Jump to content

Traktorius T-25


Recommended Posts

Niekas nesakė traktorius su kabina, ar be, tai nėra ko labai ginčytis.

o koks skirtumas su kabina ar ne? vistiek toks pat priejimas prie bakelio. Jei nezinai tai gal geriau nieko ir nerasyk.

pas mane pupsy ispjauta skyle ytariu ne "zavadckoje",bet vistiek durnas priejimas :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na, vietiniai mechanikai siūlo sustiprinti blauzdas, privirinti daugiau metalo, arba keisti jas į t40 blauzdas, tada neturėtų jų lankstyti, bet ar pačiam varikliui bus gerai, ant lygaus lauko gal ir nieko, bet kai pas mane daug kalnu, tai gaila traktoriaus.

Kiek laiko užtrūktų 20 ha nušienauti su 1.35 cm. ilgio šienapjove? Turbūt ir vieno hektaro užtektų dienai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, vietiniai mechanikai siūlo sustiprinti blauzdas, privirinti daugiau metalo, arba keisti jas į t40 blauzdas, tada neturėtų jų lankstyti, bet ar pačiam varikliui bus gerai, ant lygaus lauko gal ir nieko, bet kai pas mane daug kalnu, tai gaila traktoriaus.

Kiek laiko užtrūktų 20 ha nušienauti su 1.35 cm. ilgio šienapjove? Turbūt ir vieno hektaro užtektų dienai?

teke pjauti su 1.65m rotacine prikabinta t-25, nelinko jokios blazdos, ir variklio galios pakanka, tik trukumas jog sankaba ta pati transmisijos su darbiniu. Su t-40 ir 1.65m lenkiska sienapjove iki 7ha per diena ipjaudavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, vietiniai mechanikai siūlo sustiprinti blauzdas, privirinti daugiau metalo, arba keisti jas į t40 blauzdas, tada neturėtų jų lankstyti, bet ar pačiam varikliui bus gerai, ant lygaus lauko gal ir nieko, bet kai pas mane daug kalnu, tai gaila traktoriaus.

Kiek laiko užtrūktų 20 ha nušienauti su 1.35 cm. ilgio šienapjove? Turbūt ir vieno hektaro užtektų dienai?

Su t-40 ir 1,65 pjaunu jau nuo 95 metu tai turiu šiokios tokios patirties, mano patarimas butu prie t-25 pirkti tik 1,35 šienapjove, dabar pats pagalvok daleiskim apsivirinsi ar idėsi stipresnes ''blauzdas'' žinoma jos atlaikys, bet hidro cilindras mažesnis visa kita pakabos dalis silpnesnė, suėsi cilindra ir paskyrstytoja, negalesi nuleisti švelniai padargu ir t.t. Dabar dėl svorio, kai savo 1,65 žolepjove nusuku i transportine padėti ir su t -40 važioju per koki griovuka ar i koki aukštesni skardi tai buna kad net priekis jau vos ne keltis nori, toliau jeigu žiūrėt darbinėj padėty tai kol pjauni tai viskas gerai, bet kai pakeli tai jaučiasi kaip traktorius pasvyra i ta puse truputi, tai isivaizduok kaip kankinsis tas t-25 su 1,65 pločio žolepjove, jeigu tektu pjauti kokius grioviu ar upeliu krantus tai didesnė gali ir i griovi itraukti jei netyčia i kokia duobute dešinės pusės ratas ipultu ( o buna ir bebru pridaryta ir vandens paplauta). Dabar dėl variklio pajėgumo tai vėl, jeigu pjausi normalia ganykla, peiliukai nauji tai pvz t-40 variklis nepasakysi kad labai jaustu, priklausomai nuo laiko lygumo ir ilgio hektaro pjovimas užtrunka nuo 40 iki 90 min, tai manau su ta mažesne lygiam ir ilgam lauke per val nupjautum 1ha, jeigu laukai nelygus, duobėti tai ir 3 valandas gali užtrukti. Jeigu papuola pavadinkim tarkim extremalus pjovimas ganykla nešienauta kokiu 10 metu ir dar prižėle visokiu kiečiu ir varnalėšu ir tenka pjauti jau koki rugpjuti kai viskas ''gerai užauge'' tai t-40 variklis pirmu bėgiu vaitodamas veža, Taigi manau gali susidaryt nuomone kokios tau reik prie t-25.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupykit, bet jei su rotacine 3 h hektarą pjaut, tai tada nafig ji reikalinga.... tik dienos ilginimui. Normalioj pievoj su dalgine dvigubai greičiau apsisuksi.

