Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Sveiki, noreciau pasiteirauti dėl traktoriaus fendt 724, kokie veiksniai lėmė būtent si modeli, o , pavyzdžiui, ne 824, nes girdejau kainos panasio.Bet svoriai skiriasi gan daug, isores dydis taip pat.Taigi noreciau isgirsti abieju modelių geras, ir beabejo blogas nuomones. :) Aciū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noreciau pasiteirauti dėl traktoriaus fendt 724, kokie veiksniai lėmė būtent si modeli, o , pavyzdžiui, ne 824, nes girdejau kainos panasio.Bet svoriai skiriasi gan daug, isores dydis taip pat.Taigi noreciau isgirsti abieju modelių geras, ir beabejo blogas nuomones. :) Aciū :)

Yra ir 724 ir 824 ir 924. Kiekvienas pasirenka pagal savo poreikius.

Aš asmeniškai rinkausi 724 nes man reikėjo universalesnio traktoriaus ir sunkesniems ir lengvesniems darbams, transportui. Svorį bet kada gali užsidėti, bet nuo sunkesnio traktoriaus jo nebesumažinsi. Vežiosiesi bereikalingą svorį ir deginsi kurą.

Be to man labiau patinka 724 dizainas ir komplektacijos galimybės pirkimo metu buvo platesnės.

Kam reikalingas traktorius vien sunkiems darbams ko gero geriau rinktis iš sunkesnių varijantų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai atsakėt i mano klausymą, tik dar gal galetumet pasakyt kokia komplektacije ėmėt, kiek mh, ir kokie gedimai buvo (jeigu ju buvo)? Ir jei ne paslaptis kiek kainavo? :)

A, dabar supratau, kad anuo posmu kreipeisi konkrečiai į mane, bet paskelbei bendrą komentarą, tai kai kas galėjo ir nesuprast esmės ko klausi. :) Jei klausi konkrečiai geriausiai būtų cituoti komentarą, tada būtų aiškiau į ką kreipiamasi. Į paskutinį klausimą atsakysiu į PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Į paskutinį klausimą atsakysiu į PM.

kainą su komplektacija drapox gal dar ir parašytų, bet apie gedimus viešai kalbėti tai jau tabu :lol:

Ne, tikrai ne tabu, visus gedimus kokie yra buvę mano traktorių esu išvardinęs ir ne vieną kartą jau, tingiu tik ieškoti dabar po temą.

724 praėjęs 1300 MV, kol kas praktiškai be gedimų. Tiesa, įtariau kad praleidinėja stabdžių etanolio bakelis (arba darbuotojai pagiriom nugėrė :lol: ) tai buvo pakeistas garantiniu. Sergi drapoxparanoja kolega. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Į paskutinį klausimą atsakysiu į PM.

kainą su komplektacija drapox gal dar ir parašytų, bet apie gedimus viešai kalbėti tai jau tabu :lol:

Ne, tikrai ne tabu, visus gedimus kokie yra buvę mano traktorių esu išvardinęs ir ne vieną kartą jau, tingiu tik ieškoti dabar po temą.

724 praėjęs 1300 MV, kol kas praktiškai be gedimų. Tiesa, įtariau kad praleidinėja stabdžių etanolio bakelis (arba darbuotojai pagiriom nugėrė :lol: ) tai buvo pakeistas garantiniu. Sergi drapoxparanoja kolega. :)

tai dar visai nedaug dirbes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sergi drapoxparanoja kolega. :)

tikrai ne, čia šiaip ant juoko užmečiau... :icon-wink:

Gal kam yra buvus Fendtui problema su priekinio tilto amortizacija? Ijungiant/išjungiant pasikelia nusileidžia, kaip ir viskas ok, bet ji neveikia, važiuojant keliu priekis įsisiūbuoja (kaip kad mašinai amortikas nebeveiktų), kad tenka pristabdyt, ir šiaip dirbant jaučias, kad nebetaip... :icon-rolleyes: buvo prilėkęs serviso vaikinas perkalibravo, bet nepadėjo... iki pavasario reik susitvarkyt, bet sakau gal kam buvo, amortizacijos sistema ko gero panaši visuose 2005m modeliuose :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sergi drapoxparanoja kolega. :)

tikrai ne, čia šiaip ant juoko užmečiau... :icon-wink:

