Jump to content

Claas traktoriai


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Viso pasaulio zemdirbiai ir spekulentai apie tai jau šneka.

man tai kartais atrodo kad su tais metu traktoriaus rinkimais tai kaip vaiku darzelyje.laimi vis kitas kad niekas nebutu nuskriaustas :D gi tai ne automobiliai kuriu gali tiketis po nauja modeli is visu gamintuju kas metai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viso pasaulio zemdirbiai ir spekulentai apie tai jau šneka.

man tai kartais atrodo kad su tais metu traktoriaus rinkimais tai kaip vaiku darzelyje.laimi vis kitas kad niekas nebutu nuskriaustas :D gi tai ne automobiliai kuriu gali tiketis po nauja modeli is visu gamintuju kas metai :)

Praktiškai visi Claas atnaujinti labai stipriai ir 8 serija šiais metais pristatoma kaip naujiena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

mane tai baidytų 8800 mth. Pats kai nupirkau JD su panašiom valandom, tai jau sukišau jam apie 10t litų per prasuktas 2000 mth pas amanęs. Prasideda bėdos su elektra, reversas elektrinis pakeistas, pusbėgius mėto, dėžės užmaitinimo siurblys slėgį sukelia tik iki žemutinio lygio ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu reikes nuvaziuot paziuret. cia as noreciau belarusa 952 su tenias krautuvu pakeisti i sita.6 cilindrai 125 ag tai dar ir nuveikt su juo galima kanors o ant belarus ir tepalai netinka ir siaip baze kita svoris kitas ir patogumas darbui tiek su krautuvu tiek be jo visai kitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai baidytų 8800 mth. Pats kai nupirkau JD su panašiom valandom, tai jau sukišau jam apie 10t litų per prasuktas 2000 mth pas amanęs. Prasideda bėdos su elektra, reversas elektrinis pakeistas, pusbėgius mėto, dėžės užmaitinimo siurblys slėgį sukelia tik iki žemutinio lygio ir pan.

Ar as tik vienas ar ir kiti mano kad 10000lt per 2000val vakarietiskam traktoriui tikrai nera daug. Manau visai normalu. butu per 200 tai tada taip, daug (bet ko nepasitaiko).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai baidytų 8800 mth. Pats kai nupirkau JD su panašiom valandom, tai jau sukišau jam apie 10t litų per prasuktas 2000 mth pas amanęs. Prasideda bėdos su elektra, reversas elektrinis pakeistas, pusbėgius mėto, dėžės užmaitinimo siurblys slėgį sukelia tik iki žemutinio lygio ir pan.

Ar as tik vienas ar ir kiti mano kad 10000lt per 2000val vakarietiskam traktoriui tikrai nera daug. Manau visai normalu. butu per 200 tai tada taip, daug (bet ko nepasitaiko).

nu as irgi manau kad tai nera labai jau daug.gi nemanau kad kas 2000 motovalandu jam reikes 10k lt idet.na zinoma tepalai visa kita kainuoja bet tai savaime suprantama.kaip sako netepsi nevaziuosi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai baidytų 8800 mth. Pats kai nupirkau JD su panašiom valandom, tai jau sukišau jam apie 10t litų per prasuktas 2000 mth pas amanęs. Prasideda bėdos su elektra, reversas elektrinis pakeistas, pusbėgius mėto, dėžės užmaitinimo siurblys slėgį sukelia tik iki žemutinio lygio ir pan.

Ar as tik vienas ar ir kiti mano kad 10000lt per 2000val vakarietiskam traktoriui tikrai nera daug. Manau visai normalu. butu per 200 tai tada taip, daug (bet ko nepasitaiko).

Dar jei kokia puse paminetos sumos nupirkus isleista pasitvarkyt pagal savo norus, tada visai gerai, nors prie tokiu valandu ir 10000 negasdina. Tadai tepalai, padangos, akumuliatoriai i sia suma neiskaiciuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar jei kokia puse paminetos sumos nupirkus isleista pasitvarkyt pagal savo norus, tada visai gerai, nors prie tokiu valandu ir 10000 negasdina. Tadai tepalai, padangos, akumuliatoriai i sia suma neiskaiciuoti?

Na man didelė suma, tuo labiau kai jis nėra tas traktorius, kuris sukasi nesustodamas. Ir čia suma kas įdėta, o dar laukia vienas dėžės siurblio keitimas.. Čia tik dalys, visos daugiausiai susijusios su elektrine dalimi. Tepalai, filtrai, ir visa kita kas susiję su eksplotacija, neįskaičiuota. Juk naujas ar dėvėtas, vistiek keičiami tepalai ir filtrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar jei kokia puse paminetos sumos nupirkus isleista pasitvarkyt pagal savo norus, tada visai gerai, nors prie tokiu valandu ir 10000 negasdina. Tadai tepalai, padangos, akumuliatoriai i sia suma neiskaiciuoti?

Na man didelė suma, tuo labiau kai jis nėra tas traktorius, kuris sukasi nesustodamas. Ir čia suma kas įdėta, o dar laukia vienas dėžės siurblio keitimas.. Čia tik dalys, visos daugiausiai susijusios su elektrine dalimi. Tepalai, filtrai, ir visa kita kas susiję su eksplotacija, neįskaičiuota. Juk naujas ar dėvėtas, vistiek keičiami tepalai ir filtrai.

As nesakau, kad tai maza suma ukiui, bet kaip tiek pradirbusiam traktoriui per 2000 valandu tikrai nera blogiausias variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...