Jump to content

T-150 & Trainaitis


Filtras

Recommended Posts

  • Atsakymai 81
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tada negalima pirkti JD 7000 serijos nes ju motorai tiek kurie po 225 turi arkliu yra tie patys kur ir 120 arkliu turi. Remiantis sita logika. Cia kaip pavyzdelis tik.....
Tai jau apie 900 seriją išvis nėra ką kalbėt, tas pats variklis, o AG diapazonas vos ne 140 :lol:

Ten 13,5 litrų variklis.Tik "pumpe-duse" įpurškimas patikimumo įspūdžio tikrai nedaro.

Jei Fende, raso, kad 7.2 :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendui gal ir neatlaikys, bet mtz atlaiko :D

Kiek pamenu (apie mtz-1 nezinau), mtz 50, po to 80, ir t.t. bijau pameluot, bet dabra is to variklio ispaudzia 130 AG :)

Is tikro sunkvezimiu modifikacijose isspaudzia 140.

Litagroj ne toks variklis guli? Zilo ant emblemos uzrasyta

Gali but ten sunkveziminis variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada negalima pirkti JD 7000 serijos nes ju motorai tiek kurie po 225 turi arkliu yra tie patys kur ir 120 arkliu turi. Remiantis sita logika. Cia kaip pavyzdelis tik.....
Tai jau apie 900 seriją išvis nėra ką kalbėt, tas pats variklis, o AG diapazonas vos ne 140 :lol:

Ten 13,5 litrų variklis.Tik "pumpe-duse" įpurškimas patikimumo įspūdžio tikrai nedaro.

?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nesupratau minties,bet pasirodė,kad apie JD.
Buvo kalba apie Fendt 900 seriją, kur iš 7,14 l darbinio tūrio, padaro ir 215 ir 355 AG.

Jei tik galima visur Bulvinskis ikisa savo trigrasi ir kazka pries Fendt. Kazkaip galvoju kas tau yra? Tu juk Fendt net neturi, ir net nenorejai pirkti, apskritai barstytuva man atrodo esi nupirkes ir tiek. Is kur tiek negatyvumo? Ar tau asmeniskai mano persona nepatinka? :) O kai susitinkam tai kazkaip sypsaisi. Tipo draugelis :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nesupratau minties,bet pasirodė,kad apie JD.
Buvo kalba apie Fendt 900 seriją, kur iš 7,14 l darbinio tūrio, padaro ir 215 ir 355 AG.

Jei tik galima visur Bulvinskis ikisa savo trigrasi ir kazka pries Fendt. Kazkaip galvoju kas tau yra? Tu juk Fendt net neturi, ir net nenorejai pirkti, apskritai barstytuva man atrodo esi nupirkes ir tiek. Is kur tiek negatyvumo? Ar tau asmeniskai mano persona nepatinka? :) O kai susitinkam tai kazkaip sypsaisi. Tipo draugelis :lol:

Koks čia negatyvumas?Manau kad žmogus paprasčiausiai konstatuoja faktą.O jeigu jis ką nors nesupranta ar ne taip parašo tai manau vertėtų pataisyt ir įrodyt priešingai,tik ne paukščių,o visiem mirtingiem suprantama kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nesupratau minties,bet pasirodė,kad apie JD.
Buvo kalba apie Fendt 900 seriją, kur iš 7,14 l darbinio tūrio, padaro ir 215 ir 355 AG.

nu ir kad isspaudzia norejau paklausti :icon-question: man tai svarbu laiko tas variklis, o kiek kas ten ko prispaudes tai nekreipiu demesio svarbu traukia ir neluzta :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nuo kada Fendt pasidarė rytų gamybos traktorium?Bulvinykas teisus buvo,kur tik pažiūrėsi,ten Fendt.Kažkoks mažvaikiškumas,ar triznumas,atleiskit už išsireiškimą.Bet man ta markė jau dievaž darosi atstumianti.

Tu i visa sita tema paziurek. Jau nuo trecio posto diskutuoja chenra apie JD, Valtra ir t.t. :eusa-violin: Taip kad nebepyk ant to Fendt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

nespejau parasyt anoj temoj, tai rasau cia is naujo :)

kaip atsikirst ponui T i jo visus tauzalus:

sakyk, LZUU padare tyrima ir nusprende, kad Valtros traktoriu AG reikia dalinti i 3 dalis, viena dalis AG skirta zemes dirbimui, antra dalis - europos sajungai ir trecia pono T. usams :) Kadangi zeme dirba it su 1/3 galiu (neijungus mistiniu pavaru skirtu ES ir pono T. usams) del to ir kuro ima maziua nei T150.

visada padeda apsiginti nuo makaronu, o jei dar kazka bando girt, tai gali pasakyt, kad "gatawas" is sio forumo buvo tas kuris LZUU apsigyne si mokslini darba ir kreiptis i ji :)

pats siaip valtra pirkau :) nes Dojaus jaunimas man pasirode baisiai pasipute, o fendt'ai - ne darbui dirbt, kaimo mergickas mergint (ypatingai tas "black beauty"). sakiau, kai uzsidirbsiu tai imsiu fendt'a ir pastatysiu savo kaime prie parduotuves su "uk. toks ir anoks ukis, tokiu ir tokiu adresu", tik nezinau ar zmonai patiks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nes Dojaus jaunimas man pasirode baisiai pasipute

jo kai kurie vadybininkai tai pakele nosis aukstai...

tai dabar dojaus berniukai biski nusileis ant zemes, supaprastintoj paramoj leis isigyti antros registracijos traktorius tik jie tures buti nenaudoti, cia del litsoft kur buvo kilusios bedos kaikuriems ukininkams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...