Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

 

naudoju tokią pačia freza. šitas video -reklama. buvę ir nagą vieną kitą nulaužia ir kardano apsauga suveikia. realiai per tokius akmenus kaip video be pasėkmių ilgai nepavaziuotų.

Tu AG Pauliau kaip supratau grynai teoretikas. praktikos tau labai trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zilvis55 pranešimas:

naudoju tokią pačia freza. šitas video -reklama. buvę ir nagą vieną kitą nulaužia ir kardano apsauga suveikia. realiai per tokius akmenus kaip video be pasėkmių ilgai nepavaziuotų.

Tu AG Pauliau kaip supratau grynai teoretikas. praktikos tau labai trūksta.

Tai pakalbame apie praktiką, jei aš teoretikas tai ar mano teorijos kurias išdėščiau per tris klausimus yra klaidingos ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , dvidas pranešimas:

NU gera kai neturi ka veikt gali zaist su freza,ir kazi kas ten brangiau kainuoja traktorius ar freza,IR dar kuom tau taip patinka frezos kuom blogeskis noraginis ar diskinis idirbimas pries sejamaja

Aš nesakau, kad freza yra viskas, kiekvienas padargas yra sukurtas atlikti konkrečia funkcija. Tik apie frezas pradėjome kalbėti nes mačiau ir žinau kad vokiečiuose ypač smulki ūkiai jas naudoja kartu su sėjamają, ir atlieka tiesioginę sėją. Taip sumažindami savo kaštus ir laika. Nereikia prisipirkti viso parko: plūgo, kultivatoriaus, ar kitokios geležies, norint paruošti žemę sėjai. 

Nemanau kad vokiečiai, austrai ar prancūzai yra kvailesni už mus kai mes tiek dar turime ko iš jų pasimokyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , AG Paulius pranešimas:

Gal turite klausimų ? ar man vėl bandyti užduoti klausimą ? :) bijau kad čia aš pats vienas į savo užduotus klausimus tik ir atsakinėsiu. O galvojau diskutuosim tobulėsim, mokysimės vieni iš kitų. ....

Na tai kaip su sėjomaina be plūgo ir cover crop? Kviečiai, miežiai, rapsas, iš bėdos pupos arba žirniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Virgis. pranešimas:

Na tai kaip su sėjomaina be plūgo ir cover crop? Kviečiai, miežiai, rapsas, iš bėdos pupos arba žirniai.

 Cover crop ir pasirinktas žemės dirbimas yra dirvožemio gerinimo ir išsaugojimo prioritetinis klausimas, O sėjomainos pasirinkimas čia jau prasideda verslas. Negaliu tau pasakyti db kas tau tinka tu turi pirmiau nuo dirvožemių pradėti, kas per žemės pas tave, ar galima vienokia ar kitokia kutūra auginti jei ne tai pats supranti, kad uždirbti iš tokios sėjomainos tau nepavyks. Be to man žirniai ir miežiai neatrodo pelningos kultūros savikainų prasme. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , AG Paulius pranešimas:

. Tik apie frezas pradėjome kalbėti nes mačiau ir žinau kad vokiečiuose ypač smulki ūkiai

Tai gal ir tinka kaip rasai ,bet nevisai smulkiam nelabai .Turejo freza su sejamaja 4m mano kaimynas tai suvargo su ja ant 150ha ukio ,sejamaja sugebejo parduot o freza po siai dienai stovi patvory niekas nesigundo,kitas kaimynas per parama pirko sejamaja su freza irgi ant panasaus ukio gal 110ha ,tai dabar ti rapsus su ja beseja ,Nesigincisiu del to kad labai graziai pasiseja ,bet nasumas ,dar toks sunkus padargas ir pakabinamas ,cia ir baigiasi kastu mazinimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , dvidas pranešimas:

Tai gal ir tinka kaip rasai ,bet nevisai smulkiam nelabai .Turejo freza su sejamaja 4m mano kaimynas tai suvargo su ja ant 150ha ukio ,sejamaja sugebejo parduot o freza po siai dienai stovi patvory niekas nesigundo,kitas kaimynas per parama pirko sejamaja su freza irgi ant panasaus ukio gal 110ha ,tai dabar ti rapsus su ja beseja ,Nesigincisiu del to kad labai graziai pasiseja ,bet nasumas ,dar toks sunkus padargas ir pakabinamas ,cia ir baigiasi kastu mazinimas

na o koks tas našumas ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dvidas pranešimas:

