Jump to content

New Holland CX kombainai


efrendas

Recommended Posts

As Anglijoje su tokiu kuliau, tai galiu pasakyti nieko gero tikrai nepirkciau i savo uki visu pirma atveze ji pademonstruoti dar pries perkant o tai buvo 2004 m ir po keliu minuciu sugedo , gal tai nieko nuostabaus senam kombainui bet kaip tai padare naujas, is kart primine rusiska niva :) mano ukininkas vis tiek pirko ir nusipirko! tai sraiges dirza keisdavom dazniau nei grudus is bunkerio:) tas dirzas tiesiog sudegdavo ir niekas negalejo pasakyti del ko taip.

Privalumu matau jame, kad jis velniskai greitas, kulia ir slapius grudus apie 22%, grudus ispila kaip vandeni net nezinau kaip ten padaryta bet idomiai atrodo:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...
Domina kombainas New Holland CX 840, gal kas tokį jau naudoja ?

Norėtusi sužinoti visus jo privalumus ir trūkumus.

Atradau Anglijoje darytų nuotraukų New Holland CX 840 galėčiau sumesti tau efrendai į pastą jei įdomu, o tu galėtum galerija sukurti ar ką panašaus, kad visi galėtu pamatyti :) nežinau kaip mintis?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Efrendas, esu girdejes kad juos surinkineja lenkijoje. Ir dar ne stebuklas tie uzsieniniai kombainai, girdejes apie john deere tai nauja nusipirko, kas antradiena kvietesi servisa. daznai dirza rapso stalo numesdavo. O tu kartais nepagalvoji apie nauja don. Apie ji yra straipsnis mano ukio zurnale 2005m spalio numeryje. Dabartiniai modeliai tik isore primena taviskius turimus don 1500

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Efrendas, esu girdejes kad juos surinkineja lenkijoje. Ir dar ne stebuklas tie uzsieniniai kombainai, girdejes apie john deere tai nauja nusipirko, kas antradiena kvietesi servisa. daznai dirza rapso stalo numesdavo. O tu kartais nepagalvoji apie nauja don. Apie ji yra straipsnis mano ukio zurnale 2005m spalio numeryje. Dabartiniai modeliai tik isore primena taviskius turimus don 1500

Dalį surinkinėja, bet tai nereiškia, kad būtent iš ten reikia imti :icon-cool: .

Kas dėl naujų kombainų tai stebuklų nebūna, genda ir nauja ir naudota technika, tai vis dėlto geležis :D o kad gedimų būtų mažiau labai daug priklauso nuo kombainininko pasiruošimo, bei kvalifikuoto serviso.

Diržo be priežasties paprastai nemėto, bet jei kombainas naujas ir jam yra garantinis, tai pats negali aplamai nieko tvarkyti, o viską tvarko garantinio serviso meistreliai, kurie nevisada būna tam normaliai paruošti :icon-wink:

Naujas DONas žinoma geriau už seną, be to naujesnis yra nemažai patobulintas, tai ir variklis, elektrinė dalis, smulkintuvas, hidraulika ir t.t.

Tačiau tai yra vis dėlto rusiškas gaminys ir jo kaina kažkur siekia 300tukst. tai beveik puse vakarietiško :) Tai jei gauni Europos paramą vis tiek geriau vakarietiškas, nes rusiška technika ir palieka rusiška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalį surinkinėja, bet tai nereiškia, kad būtent iš ten reikia imti :icon-cool: .

Kas dėl naujų kombainų tai stebuklų nebūna, genda ir nauja ir naudota technika, tai vis dėlto geležis :D o kad gedimų būtų mažiau labai daug priklauso nuo kombainininko pasiruošimo, bei kvalifikuoto serviso.

Diržo be priežasties paprastai nemėto, bet jei kombainas naujas ir jam yra garantinis, tai pats negali aplamai nieko tvarkyti, o viską tvarko garantinio serviso meistreliai, kurie nevisada būna tam normaliai paruošti :icon-wink:

Naujas DONas žinoma geriau už seną, be to naujesnis yra nemažai patobulintas, tai ir variklis, elektrinė dalis, smulkintuvas, hidraulika ir t.t.

Tačiau tai yra vis dėlto rusiškas gaminys ir jo kaina kažkur siekia 300tukst. tai beveik puse vakarietiško :) Tai jei gauni Europos paramą vis tiek geriau vakarietiškas, nes rusiška technika ir palieka rusiška.

Bet kiek supratau tai naujieji donai atitinka euro 2 reikalavimus. angliskas variklis, danfos hidrulika claas tiltas. O tai rusiskai technikai kuri atitinka euro reikalavimus irgi teikia parama europa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Domina kombainas New Holland CX 840, gal kas tokį jau naudoja ?

Norėtusi sužinoti visus jo privalumus ir trūkumus.

Atradau Anglijoje darytų nuotraukų New Holland CX 840 galėčiau sumesti tau efrendai į pastą jei įdomu, o tu galėtum galerija sukurti ar ką panašaus, kad visi galėtu pamatyti :) nežinau kaip mintis?:)

Mindaugai, dėkoju už nuotraukas, buvau visai pamiršes, tik dabar paštą pasitikrinau :D Turėdamas laiko sumesiu jas kur į servą, galėsit visi pažiūrėti :icon-wink:

Tarp foto matosi du vikšriniai traktoriai Claas, gal ir su jais teko padirbėti :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mindaugai, kol Efrendas nuotraukas kur nors patalpins, tu jas įkelk į www.farmphoto.com . Tai pats populiariausias užsienietiškas puslapis su žemės ūkio nuotraukomis. Tiesa prieš tai turėsi prisiregistruoti. Žiūrėjimui registruotis nereikia.

Filtras ko toks nekantrus :D tavo pasiulytas linkas neblogas, bet man pasirodė netinkamas, todėl foto galite pamatyti čia : http://public.fotki.com/segidijus/kombainai

Ikėliau ne visas, nes pas mane interneto ryšys beveik mires :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...