Jump to content

Kranines svarstyklės


vallesc

Recommended Posts

  • po 5 mėnesių...
Prieš 12 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Aš turiu pasidaręs, kaip priedą prie keltuko. Tik skaičiavau max 600 kg.

Gali gal pasidalinti, kaip jis atrodo? :)

Dabar man siūlo šias svarstykles, kaži tos pirmos nebus tik vienam sezonui? Gal turit kas tokias?

https://mingeda.lt/ocs-752-3t-kranines-svarstykles/

https://www.urmokaina.lt/kranines-svarstykles/780-steinberg-systems-kw-3000-.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Neturėjot kas bėdos su kraninėm svarstyklėm?

Problema tokia..išsijungė galvojau nusėdo akumas.. pajungiau krauti..su pakrovėju veikia gerai bet tik jį atjungus užgesta visai..bandant ijungti girdisi cipimas kuris tuoj nusilpsta..toks ispudis kad akumuluatorius nusibaigė.. bet taip staiga? Iki to veikė gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Gunia pranešimas:

Neturėjot kas bėdos su kraninėm svarstyklėm?

Problema tokia..išsijungė galvojau nusėdo akumas.. pajungiau krauti..su pakrovėju veikia gerai bet tik jį atjungus užgesta visai..bandant ijungti girdisi cipimas kuris tuoj nusilpsta..toks ispudis kad akumuluatorius nusibaigė.. bet taip staiga? Iki to veikė gerai.

taip ir bus,buvo tokia situacija pakeitem akuma ir vel gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Gunia pranešimas:

O kur pirkai? 

bt-6m5.0at 6v5.0ah/20hr ...tokie užrasai yra.

Aš irgi akuma pakeičiau, man sveriant pradėjo išijunginėti nors svarstyklėms metai tebuvo, akumuliatorius želinis ju yra pirkti parduotuvėse kur elektronokos detalėm prekiauja ir kainuoja apie 10 eur , akumuliatorius pagal tavo užrašus yra 6v ir 5.0ah    

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , vyga pranešimas:

Aš irgi akuma pakeičiau, man sveriant pradėjo išijunginėti nors svarstyklėms metai tebuvo, akumuliatorius želinis ju yra pirkti parduotuvėse kur elektronokos detalėm prekiauja ir kainuoja apie 10 eur , akumuliatorius pagal tavo užrašus yra 6v ir 5.0ah    

Man neišjungdavo bet prigesdavo skaiciai ir vel isiziebdavo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...