Jump to content

New Holland CX kombainai


efrendas

Recommended Posts

  • po 7 mėnesių...
Na pas jį standarte nėra selfleweling sietų, bet užsakyt galima. Turėtu gerai eiti.

tai va kad nėra :( tik už apvalius papildomus pinigus. bet vėlgi, kiek iš to daug naudos, jei kratukai nevartomi, gal geriau tada "montana"? tokiam kaip case kitas dalykas.

pasviręs donas neblogai barsto, nežinau kaip šiuolaikiniai kombainai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei dabar imciau cx, imciau su galingesniu varikliu su ilgesne sraige ir butu gerai su didesniu bunkeriu, labai jau greitai prishluoja ji, sakyciau tokio dydzio kombainui mazokas

:eusa-think: na vistiek kokias 20min tai tikrai šluoja, bandau spėt vidutiniškai 22-25min :eusa-think:

14 minuciu rekordas mano, 20 minuciu kai kuliau kvieciukus vasarinius setus geguzes 17 diena... :)

o siaip tai manau ir 14 min ne riba, reikia siaudus trumpinti dar labiau ir seti gerai besikulancias veisles, nors pas mane jau variklio truksta, daugiau mases gal ir nebeprarytu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cx 8060, petkus valo tik pelus ir skaldukus bei perdaug smulkius, beja, bent jau mano nuomone tai kombainas yra tam kad kulti o valomoji tam kad juos isvalytu ( bent jau man taip atrodo)

nezinau kiek kulu per valanda, nes jau nesyki buvau raes mano kombaino nsuma riboja mano sandeliai, taigi tas 14 min buvo momentinis rekordas, ne visos dienos vidurkis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu viena ant kalno, pakilimas gal 10 metru, toks musu vietovems neblogas slaitas, tai ten pabarsto, nors ir nesistengiau niekad vaziuoti mazesniu nei iprastai greiciu, nes to lauko viso labo 4 ha o jis nuo manes per 13 km nutoles tai vaai kad tik greiciau, nes dazniausiai buna kone paskutinis :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 10 mėnesių...
Sveiki, norejau paklausti kaip nh cx kombainai tiksliau cx8080, galvojam toky arba kazkury panaaus galingumo tik kitokios spalvos 2011 metu javapjutei nupirkti. Niekad nebuvom su Lytagra reikalu tureja tai ydomu koks ju servizas ? :)

kaip ant 200ha tai sakyciau gan rimta zveriuka renkiesi,bet as uz jei tik nesa kisene ;) o cx8080 tai manau idielus kombainiukas,kuriam uztenka ir arkliu ir nasumo ;) du sezonai 1200ha ir nera dideliu nusiskundimu,tik vienas kuris jau atvaziavo is gamyklos :eusa-doh:

bet kiekvieno apsisprendimas individualus,sekmes renkantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...