A ko čia pykti, tiesiog gaila kai žmogus mato ta ka nori matyt ir nepsupranta apie ka kalba eina. Jeigu skaitai, kad dalginė geriau tai tada valio. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupykit, bet jei su rotacine 3 h hektarą pjaut, tai tada nafig ji reikalinga.... tik dienos ilginimui. Normalioj pievoj su dalgine dvigubai greičiau apsisuksi.
Rotacines pliusas kad jos niekad nekemsa visokius bambarynus gali nupjauti zodziu visom zemem lygiom ir nelygiom -tik po to reikia jei stora zole pradalges ismetyt.

su dalgine nupjovus jei mazai zoles praktiskai nereikia vartyt --- bambarynus sunku pjauti ,kemsa ,jei nelygi zeme ir ne viska nupjauni ..

pupsui trumpesne reikia deti ne taip lauzo viska :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokius tepalus pilat pupsiui į šonines pavaras? Kaip suprantu ten tiršto reikia? O į pačią pavarų dėžę koks standartinis eina?

kokio tau ten tiršto? :eusa-hand: normalus transmisinis tepalas šoninėse pavarose ir pavarų dėžėje pilasi. standartas TAP-15, TEP-15, TAD-17, bet galima ir automobilinį transmisinį pilt 80W-90 klampumo klasės, pvz.: Agip Rotra MP 80W-90, Agip Rotra Truck Gear 80W-90, 85W-140, Agip Rotra HY 80W-90. gali būt ir kitų gamintojų analogiški

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokius tepalus pilat pupsiui į šonines pavaras? Kaip suprantu ten tiršto reikia? O į pačią pavarų dėžę koks standartinis eina?

kokio tau ten tiršto? :eusa-hand: normalus transmisinis tepalas šoninėse pavarose ir pavarų dėžėje pilasi. standartas TAP-15, TEP-15, TAD-17, bet galima ir automobilinį transmisinį pilt 80W-90 klampumo klasės, pvz.: Agip Rotra MP 80W-90, Agip Rotra Truck Gear 80W-90, 85W-140, Agip Rotra HY 80W-90. gali būt ir kitų gamintojų analogiški

Reiks iš tų rusiškų užpilti, to kurio pigiau gausio to pripilti :lol: bet keista, buvau kažkurį lytagroj pakuotę paėmęs berods TAP-15 ar koks ten, buvo vos ne kaip solidolas, tirštas, o va TAD-17 berods buvo daug skystesnis, taip ir likau nesupratęs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks iš tų rusiškų užpilti, to kurio pigiau gausio to pripilti :lol: bet keista, buvau kažkurį lytagroj pakuotę paėmęs berods TAP-15 ar koks ten, buvo vos ne kaip solidolas, tirštas, o va TAD-17 berods buvo daug skystesnis, taip ir likau nesupratęs :)

tai gal netyčia ten nigrolas buvo? :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupykit, bet jei su rotacine 3 h hektarą pjaut, tai tada nafig ji reikalinga.... tik dienos ilginimui. Normalioj pievoj su dalgine dvigubai greičiau apsisuksi.
su dalgine šokineji i iš traktoriu o su rotacine tingi sustot nusim,,,t :D

Biski ne i tema, gal kas turite vos gyva rotacine zoliapjove, nes mano visas pjovimas 2 km kelkrascio, seniunija nepriziuri, o ziema per suzelusias zoles kelia greiciau uzpusto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu girdėjęs, kad važiuojant traktoriumi negalima "žaisti"(įspausti nepilnai pedalą, kad sumažinti greitį) su sankaba, nes galima sugadinti pačią sankabą, ar tai tiesa? Tai kaip tada sulėtinti traktorių norint prisikabinti padargą, ar atsargiai įvažiuoti į kokią nors patalpą?

Paprašyk, kad parodytų kaip tai padaryt tas asmuo, kuris taip sakė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...