Jump to content

MASSEY FERGUSSON


Recommended Posts

Ir dar vienas klausimas. Ar MF VT dežė ta pati Fendo? :eusa-think: Nes Yuotube pažiurejus i vaizdo klipa susidaro ispudis kad ta pati

o čia mitai ir gandai :) vieni sako kad, ta pati, nes ta pati šeima (Agco), kiti sako, kad ne, nes nors ir šeima, bet turi būti trečias brolis... :lol: teisybę trbt tik gamyklose žino, kaip ten ir kas... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar vienas klausimas. Ar MF VT dežė ta pati Fendo? :eusa-think: Nes Yuotube pažiurejus i vaizdo klipa susidaro ispudis kad ta pati

o čia mitai ir gandai :) vieni sako kad, ta pati, nes ta pati šeima (Agco), kiti sako, kad ne, nes nors ir šeima, bet turi būti trečias brolis... :lol: teisybę trbt tik gamyklose žino, kaip ten ir kas... :icon-rolleyes:

dyna vt gaminama Fendo gamykloje Vokietijoje todėl manau kad turi būti tas pats :) nemanau kad kurtų naują dėžę kai ir taip yra sukurta vario

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiraskit gamintojo puslapyje padangų slėgių lentelę ir nusistatykit slėgį pagal apkrovą. Nereikės spėliot kiek reikia pripūsti. Nes pagal mano slėgį, man toli gražu iki Jūsų :lol: tik 1 bar laikau

Kažkaip prieštaringai parašei. ...slėgis pagal apkrovą, o po to jau ...1 bar laikau. Nu negali laikyti nei 1 bar, nei 1,5 nei 2. Keisti reikia pagal padargus. Su rimtu pakabinamu plūgu niekaip nenuvažiuosi iki lauko su tuo 1, nusimontuos padangos galinės. Tas pats bus ir su kokia 24 t puspriekabe. Tokiai galines reikia prisipūsti min 2 atm, o norint greičio ir 2,2-2,5 atm. Plūgui apie 1,8 atm. Su frontaliniu priekinėms irgi per 2 atm nelygu koks svoris keliamas. Su daugeliu dirvos dirbimo padargų slėgį galima nusimažint ir iki 0,8-1 atm, svarbu kad pakėlus ar nuleidus padargą nei priekinės nei galinės nebūtų kaip blynas.

Aš padangų slėgį keičiu vos ne kas diena, kai tik keičiasi padargas.

Iš įdomybių. Kažkada eilėj stovint patraukė dėmesį traktorius, kad vizualiai nesimatė jokio padangų pasiplojimo, toks jausmas kad traktoriaus žemės trauka neveikia. :D Pamatavus parodė 4 atm slėgį. Nežinau ką žmogus sau galvojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiraskit gamintojo puslapyje padangų slėgių lentelę ir nusistatykit slėgį pagal apkrovą. Nereikės spėliot kiek reikia pripūsti. Nes pagal mano slėgį, man toli gražu iki Jūsų :lol: tik 1 bar laikau

Kažkaip prieštaringai parašei. ...slėgis pagal apkrovą, o po to jau ...1 bar laikau. Nu negali laikyti nei 1 bar, nei 1,5 nei 2. Keisti reikia pagal padargus. Su rimtu pakabinamu plūgu niekaip nenuvažiuosi iki lauko su tuo 1, nusimontuos padangos galinės. Tas pats bus ir su kokia 24 t puspriekabe. Tokiai galines reikia prisipūsti min 2 atm, o norint greičio ir 2,2-2,5 atm. Plūgui apie 1,8 atm. Su frontaliniu priekinėms irgi per 2 atm nelygu koks svoris keliamas. Su daugeliu dirvos dirbimo padargų slėgį galima nusimažint ir iki 0,8-1 atm, svarbu kad pakėlus ar nuleidus padargą nei priekinės nei galinės nebūtų kaip blynas.

Aš padangų slėgį keičiu vos ne kas diena, kai tik keičiasi padargas.

Iš įdomybių. Kažkada eilėj stovint patraukė dėmesį traktorius, kad vizualiai nesimatė jokio padangų pasiplojimo, toks jausmas kad traktoriaus žemės trauka neveikia. :D Pamatavus parodė 4 atm slėgį. Nežinau ką žmogus sau galvojo.

Per dideli slegi laikai..siulau pasiziureti tikslu savo padangos modeli ir susirasti prie kokiu greiciu ir apkrovu kiek puciasi, garantuoju kad nustebsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Sveiki lietuviai,

Gelbėkit :( Mano massey 3080 užlinko greičiu deže .Nebesijungia pavaros .Turbut sinchronizatoriai ,nes bandant ijungti karkia kaip skerdziamas. Gal žinot kas ,kaip pakeist juos be nervu? Kur gaut detaliu?

Dekoju!

Turiu pilną serviso instrukciją. Angliška. Jeigu nori gauti - rašyk PM. Pakeisti tai pakeisi be nervų, tik žiūrėk, kai kainų klausi, kad sėdėtum. Čia tokį patį modelį su užlinkusia dėže norėjau pirkt, bet kai sužinojau kainas, praėjo man tas noras :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
nominali tai kiek traktorius isvysto darbo rezimu. maxsimali tam tikrais atvejais kai extra galios poreikis atsiranda ECU (kompiuteris) gali padidinti gale iki max ag tas skaicius yra nurodytas techninem pase.

Su realia dirbi pats, o su maximalia vadyba:) As visada sakau, kad man parduokit nominalia galia, o sau pasilikit ta maksimalia, kurios nepajusi kada ja naudoji:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

bene galingiauses savo klase. Komplektacija ganetinai prasta.

neaisku kuris cia modelis T2 ar T3 nes lyg ir 2007m. buvo pereita prie T3. seip gan patvarus traktoriai SISU variklis.

musu kraste ju gan daug dirba is pazystamu tik vienas turejo rimtesniu bedu, bet vis ta pati buvo ir garantiniu laikotarpiu < serviso klaida>.

prieky su pakaba tai deretu rimtai pasitikrint priekiny tilta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://auto.plius.lt/skelbimai/massey-ferguson-6499-traktoriai-3351871.html kokios nuomones apie šį modelį ? vertas dėmesio ?

Turim toki 2007 m.Traktorius tikrai vertas demesio ir kaina padori.Tik galines naujos padangos ir 4000 valandu labai įtartina, nors viskas imanoma.Rimtu problemu neteko tureti.Kadangi priekio amartizuojancio nera pas mane negaliu nieko pakomentuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...