Gal kam yra buvus Fendtui problema su priekinio tilto amortizacija? Ijungiant/išjungiant pasikelia nusileidžia, kaip ir viskas ok, bet ji neveikia, važiuojant keliu priekis įsisiūbuoja (kaip kad mašinai amortikas nebeveiktų), kad tenka pristabdyt, ir šiaip dirbant jaučias, kad nebetaip... :icon-rolleyes: buvo prilėkęs serviso vaikinas perkalibravo, bet nepadėjo... iki pavasario reik susitvarkyt, bet sakau gal kam buvo, amortizacijos sistema ko gero panaši visuose 2005m modeliuose :eusa-think:

Nelabai ką pasakysiu apie traktorių nes tokio gedimo neturėjau, nors prie 714 pas mane frontalinis su kuriuo kraunu grūdus po 2 m3 ir neišjunginėju beveik niekad aš tos amortizacijos. Bet turėjęs pora Citroen auto, tai kai jau pradeda joti būna laikas pūsles keisti, būna slėgis sumažėjęs jose. Tai greičiausiai ir čia gali būti ta pati bėda. Reiktų išsiaiškint su servisu koks turi būti slėgis, auto lygtai 60 atm., gal papildytų tie kas pildo auto jei tiktų jiems sriegiai. tel duodu į PM Citroen meistriuko Panevėžy.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sergi drapoxparanoja kolega. :)

tikrai ne, čia šiaip ant juoko užmečiau... :icon-wink:

Gal kam yra buvus Fendtui problema su priekinio tilto amortizacija? Ijungiant/išjungiant pasikelia nusileidžia, kaip ir viskas ok, bet ji neveikia, važiuojant keliu priekis įsisiūbuoja (kaip kad mašinai amortikas nebeveiktų), kad tenka pristabdyt, ir šiaip dirbant jaučias, kad nebetaip... :icon-rolleyes: buvo prilėkęs serviso vaikinas perkalibravo, bet nepadėjo... iki pavasario reik susitvarkyt, bet sakau gal kam buvo, amortizacijos sistema ko gero panaši visuose 2005m modeliuose :eusa-think:

issikvepes arba prakiures hidroakumuliatorius patikra+papildymas nuo 29lt naujas nuo 500lt tau arciausiai butu Hanzafleksas PRIES ATSUKINIEJANT HUDROAKUMULIATORIU BUTINAI NUIMTI SLEGI SISTEMOJ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Fendt 930 (2002-2006m.) , kas tai ?

Turi pora tokiu aparatu mano pusbrolis, dyrba jau nemažai metu su jais, pernai buvo dar papyldomai išsinuomaves case magnum, tai magnumas ta pati padarga tam pačiam lauke ir tuo pačiu gyliu traukia smagiau (magnumas 5 aj galingesnis buvo) jeigu norėsi duosiu jo tel.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt 930 (2002-2006m.) , kas tai ?

Turi pora tokiu aparatu mano pusbrolis, dyrba jau nemažai metu su jais, pernai buvo dar papyldomai išsinuomaves case magnum, tai magnumas ta pati padarga tam pačiam lauke ir tuo pačiu gyliu traukia smagiau (magnumas 5 aj galingesnis buvo) jeigu norėsi duosiu jo tel.

Įdomumo dėlei, apie kurį konkrečiai Magnum eina kalba ir apie kurį 930 ar kitą šios serijos Fendt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va va , jei sneka apie fendt 930 su doico varykliu (nuo 2006m.-) ar su man varykliu (2002-2006m) ? , pastarasis stipresnis

Jo traktoriai 930 iki 2006 metu, magnumas nežinau koks modelis, bet berods poros metu senumo.

Tikrai nereiktų pateikinėti lyg ir faktų, bet pasirodo kad ne faktų. Nes negalima lygint kažko su kažkuo. Reikia bent dviejų komponentų. Fendt bala nematę su kuriuo ten varikliu, bet Magnum visai neaišku kuris, Magnum 280, 180, o gal 380, ar dar kuris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendt 930 (2002-2006m.) , kas tai ?

Turi pora tokiu aparatu mano pusbrolis, dyrba jau nemažai metu su jais, pernai buvo dar papyldomai išsinuomaves case magnum, tai magnumas ta pati padarga tam pačiam lauke ir tuo pačiu gyliu traukia smagiau (magnumas 5 aj galingesnis buvo) jeigu norėsi duosiu jo tel.

5aj galingesnis, nereikia to fendo visur aukštinti, juk jis irgi iš metalo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...