Jump to content

Kranines svarstyklės


vallesc

Recommended Posts

prieš 40 minutes , Vilius pranešimas:

Man ir bedų nebuvo..bet po 5m naudojimo nusibaigė akumas..kitas apie 13 eur..ir vel veikia..

Tiesa pagal dydi ir talpa truputi mazesnis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Manau vistiek yra viena bėda, jos rodo tik iki 1000kg svorį :) sekančias kai pirksiu tai būtinai 1500kg kad svertų, nes būna jog daugiau įsipila ir neberodo ar ten 1100, ar 1200kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , JCB pranešimas:

Manau vistiek yra viena bėda, jos rodo tik iki 1000kg svorį :) sekančias kai pirksiu tai būtinai 1500kg kad svertų, nes būna jog daugiau įsipila ir neberodo ar ten 1100, ar 1200kg.

Jo, as irgi padariau klaida pirkdamas tokias iki 1t, dabar labai noretusi 1.5T :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, MBLORINSER pranešimas:

Pas mane 3 ar 5t nepamenu. Ėmiau ant isaugimo. Nors keltuvas tik 1t kažin ar atlaikytų.

Gerai padarei. Kaip man paaiškino žmogus kuris tvarko tas svarstykles, kad geriausia kai dažniausiai sveriami svoriai nebūna didesni nei du trečdaliai nuo svarstyklių maksimumo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Prieš 2 valandas, Dainius48 pranešimas:

Kaip kabinat didmaisius sverimui ant kraniniu svartstykliu? Virves pasidare su karabinais galuose ar yra paruostu pirkt? Bandziau googlint, bet nerandu

Tokį turiu susivirinęs, pakabini tuščią, nuresetini ir tada pili grūdus. Labai patogu beicuojant, iš karto į didmaišį ir iš karto aiškus svoris :)

IMG_20180901_113647.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...