Tai gal ir tinka kaip rasai ,bet nevisai smulkiam nelabai .Turejo freza su sejamaja 4m mano kaimynas tai suvargo su ja ant 150ha ukio ,sejamaja sugebejo parduot o freza po siai dienai stovi patvory niekas nesigundo,kitas kaimynas per parama pirko sejamaja su freza irgi ant panasaus ukio gal 110ha ,tai dabar ti rapsus su ja beseja ,Nesigincisiu del to kad labai graziai pasiseja ,bet nasumas ,dar toks sunkus padargas ir pakabinamas ,cia ir baigiasi kastu mazinimas

 kokia freza ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

prieš 3 minutes , dvidas pranešimas:

Tai gal ir tinka kaip rasai ,bet nevisai smulkiam nelabai .Turejo freza su sejamaja 4m mano kaimynas tai suvargo su ja ant 150ha ukio ,sejamaja sugebejo parduot o freza po siai dienai stovi patvory niekas nesigundo,kitas kaimynas per parama pirko sejamaja su freza irgi ant panasaus ukio gal 110ha ,tai dabar ti rapsus su ja beseja ,Nesigincisiu del to kad labai graziai pasiseja ,bet nasumas ,dar toks sunkus padargas ir pakabinamas ,cia ir baigiasi kastu mazinimas

Ar tikrai lečiau sėja , nei lygintume laiką arimo, kultivavimo ir sėjos 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Spėju kad jei dirbtų 10 h per parą pasėtų tikrai daugiau nei 15 ha : ) 

 

Tiek mazai tikrai nedirbdavo ,bet i raziena tiesiai nepasesi su freza vistiek kaskaip pajudini zeme ,as arima naudoju tik labai retais atvejais taip diskinis ir noraginis skutikas  ir vederis ir atsileides per ilga diena vienas pats  30ha kvieciu padarai sekla nuleku iki sandelio uzsipilt modelio neatsimenu frezos ,bet tikrai ne amazone ,melyna kaskokia .Siemet pabandziau tiesiai i raziena be jokio zemes judinimo paset kvieciu ,bus matyt kas gausis kai nukulsim ,pakolkas graziai atrodo

 

prieš 11 minutes , AG Paulius pranešimas:

 Tik klausimas kodėl jis pardavė sėjamąja ? pirko kitą ar baigė savo verslą ? 

pirko 1996 vederi ir derlius tikrai nesumazejo ir apsidirba sparciau ,tik jis kaskaip plugus be galo isimilejes:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dvidas pranešimas:

Tiek mazai tikrai nedirbdavo ,bet i raziena tiesiai nepasesi su freza vistiek kaskaip pajudini zeme ,as arima naudoju tik labai retais atvejais taip diskinis ir noraginis skutikas  ir vederis ir atsileides per ilga diena vienas pats  30ha kvieciu padarai sekla nuleku iki sandelio uzsipilt modelio neatsimenu frezos ,bet tikrai ne amazone ,melyna kaskokia .Siemet pabandziau tiesiai i raziena be jokio zemes judinimo paset kvieciu ,bus matyt kas gausis kai nukulsim ,pakolkas graziai atrodo

 

pirko 1996 vederi ir derlius tikrai nesumazejo ir apsidirba sparciau ,tik jis kaskaip plugus be galo isimilejes:D

Na vederis kaip tu sakai ne noraginė sėjamoji :D  kokybės iš jo galima tikėtis tiek sėklų išbėrime tiek įpjovime jei viskas tvarkinga. Tačiau gerai pagalvok apie augalų šaknis ir mano 3 klausimo paaiškinimą čia yra esmių esmė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , AG Paulius pranešimas:

Na vederis kaip tu sakai ne noraginė sėjamoji :D  kokybės iš jo galima tikėtis tiek sėklų išbėrime tiek įpjovime jei viskas tvarkinga. Tačiau gerai pagalvok apie augalų šaknis ir mano 3 klausimo paaiškinimą čia yra esmių esmė. 

O ka cia reik galvoti ,Visi kiek didesni ukiai ,noredami pelningiau dirbti pradesim taip pamazu daryt ,kiti jau pradejo ,tik su freza manau retas kuris dirbs:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , AG Paulius pranešimas:

 Cover crop ir pasirinktas žemės dirbimas yra dirvožemio gerinimo ir išsaugojimo prioritetinis klausimas, O sėjomainos pasirinkimas čia jau prasideda verslas. Negaliu tau pasakyti db kas tau tinka tu turi pirmiau nuo dirvožemių pradėti, kas per žemės pas tave, ar galima vienokia ar kitokia kutūra auginti jei ne tai pats supranti, kad uždirbti iš tokios sėjomainos tau nepavyks. Be to man žirniai ir miežiai neatrodo pelningos kultūros savikainų prasme. 

