ir morkos. Tai kur čia "šuo pakastas"? Aš jau geriau mokėsiu 2x brangiau, bet pirksiu lietuviska, nes ne tik skaniau man, bet ir organizmas geriau toleruoja, o tai nuo latvisku morku ir olandisku pomidoru tryda leidzia :icon-mad

Be parduotuviu yra dar toks dalykas kaip turgus, pabandykit, gal patiks (bulviu, morku, buroku ir kopustu is lenkijos siemet neveza beveik). Aisku nera garantijos kad ten nebus lenkisko slamsto, bet reikia atsirinkti is ko ir ka pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu,naudingiausias ir efektyviausias toks plotas,kurį sugebi vienas,arba su kolega,arba iš bėdos turėdamas vieną pagalbininką apdirbti.

Jei turi per daug laisvo laiko,reiškia,galėtum daugiau uždirbti.Jei paminėtais variantais žmonių pajėgumo neužtenka,tai prasideda begalės papildomų ir nemalonių problemų. + galva įgauna sidabrinį atspalvį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..pritariu Vylukui ,- imk tiek,kiek gali apžiot -

.. o valstiietis ..10ha -200ha ..javai .. tai apie pelną -teks viską samdyt , su 10ha su javais neprasikursi, bet su daržovėm, šiltnamiais (ar matei Kėdainiuos prie šiltnamių naravios technikos :icon-question::icon-confused: gėlėm, ir t,t, manau pelnas iš tokio ukelio 10ha ,ne ko nusileistų 200 javų :D , gal klystų :icon-question::icon-confused: ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supraskit teisingai nesiūliau niekam augint tuose 10 ha javus,tik keistai atrodo kad vienam bus pelninga,kitam jau ne.O šiaip tai tą pelną daugumoj lemia savininko pilkosios masės apimtis...

javai ir 10ha prie kibiro turio pilkosios mases, susiraukslejusios neraliai, bus nuostolis, nesugebesi atnaujinti technikos parko ir t.t. nebent kooperacija bet tas dar vis ne lietuvai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supraskit teisingai nesiūliau niekam augint tuose 10 ha javus,tik keistai atrodo kad vienam bus pelninga,kitam jau ne.O šiaip tai tą pelną daugumoj lemia savininko pilkosios masės apimtis...

javai ir 10ha prie kibiro turio pilkosios mases, susiraukslejusios neraliai, bus nuostolis, nesugebesi atnaujinti technikos parko ir t.t. nebent kooperacija bet tas dar vis ne lietuvai

nesutinku turint kibirą pilkos mases iš 10 ha javu galima uždirbti. Kadangi neturiu to kibiro tai exprontu tik tiek sugalvojau: investuoji ne i technika o į troba ir įkuri stovykla norinčioms lieknėti prasuki PR ir Kauno ponios pačios tau mokės nerealias babkes, kad leistum su pjautuvais tuos 10 ha nukirsti :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesutinku turint kibira plkos mases is 10 ha javu galima uzdirbti. Kadangi neturiu to kibiro tai exprontu tik tiek sugalvojau: investuoji ne i technika o i troba ir ikuri stovykla norincioms suliekneti prasuki PR ir Kauno ponios pacios tau mokes merealias babkes, kad leistum su pjautuvais tuos 10 ha nukirsti :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: tai čia ir yra tas verslo planas (kurio žadėjai neatskleisti)kaip prasigyventi iš nedidelio ūkio :icon-question::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduosim dėžutę degtukų,gausim 1 centą pelno,parduosim namą,gausim 50000 LTL pelno.Ir tas ir tas,vistiek pelnas,tik kiekiai jo skirtingi.Ar anas jau bus nuostolis?Ne apie pragyvenimą ir prasigyvenimą kalba ėjo,o apie PELNINGUMĄ,ar jeigu moksliškiau,rentabilumą.

cia kalba kogero eina apie tai kad tas 1 centas anoks cia ir pelnas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Parduosim dėžutę degtukų,gausim 1 centą pelno,parduosim namą,gausim 50000 LTL pelno.Ir tas ir tas,vistiek pelnas,tik kiekiai jo skirtingi.Ar anas jau bus nuostolis?Ne apie pragyvenimą ir prasigyvenimą kalba ėjo,o apie PELNINGUMĄ,ar jeigu moksliškiau,rentabilumą.

Ne ekonomistas, bet pelningumas ir rentabilumas manau abi sąvokos pakankamai moksliškos, bet tikrai tai ne tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...