Man miežiai pelningai, neskaitant šių metų, turiu lengvų žemių, lyginant su vasariniais kviečiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

100 ha su 4m amazone be frezos nėra ką veikti pasiseti viską ariant, jei turėčiau vaderstad su trąšomis tai iš vis nepajusčiau kad sėju, nes dabar sėklos tik 500kg telpa. Kadangi resursų neužtenka dar, tai vaderstad teks palaukti, o gal neverta žiūrėti į vaderstad? Gal nupirkti skutika su smulkių sėklų sėjamaja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Virgis. pranešimas:

100 ha su 4m amazone be frezos nėra ką veikti pasiseti viską ariant, jei turėčiau vaderstad su trąšomis tai iš vis nepajusčiau kad sėju, nes dabar sėklos tik 500kg telpa. Kadangi resursų neužtenka dar, tai vaderstad teks palaukti, o gal neverta žiūrėti į vaderstad? Gal nupirkti skutika su smulkių sėklų sėjamaja?

gerai tas skutikas su sejama tarpinei kulturai ,bet jei arsi tai bus problemu su augalu supuvimu gilesniam kaip 15cm sluoksnije ,jie ten stoves uzsikonservave ,Norint set rapsa jau reiktu purskimam navigacijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , dvidas pranešimas:

gerai tas skutikas su sejama tarpinei kulturai ,bet jei arsi tai bus problemu su augalu supuvimu gilesniam kaip 15cm sluoksnije ,jie ten stoves uzsikonservave ,Norint set rapsa jau reiktu purskimam navigacijos

Tarpinės kultūros ir taip gerai pūva, kol kas viską ariu ir kol kas šiaudai supūna per metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, AG Paulius pranešimas:

 Be to man žirniai ir miežiai neatrodo pelningos kultūros savikainų prasme. 

Su sąlyginai nedideliais idėjimais pasiimti +- 200€/t neatrodo pelningos? Kasmet anksčiau ar vėlIau 500t miežių išvažiuoja tik duok, jokių klasių, jokių atskaitymų... pernai gal tik buvo metai kai apie 150€ sukos kaina, bet gaunant 6-7 t/ha miežiai yra good :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , M&M pranešimas:

Su sąlyginai nedideliais idėjimais pasiimti +- 200€/t neatrodo pelningos? Kasmet anksčiau ar vėlIau 500t miežių išvažiuoja tik duok, jokių klasių, jokių atskaitymų... pernai gal tik buvo metai kai apie 150€ sukos kaina, bet gaunant 6-7 t/ha miežiai yra good :)

 

miežių kaina tik siemet taip soktelejo,o seip iki  150eur arba prie litų pamenu 560 ar 570 daugiausiai yra buve,aišku jei kuli tas 6-7t gera ir ta 150eur kaina,bet aš tiek neyspaudžiu,bijau kad negultų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, AG Paulius pranešimas:

Tai pakalbame apie praktiką, jei aš teoretikas tai ar mano teorijos kurias išdėščiau per tris klausimus yra klaidingos ? 

pradekim nuo to kad tai ne tavo teorijos, o COPY - PASTE. teorija turetų eit lygiagrečiai su praktika - tada tavo žinios įgautų daug didesnį svorį. o dar jei ir bendravimo stilius pasikeistų tai manau pradėtų ir pirmieji eurai byrėt nuo forumo dalyvių. kolkas jokio noro testi diskusija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Zilvis55 pranešimas:

pradekim nuo to kad tai ne tavo teorijos, o COPY - PASTE. teorija turetų eit lygiagrečiai su praktika - tada tavo žinios įgautų daug didesnį svorį. o dar jei ir bendravimo stilius pasikeistų tai manau pradėtų ir pirmieji eurai byrėt nuo forumo dalyvių. kolkas jokio noro testi diskusija.

Iš šalies stebint tai galima susidaryt tokia nuomonę "Kaip šauksi taip ir atsilieps". Iš patirties kalbant tai forumuose "teikiant paslaugas" toks bendravimas yra normalus, nes kita pusė turi savo stiprią nuomonę, viską labai gerai moka ir žino, uždavinėja klausimus tokius į kuriuos patys žino atsakymą ir kai yra atsakoma sėdi apsiputoje, kad nieko naujo nėra pasakoma. Anyway, teikiamą paslaugą tik kažkodėl jūs įžvelgiat, kuriems jos reikia :D, o aš matau vietą diskusijoms - taip atsakymo, kaip turėtų būti daroma tam tikrose situacija nėra pateikiama ir niekada nebus toks jau tas gyvenimas, bet visgi pripažinkim, kad kartais yra bandoma netiesiogiai nukreipti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...